לא ברור מה בדיוק קורה על הסט של "גוט טאלנט - ארצות הברית" בימים האחרונים, אבל אם לומר זאת בלשון המעטה, זה לא נראה טוב. בזמן שהעולם כולו נמצא תחת פאניקת הקורונה, ומניין הנדבקים, החולים והנספים רק הולך ועולה, כל מי שמראה סימני מחלה קלים במיוחד עלול להיחשב כחשוד שיש להתרחק ממנו. זו כנראה הסיבה שאחד השופטים בתוכנית, הקומיקאי האווי מנדל, הופיע אמש לאולפן הצילומים בחליפת מיגון מלאה ומסיבית, כולל מסכת אב"כ, כפפות גומי וכל הפק"ל. האם ההיסטריה שלו הייתה מוצדקת? לא ברור, אבל מה שקרה במהלך הצילומים בהחלט מעמיד את הבהלה שלו באור קצת יותר חיובי.

View this post on Instagram

A post shared by On The Move w/ Enrique Santos (@movewithenrique) on

במקביל, שופטת נוספת בתוכנית, היידי קלום הופיעה לצילומים כשהיא נראית שמחה ומאושרת (כרגיל, נו מה) וחייכה לצלמים שחיכו לה בכניסה לאולפן. אלא שלפי הדיווחים, קלום נטשה את האולפן זמן קצר לאחר מכן משום שהחלה לחוש ברע. לקהל ששהה באולפן נאמר כי קלום לקתה בקלקול קיבה ועל כן היא נאלצת לעזוב, מה שהשאיר רק שלושה שופטים בשולחן השיפוט. השופטת השלישית, סופיה ורגרה מ"משפחה מודרנית", התלוצצה על כך שהיא שלחה לקלום את האוכל אתמול בלילה, אבל אתר TMZ מדווח כי לא ברור במה לקתה קלום, אבל זה בהחלט לא קלקול קיבה.

האירוע הזה מתרחש על רקע חוסר ודאות הולך וגובר בתעשיית הטלוויזיה בארצות הברית, בעיקר בכל הנוגע לתוכניות המצולמות מול קהל גדול, בדומה ל"גוט טאלנט". תוכניות כמו "ג'פרדי", "גלגל המזל", "ד"ר פיל" ו"וונדי וויליאמס" הודיעו שיעברו לעת עתה לצילום באולפנים נטולי קהל, ובהפקת "הרווק" - שפרק הגמר שלה צולם בתחילת השבוע - החתימו את היושבים בקהל על הצהרת בריאות, בה התבקשו לאשר שהם אינם נשאים של נגיף הקורונה ואינם מפרים תנאי בידוד. העונה החדשה של ריאליטי השידוכים ביטלה לאחרונה את נסיעת מתמודדיה לאיטליה, וזאת בעקבות מספר הנדבקים הגבוה במדינה.

סדרות עתירות תקציב, "פלקון וחייל החורף" מבית אולפני מארוול, שמיועדת לעלות לשידור השנה בשירות הסטרימינג דיסני פלוס, מצמצמות גם הן ככל האפשר את הצילומים מעבר לים. "הפלקון וחייל החורף" היתה אמורה לצלם מספר פרקים בפראג, אולם נסיעת צוותי הצילום והשחקנים בוטלה השבוע לאור התפרצות הנגיף באירופה. סדרת הדרמה "נקסט", שאמורה לעלות ברשת פוקס בעונות הסתיו הקרובה, סיימה את הצילומים בשבוע שעבר, ואמש פורסם כי אחת מעובדות ההפקה בה חלתה בקורונה. פוקס, וכן איגודי השחקנים והיוצרים, מסרו שהנושא בבדיקה, ונכון לעכשיו הם אינם דורשים מהמועסקים בסדרה להיכנס לבידוד.