במשך שנים אחת מנקודות החולשה הגדולות ביותר של "חברים" הייתה העובדה שסדרה על חבורת צעירים בניו יורק כמעט ולא כללה פרצופים שאינם לבנים. בינואר האחרון היה זה השחקן דיוויד שווימר (רוס) שסיפר כי אותה עובדה תמיד הפריעה לו, ולפני שלושה חודשים גם היוצרת מרתה קאופמן הכתה על חטא. ולמרות שכבר אי אפשר לתקן את הסדרה עצמה, פרויקט חדש עושה צעד משמעותי אל עבר הכיוון המכיל יותר.

השחקנית גבריאל יוניון, שבשנת 2001 התארחה בעצמה ב"חברים" והייתה אחת האפרו-אמריקאיות הבודדות שהוצגו בה לאורך כל העונות, תוביל הערב אירוע הקראת תסריט מיוחד במסגרתו שחקנים שחורים יכנסו לנעליהם של הכוכבים הלבנים. האירוע, מטבע הדברים, ייערך באמצעות פלטפורמת זום, והוא יוזמה של תנועת "Zoom Where It Happens", הקוראת לעידוד הצבעה בבחירות הקרובות לנשיאות ארה"ב.

יוניון עצמה לא תגלם אף אחת מהדמויות, אלא רק תשמש כמנחה, אבל כמה מהמשתתפים הם לגמרי שמות מוכרים בקרב הקהל הרחב. כך, למשל, השחקנית אוזו אדובה, לנצח "קרייזי אייז" מ"כתום זה השחור החדש" (שזכתה אמש בפרס האמי על תפקידה ב"גברת אמריקה") תיכנס לנעליה של פיבי ותקריא את שורותיה במסגרת שחזור הפרק השני של העונה השלישית, "הפרק בו אף אחד לא מוכן" (The One Where No One’s Ready).

סטרלינג קיי בראון, זוכה פרס האמי על תפקידיו ב"החיים עצמם" ו"סיפור פשע אמריקאי", יגלם במסגרת האירוע את דמותו של רוס, כשאת דמותה של רייצ'ל תגלם לא אחרת מזוגתו, השחקנית ריאן מישל באט. את שאר הקאסט משלימים ג'רמי פופ (שהיה מועמד השנה לאמי על תפקידו ב"הוליווד") בתור צ'נדלר, עיישה הינדס ("מוקד 911") בתור מוניקה וקנדריק סמפסון ("לא בטוחה") בתור ג'ואי. 

הגרסה הכל-שחורה של "חברים" היא השנייה בסדרת אירועים של "Zoom Where It Happens", כשגם הראשון, שהתקיים לפני שבועיים, הלך על מתכונת דומה וכלל הקראת תסריט של פרק מ"בנות הזהב". מי שהשתתפו באותו אירוע היו השחקניות רג'ינה קינג (זוכת האמי הטרייה על "השומרים"), טרייסי אליס רוס ("שחור-כזה"), אלפרה וודארד וסנאה לת'ן.

אגב, ממש לא מדובר בפעם הראשון בה נעשה הומאז' עם קאסט שחור לאותו פרק בדיוק של "חברים". בשנת 2017 יצא הקליפ לשיר "Moonlight" של ג'יי זי, אותו ביים יוצר "מומחה לכלום" אלן יאנג, שנפתח בשחזור מדויק של הפרק, כולל הפתיח, וזכה להערכה גדולה.