ויווה לה ארגנטינה: מאז שהושבע לתפקידו בחודש דצמבר האחרון, נשיא ארגנטינה, חאבייר מיליי, לא מפסיק לייצר סביבו עניין ברחבי העולם. זמן לא רב לאחר כניסתו לתפקיד, החלו להתפרסם ידיעות על אודות מיליי, שקיצץ חלק גדול ממשלתו, הציג נשיקה לוהטת בשידור חי וטס כאחד האדם במחלקת תיירים על מנת לבקר את זוגתו על הבמה.

שלשום, הוא נחת בארץ והודיע מיד על העברת שגרירות ארגנטינה בישראל לירושלים. שר החוץ ישראל כ"ץ היה שם כדי לקבל את פניו ולהודות לו על תמיכתו הבלתי מתפשרת בישראל. הוא הגיע ארצה בטיסה מסחרית, לבוש במעיל עור ובגדים לא רשמיים - והמשיך לייצר כותרות. לכן, זה היה רק עניין של זמן עד שמיליי יקבל חיקוי משלו ב"ארץ נהדרת".

אמש (רביעי) מריאנו אידלמן נכנס לנעליו של מיליי - ומאז המערכון מתפשט ומכה גלים. שני אתרי החדשות הגדולים בארגנטינה התייחסו הבוקר לחיקוי המדובר בהתרגשות גדולה. "ביקורו של חאבייר מיליי בישראל לא פסח מעיניה של המדינה המזרח תיכונית. מבלי להרחיק לכת, תוכנית הקומדיה הפוליטית הציגה קומיקאי המחקה את הנשיא. את הפרודיה תיבלו במספר תבלינים ארגנטינאיים כמו: אסאדו, סיוע של אלפחורס ודייגו ארמנדו מראדונה", נכתב באתר הידוע והנחשב בארגנטינה, קלארין.

"המערכון שודר ב'ארץ נהדרת', אחת התוכניות הנצפות בישראל. חיקו שם את הנשיא, עם ז'קט עור ועם התסרוקת האופיינית לו. 'לעזאזל, לעזאזל', צעק הקומיקאי במחוות גרנדיוזיות. 'נשיא ארגנטינה בא להראות לנו את תמיכתו', הסביר המנחה איל קיציס". לאחר שתיארו את המערכון שבו גם התייחסו להבטחתו של מיליי להעביר את השגרירות לירושלים - נכתב כי נראה שהנשיא אהב אותו. באתר ידוע אחר, "האומה", נכתב כי הנשיא זכה לפרודיה באחת התוכניות הנצפות ביותר בטלוויזיה הישראלית – וגם בו תואר המערכון לפרטי פרטים.

בשני האתרים המדוברים התייחסו לתגובתו החיובית של הנשיא שכאמור קיים את הבטחתו בבחירות - והגיע לביקור מדיני ראשון בישראל מאז תחילת כהונתו. בארץ בין היתר, הוא כבר הספיק להודיע על העברת השגרירות, לבקר בכותל המערבי עם כיפה על ראשו ואף אמר: "עובדים ומתכוונים להכריז על חמאס כארגון טרור" במהלך פגישתו עם נשיא המדינה יצחק הרצוג.