האם רותם סלע מסוגלת לחזות את העתיד? קודם כל כן, כי היא חזתה שנתאהב בה וצדקה אבל מעבר לזה, היא התגלתה גם כנביאה לא קטנה בהופעתה בהפסקת הפרסומות. בסוף השבוע, במהלך המשחק כדורגל בליגה הספרדית בין הקבוצות דפורטיבו אלאבס וסוסיאדד דפורטיבה אייבר, שודרה בערוצי הספורט הישראליים חסות של חברת המזגנים טורנדו בכיכובה של סלע. סלע נראתה בפרסומת כשהיא אומרת "שלמות זה כשהשחקן המחליף מבקיע גול בנגיעה הראשונה" - מה שקרה מיד לאחר מכן.

הכדורגלן לוקאס פרס עלה מהספסל, והמחצית השנייה במשחק יצאה לדרך בליווי הפרסומת של סלע. שניות לאחר שידור הפרסומת, אלאבס יצאה להתקפה, ופרס הבקיע גול בנגיעה אחת. צוות השדרים של ערוץ ספורט One לא התעלם מהסמיכות המפתיעה וציין לשבח את יכולות הכישוף של סלע עוד לפני ההתקפה: "שמעת את רותם סלע?" שאלו כשהם פונים לפרס. כשהתקרב אל השער הם קראו "רותם סלע מסתכלת!" ואחרי הבקעת הגול נשמעו גם קריאות "שלמות! אני לא מאמין" מצד צוות השידור הישראלי.

למרבה הפלא, זו גם אינה הפעם הראשונה שהפרסומת של סלע מנבאת מהלך שכזה. בשבוע שעבר, פרסומת ה"שלמות" שודרה במהלך משחק בין הפועל כפר סבא ומכבי חיפה, מה שקרה בדקה ה-96, בשער מרשים של הפועל כפר סבא, שהובקע על ידי עומר פדידה - שעלה גם הוא מהספסל בדקה ה-75 למשחק - והעניק לכפר סבא את הניצחון במשחק.

סלע הסתגלה במהירות למעמדה החדש כבעלת האוב של הכדורגל העולמי, והזמינה אתמול את עוקביה באינסטגרם לבקש ממנה משאלות ובקשות. "אוהדי כדורגל, בעקבות הגילויים האחרונים לגבי יכולות הנבואה שלי, ומאחר שיש לי לב רחב, אתם מוזמנים לשלוח לי בקשות למשחקים הבאים שחשובים לכם. איך אני יכולה לעזור?" כתבה סלע בסטורי אחד, ובסטורי עוקב הזמינה את הגולשים לשלוח את משאלותיהם באמצעות רכיב השאלות והתשובות באפליקציה. על הבקשה "שחיפה יפסידו לבית"ר" השיבה סלע "נשמה, אני חיפאית במקור. בקשות נגד חיפה אני לא עושה", ועל הבקשה "תאמרי ששלמות זה בארסה לא נופלת במאני טיים, ותתחתני איתי אמן" ענתה סלע "נשואה כבר".

מתוך הסטורי של רותם סלע

סלע התייחסה גם לבקשות שאינן מתחום הספורט: אביב אלוש, הקולגה מ"להיות איתה", שאל אם סלע קוראת גם בקפה - ניסיון יפה לסחוט קצת יח"צ למותג הקפה שהוא מפרסם - וסלע השיבה "רק בשל חברים". ואגב "להיות איתה", כשהתבקשה להגשים עונה שלישית לדרמה הקומית בכיכובה, תייגה סלע את אסי עזר - השותף להנחיית "נינג'ה ישראל" ו"הכוכב הבא" ויוצר "להיות איתה" - וכתבה "מעבירה למי שרלוונטי".