בית המשפט התיר היום בצהריים לפרסום כי המסעדן שנעצר בשבוע שעבר בחשד לביצוע מעשים מגונים בנערה בת 17 הוא דלאל מפיצריית "הסובל" באבן גבירול שבתל אביב. דלאל מוכר בעיר שנים רבות, אך זכה לפרסום גדול כאשר שיחק במשך 4 עונות בסדרה "החברים של נאור", ששודרה בעבר בערוץ 10.

"הלכתי ברחוב ואז הוא קרא לי, אני מכירה אותו מילדות, ההורים שלי מכירים אותו", סיפרה הנערה בחקירתה שפרטיה הגיעו לידי mako, "הוא כמו 'סבא חביב'. הוא ביקש ממנו להיכנס לפיצרייה. לא חשדתי בכלום. כולם מכירים אותו, התפתחה שיחה והוא שאל אותי שאלות על החיים, העיר הערות על הגוף שלי ואמר כל מיני דברים. בשלב מסוים הוא נעל את המקום והתחיל לגעת בי. היה חושך, הרבה סכינים, פחדתי מאוד".

דלאל, כך על פי גרסת הנערה, תקף אותה מינית כשהוא מונע ממנה לצאת מהפיצרייה. "זה נמשך משהו כמו רבע שעה. התחננתי בפניו שש, שבע פעמים שיעזוב אותי ויאפשר לי לצאת החוצה אבל הוא לא נתן.  אחרי כמה דקות הצלחתי לברוח ממנו ולצאת מהמקום".

ביום שישי האחרון נערך עימות בין דלאל לנערה, ששחזרה כיצד הוא תקף אותה. דלאל לא הכחיש שהוא היה יחד עם הנערה בפיצרייה אבל טען שלא ביצע את המעשים המיוחסים לו.

עו
עו"ד רעות שדה

"הנערה במצב נפשי קשה מאוד. היא בטראומה קשה", סיפרה עו"ד רעות שדה המייצגת אותה בהתנדבות, "היא עצובה מאוד ולא האמינה שאדם כזה שהכירה מילדות יעשה לה דבר כזה".

פרקליטו של דלאל דרש מבית המשפט למנוע את פרסום שמו ולשחררו לאלתר, אך בית המשפט לא קיבל את עמדתו והאריך את מעצרו עד ליום רביעי הקרוב, אז יוגש נגדו כתב אישום.

עו"ד זוהר משה פרקליטו של דלאל מטעם הסנגוריה הציבורית מסר בתגובה: "מרשי מכחיש מכל וכל את החשדות נגדו וטוען לחפותו. הוא מכחיש שנגע במתלוננת או תקף אותה מינית. הוא טוען שלא כלא אותה. ביום רביעי יוגש כתב אישום. נצלם את חומרי החקירה ונוכל להתמודד בבית המשפט עם הטענות".