העיתונאית ומגישת פגוש את העיתונות, רינה מצליח, אירחה בתוכניתה פעמיים בתקופה האחרונה את שר הביטחון ויושב ראש ימינה נפתלי בנט. בשני הראיונות התעמת בנט עם מצליח, בפעם הראשונה סביב ביטול צו מעצר מנהלי לפעיל ימין ובפעם השנייה אחרי שביקשה להציג נתונים שמראים כי לא הצליח לעצור את הירי הרקטי מרצועת עזה, על אף טענותיו כי שינה את המדיניות מול החמאס והג'יהאד האיסלאמי מאז כניסתו לתפקיד.

לפני שבועיים, שאלה מצליח את בנט האם היה מתאמץ לבטל צו מעצר גם אילו היה מדובר בפעיל שמאל. בנט תקף: "את מדברת בבורות מוחלטת, אין צווי מניעה לאיש שמאל". בשבת האחרונה בנט התעמת עם מצליח פעם נוספת ונטש את האולפן בזעם אחרי שהציגה בפניו נתונים מדובר צה"ל על הירי מכיוון עזה, שלא פסק גם אחרי כניסתו לתפקיד. "זה אמבוש, את רוצה לקלקל לימינה", קרא לעברה ופנה ישירות למצלמה: "תראו פה מראיינת שכל מה שהיא רוצה זה לפגוע בנו ולעצור אותנו, אף אחד לא יעצור את ימינה".

במשדר הבחירות החגיגי שהגישו הבוקר (שני) ארז טל ואבי נוסבאום, מצליח הודתה שנפגעה אחרי שבנט כינה אותה 'בורה': "יצאתי מהאולפן ממש עם דמעות בעיניים, זה קשה ומעליב", סיפרה בגילוי לב, "אלה אנשים שאתה ביחסים איתם ועובד איתם שנים. כשבנט לא עבר את אחוז החסימה נסעתי אליו הביתה וראיינתי אותו. היינו ביחסים מאוד טובים".

לדבריה, התקשתה לצפות ברגע שבו נטש את האולפן: "ראיתי את זה רק פעם אחת, במקרה. זה היה מאוד קשה לי, לא נרגעתי מזה אחרי זה כמה שעות. את הראיון עם בנט הקלטתי בשישי, לא ישנתי אחרי זה בלילה. זה לא כזה קל".