החדשות על העזיבה של מייגן מרקל והנסיך הארי את התפקידים שלהם בבית המלוכה ממשיכות להרעיש את העולם כולו, והמעריצים של בני הזוג (וגם השונאים שלהם, בואו נודה בזה) ממש מצפים לראות מה יביא איתו העתיד. מייגן והארי כבר נתנו טיזר לכך שהם מקימים ארגון צדקה, וסביר להניח שאחרי כל מה שעברו בשנתיים האחרונות הם ירצו מנוחה מעין הציבור, אבל בשלב מסוים יכול בהחלט להיות שנזכה לראות את מייגן חוזרת לאור הזרקורים, בצורה כזו או אחרת. 

מעריצי "Suits" מקווים שהעזיבה הזאת את בית המלוכה היא הזדמנות עבור מרקל לחזור ולגלם את דמותה של רייצ'ל בסדרה - התפקיד הבולט ביותר (ואולי הבולט היחיד) שהיה לשחקנית לפני שנאלצה להיפרד מקריירת המשחק, וגם מהאינסטגרם הפרטי שלה. "מייגן מרקל עוזבת את התפקיד המלכותי שלה? 'Suits' עונה 10 בבקשה", כתבה אחת הגולשות. מכיוון שמייגן והארי אמרו שהם שואפים להפוך להיות "עצמאים כלכלית", לא כל כך מופרך לחשוב שמרקל תרצה לחזור ולהחיות את קריירת המשחק שלה, למרות שתמיד ישנה האופציה שהיא תעשה הסבה ותהפוך להיות אקטיביסטית במשרה מלאה, או אולי תקים אימפריית לייפסטייל (השחקנית כבר הקימה בעבר אתר לייפסטייל בשם "The Tig").

View this post on Instagram

“After many months of reflection and internal discussions, we have chosen to make a transition this year in starting to carve out a progressive new role within this institution. We intend to step back as ‘senior’ members of the Royal Family and work to become financially independent, while continuing to fully support Her Majesty The Queen. It is with your encouragement, particularly over the last few years, that we feel prepared to make this adjustment. We now plan to balance our time between the United Kingdom and North America, continuing to honour our duty to The Queen, the Commonwealth, and our patronages. This geographic balance will enable us to raise our son with an appreciation for the royal tradition into which he was born, while also providing our family with the space to focus on the next chapter, including the launch of our new charitable entity. We look forward to sharing the full details of this exciting next step in due course, as we continue to collaborate with Her Majesty The Queen, The Prince of Wales, The Duke of Cambridge and all relevant parties. Until then, please accept our deepest thanks for your continued support.” - The Duke and Duchess of Sussex For more information, please visit sussexroyal.com (link in bio) Image © PA

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

מרקל גילמה את דמותה של רייצ'ל זיין ב-"Suits" משנת 2011 ועד 2018, והופיעה במעל 100 פרקים של הסדרה במהלך שמונה העונות הראשונות שלה. הסדרה אמנם הסתיימה בעונתה התשיעית, אבל מכיוון שכבר הייתה סדרת ספין-אוף בשם "Pearson" שעקבה אחרי אחת הדמויות, המעריצים מקווים שזה בדיוק מה שיקרה עם מייגן. אחרים חושבים באופן קצת יותר מציאותי, ומכיוון שהסדרה כבר בוטלה וספין אוף שמבוסס על דמותה של מרקל נשמע כמו פנטזיה, הם מקווים שהיא פשוט תחזור למשחק, נקודה.

הנה כמה מההצעות האחרות שעלו בטוויטר: "מייגן מרקל בשנת 2027 כשהיא זוכה באמי בתפקיד עצמה בעונה 8 של הכתר", כתב צייצן אחד וצירף סרטון של ניקי מינאז׳ זוכה בפרס. אחר ניסה להתחיל קמפיין טוויטר וצייץ "מייגן מרקל ל"יורשים" של של HBO". צייצנים אחרים פירגנו קצת פחות, וניסו לכוון את השחקנית לעבר עולם הריאליטי, עם הצעות כמו השתתפות ב"רוקדים עם כוכבים" או "עקרות בית אמיתיות". לא נכחיש שהרעיון ללהק אותה בסדרה "הכתר" נשמע מלהיב במיוחד.