"סקס והעיר הגדולה", כידוע, תשוב אל המסכים בהמשך השנה, ובהחלטה שנויה במחלוקת, דמותה של סמנתה, בגילומה של קים קטרל, לא תהיה חלק מהחידוש המדובר. הסיבה לעזיבה: תחושת מיצוי מצידה של קטרל וכן סכסוך ארוך שנים בינה ובין הכוכבת הראשית / מפיקת הסדרה, שרה ג'סיקה פרקר. ואחרי שדווח על חזרת הסדרה למסכים, עם השם החדש "…And Just Like That", אתמול דווח לצהובון הבריטי הדיילי מייל מי תמלא את נעליה של סמנתה, היחצ"נית חובבת הגברים. ולא מדובר באישה אחת, אלא בשתיים.

בזמן אמת, "סקס והעיר הגדולה" נחשבה לפורצת דרך בצורה בה תיארה נשים חזקות, עצמאיות ובעלות מיניות לא מתנצלת. עם זאת, בצפייה של אחרי 20 שנה, רבים לא יכלו אלא לתהות איך זה שקארי וחברותיה, שחיות באחת הערים הכי מגוונות אתנית בארה"ב, בקושי פגשו אנשים לא-לבנים? וביתר שאת, איך סדרה שהייתה אבן דרך בייצוג הנשי בטלוויזיה עסקה כמעט אך ורק בנשים לבנות וסטרייטיות? מקור מקורב להפקה סיפר לדיילי מייל שבעוד ש"סמנתה לא חוזרת, אבל נציג שתי נשים חזקות ולוחמניות שאינן לבנות". המקור סיפר שאחת מהן תהיה, כפי שתיאר, "אישה אפרו-אמריקאית חזקה ועוצמתית", והשנייה תהיה מרקע אסייתי.

בנוסף לשתי הנשים האלו, דווח לדיילי מייל כי האצנית האולימפית לשעבר, קייטלין ג'נר, שזכתה לתהילה מחודשת אחרי שינוי המין המתוקשר שעברה בעשור הקודם, נמצאת גם היא במגעים לקראת הצטרפות לסדרה. "הגיעה העת," אמר המקור לדיילי מייל, "שהתכנית תשקף את חייהן ופניהן של נשים אמיתיות בניו יורק של 2021". יש לציין שאחד הפרקים הזכורים ביותר בסדרה, בראייה לאחור, מתאר את ריביה (ואז את ההשלמה) של סמנתה עם נשים טרנסג'נדריות ושחורות שעוסקות בזנות מתחת לדירתה.

כפי שדיווחנו לא מזמן, שלוש השחקניות שנותרו - שרה ג'סיקה פארקר (קארי), סינתיה ניקסון (מירנדה) וקריסטין דיוויס (שרלוט) ישתכרו כל אחת בכמיליון דולר לפרק, מה שימקם אותן בצמרת רשימת השחקניות המרוויחות ביותר בטלוויזיה. כמדווח במגזין וראייטי. בנוסף, השלוש יזכו לקרדיט של מפיקות בפועל. הסדרה החדשה, שתעקוב אחר חייהן של תושבות מנהטן האהובות עלינו, תעקוב אחרי השלוש בשנות החמישים לחייהן. את הטיזר לעונה החדשה פרסמה פארקר בחשבון האינסטגרם שלה, וזכה, בפחות משבוע, ליותר מ-7 מיליון צפיות. על הטיזר הגיבה ריס ווית'רספון (שכעת שכרן של נשות "סקס והעיר" משתווה לשלה) "YESSSSSSS", והמגיש אנדי כהן הגיב "2020 נראית לא רע".