בשביל מעריצי "האנטומיה של גריי", אחד הנזקים הכי גדולים של התפרצות הקורונה הוא האופן בו היא שיבשה את הסדרה האהובה עליהם. כבר לפני כשבועיים הסתיימה העונה ה-16 של הדרמה הרפואית (עם הפרק ה-21), לאחר שהייתה אמורה להמשיך לארבעה פרקים נוספים - שלבסוף נגנזו. בראיון לאתר דדליין, מספרת מפיקת הסדרה קריסטה ורנוף מה היה צפוי לקרות בהמשך העונה, וכנראה כבר לא ישודר לעולם.

לפי ורנוף, אם הקורונה לא הייתה פוגעת בהפקת הסדרה, שני קווי עלילה בולטים מהעונה היו אמורים לזכות לסיום הולם. שני קווי העלילה האלו (שכוללים ספוילרים לפרקים המוקדמים של העונה, אז זהירות) מצטרפים לתכנון המקורי של ההפקה להרוג את אחת הדמויות המרכזיות בסדרה, עליו סיפרה בשבוע שעבר. במקרה של אותו מוות אפשרי, אגב, ורנוף לא שוללת את האפשרות לפיה הוא עוד יגיע במהלך העונה הבאה. 

קו העלילה הראשון אותו ורנוף תכננה לסגור באופן ראוי יותר נוגע לטוויסט ששודר בפרק הסיום (שוב, ספוילר בדרך) - במסגרתו ד"ר אוון האנט (קווין מק'קיד), שהיה אמור להתחתן עם ד"ר טדי אלטמן (קים רייבר), גילה כי היא בגדה בו ובחר לדחות את החתונה. "היה לנו פרק עתידי שיכלנו לספר בו באופן טוב יותר מה מניע את ההתנהגות של טדי", הסבירה ורנוף, "אבל לא הצלחנו לשדר אותו".

עכשיו, לפי ורנוף, כבר לא בטוח שאותו פרק ייצא לפועל בעונה ה-17: "מי יודע, אולי זה ישתנה מעכשיו עד שבאמת נצלם את זה". "אנחנו השארנו אותה במקום מוזר (...) למה, כשהיא אמורה לזכות לסוף הטוב שלה, היא בוחרת לחבל ביחסים? אני חושבת שזה איזור עשיר במיוחד (שאפשר לחקור, ר.א) מבחינה אישית", הסבירה. 

עוד קו עלילה שהיוצרים לא הספיקו לסגור הוא זה של ד"ר אנדרו דה לוקה: באחד מהפרקים האחרונים של העונה, דה לוקה טיפל במטופלת צעירה וחשד כי מדובר בקורבן לסחר בבני אדם. דה לוקה ניסה לגייס עזרה, אך הנערה וה"דודה" שליוותה אותה הצליחו לעזוב את שטח בית החולים - רק כדי שיתברר אחר כך כי אכן היה מדובר במקרה של סחר בבני אדם. 

"(זה) הסיפור האחר שהתאכזבתי מכך שלא יכולנו להשלים אותו", סיפרה ורנוף, "דה לוקה זיהה את זה אבל היה בכזו מצוקה נפשית ומצב של מאניה, שאף אחד לא הקשיב לו והנערה עזבה". אז מה היו צפוי לקרות בהמשך? "היה לנו פרק שהנערה חוזרת בו, ואני מאוד עצובה מזה שלא שידרנו את הפרק הזה העונה. זה היה חשוב לתת תקווה לכל האנשים שמתמודדים עם הדבר הזה", הסבירה המפיקה, "אני אולי אשלים את הסיפור הזה בעונה הבאה".