בשבוע שעבר שודר בארה"ב הפרק הלפני אחרון של "תחנה 19", שכלל בין השאר שאריות של קווי עלילה שלא הספיקו להיות מטופלים ב"האנטומיה של גריי", שצילומי עונתה האחרונה נקטעו בשל משבר הקורונה. עכשיו הגיעה לסיומה גם העונה השלישית של סדרת הבת, ובפרק האחרון נוספו רמזים למה שאמור היה להתרחש בארבעת הפרקים הגנוזים של עונה 16 של "האנטומיה". ספוילרים מפה ואילך.

לאחר שבשבוע שעבר גילינו שד"ר אנדרו דה לוקה אובחן עם הפרעה דו-קוטבית, הפעם הספוילרים שייכים לקו עלילה אחר שלא נסגר כראוי - מערכת היחסים הסוערת בין ד"ר אוון האנט (קווין מק'קיד) לד"ר טדי אלטמן (קים רייבר). שני הרופאים היו אמורים להתחתן עד שאוון גילה שטדי בגדה בו, ובחר לדחות את החתונה. "היה לנו פרק עתידי שיכולנו לספר בו באופן טוב יותר מה מניע את ההתנהגות של טדי", הסבירה אז השואו-ראנרית קריסטה ורנוף, "אבל לא הצלחנו לשדר אותו".

בפרק האחרון של "תחנה 19" (שכמו "האנטומיה", משודרת בישראל ב-yes), טדי הגיחה להופעת אורח שסיפקה קצת יותר מידע על איך הדברים התגלגלו עם אוון לאחר דחיית החתונה. בסצנה המדוברת, טדי מדברת עם קרינה, אחותו של אנדרו, כשמאיה בישופ מתפרצת לשיחה, מצהירה על אהבתה לקרינה, ומבקשת ממנה סליחה על כך שבגדה בה. טדי מתערבת, ואומרת לקרינה הכועסת: "סלחי לה. אני מצטערת, אני מצטערת! אם את אוהבת אותה, סלחי לה". משם, הצופים ב"תחנה" הסיקו שאוון לא סלח לטדי על הבגידה, והיא מביעה את המצוקה שלה והתחינה שלה לסליחה דרך מערכת היחסים של קרינה ומאיה, שעברה טלטלה דומה. רמז נוסף לכך שהשניים לא השלימו? בסצנה המדוברת טדי לא עונדת את טבעת האירוסים שלה.

 אין ספק שמשבר הקורונה הפריע לצילומי שתי הסדרות באופן שהיוצרים לא ציפו לו מראש, עם ספוילרים וקצוות לא סגורים, אבל קריסטוף כבר הבטיחה בראיונות שכל קווי העלילה שנזנחו בעקבות הקיצוץ של עונה 16 של "האנטומיה" יטופלו היטב בעונה 17, כך שהצופים האדוקים יקבלו השלמה לתמונה החסרה שמוצגת בפרקים של "תחנה 19".