"במהלך העימות הוא צרח עליי, קילל אמר כל מיני דברים לא יפים, הוא גרם לי לבכות אבל אמרתי שהוא עשה לי את מה שעשה ושאני דוברת אמת שאין לי שום אינטרס לשקר", כך אמרה ב', הנערה בת ה-17 שעל פי החשד הותקפה מינית על ידי אליעזר דלאל המכונה "הסובל", לאחר העימות שנערך בינה לבין דלאל.

העימות התרחש בחדר החקירות בתחנת משטרת "לב תל אביב" ביום שישי האחרון. ב', התמודדה באומץ בעימות הקשה, גם כאשר דלאל הטיח בה בצעקות: "את שקרנית, לא נגעתי בך, את משקרת. הכול היה בהסכמה".

ב' הייתה נסערת מהצעקות הרמות אך היא לא נשברה והשיבה לו: "אתה תקפת אותי מינית. שום דבר לא היה בהסכמה. אתה נגעת בגוף שלי. תתבייש לך. אמרת לי שלא לספר לאף אחד על מה שקרה".

כמו כן, חשפה את הודעת הוואטסאפ ששלחה לחבר שלה כמה דקות לאחר המקרה: "כמעט אנסו אותי, אני עומדת להקיא".

לאחר סיום העימות, היא אמרה לעורכת דינה: "אני מקווה שהצדק ייצא לאור והוא ישלם על מעשיו. מקווה שעוד צעירות שנפגעו ממנו לא יפחדו ויתלוננו במשטרה. אסור לשתוק".

היום הוגש נגד דלאל כתב אישום בבית משפט השלום בתל אביב. מכתב האישום עולה כי המקרה עם ב' לא היה הראשון. בספטמבר 2018 דלאל נעצר ונחקר בחשד למעשה מגונה שביצע בנערה בת 17 כשהציע לה להיכנס לפיצרייה שלו באבן גבירול.

"נכנסתי לפיצרייה שלו. כי זיהיתי אותו כשחקן בסדרת טלוויזיה ('החברים של נאור') לא חששתי לרגע שיפגע בי", סיפרה אז א', הנערה לחוקרי המשטרה, "הוא הציע לי להיכנס איתו למחסן אבל סירבתי. הוא אמר שלא ייגע בי ושהוא לא מתמסר בקלות. הוא אמר לי לעמוד מול המראה ואמר לי שאני יפה ושאני לא צריכה לפחד ממנו. סיפרתי לו שאני לומדת במגמת תיאטרון בבית הספר והוא הבטיח שהוא ייקח אותו לפרויקט הבא לסדרה כדי שאשחק בה".

לטענתה, דלאל התקרב אליה מאחור, ליטף את שיערה ונגע באיברים אינטימיים בגופה. "לא נעים לי מה שאתה עושה לי", הטיחה בו הנערה, "זה קרה כמה פעמים... בסוף אמרתי לו שאני חייבת ללכת, הוא נתן לי את מספר הטלפון שלו ואמר לי: 'אני בטוח שתספר על כך להורים שלך אבל אני אגיד שכלום לא קרה'".

דלאל מואשם בעבירות של מעשים מגונים. הפרקליטות ביקשה לעצור אותו לעד לתום ההליכים המשפטיים בנימוק שבמידה וישוחרר הוא עלול לחזור על מעשיו.

במשטרה טוענים, כי במקרה הראשון דלאל נעצר, נחקר ושוחרר וכתב האישום נגדו היה מוכן ולכן צירפו אליו גם את המקרה השני, שאירע בשבוע האחרון.

ל-mako נודע כי בימים הקרובים צעירה נוספת צפויה להגיש נגדו תלונה בגין ביצוע מעשים מגונים לכאורה שביצע בה. במשטרה מעריכים שבעקבות כתב האישום צעירות נוספות יגיעו להגיש תלונות נגד דלאל.

עו"ד זוהר משה פרקליטו של דלאל מטעם הסנגוריה הציבורית מסר בתגובה: "מר דלאל מכחיש את המיוחס לו מהרגע הראשון. על אף ההצהרות בשלבי המעצר, כתב האישום מייחס עבירות ברף הנמוך יחסית ולא כפי שנטען על ידי המשטרה. מר דלאל בוחר לנהל את משפטו בבית המשפט ולא בתקשורת. לאחר קבלת חומרי החקירה נלמד אותם ונמסור תגובתנו בבית המשפט."

 

".