אין דרך קלה לספר את זה, במהלך מבזק חדשותי המגיש אורי איזק הפסיק לדבר במפתיע וקפא במשך שניות ארוכות. חקרנו את הגורמים לעצירה המביכה וחזרנו עם הסיבות ההגיוניות ביותר.

אז למה אורי איזק קפא?

רינה מצליח עשתה לו פרצופים

איזק התכונן ברצינות לקראת המבזק, וכשהמצלמות החלו לפעול שום דבר לא הכין אותו למה שעתיד לבוא. רינה מצליח התגנבה אל האולפן ונעמדה מאחורי הצלם, בהתחלה היא רק חייכה לעברו של איזק, אבל כשלא זכתה להתייחסות החליטה להתקדם לשלב הבא. מצליח הצמידה לפניה אף אדום של ליצן ועשתה מגוון פרצופים - היא התחילה בהוצאת לשון קלאסית, המשיכה בניפוח לחיים וסיימה במעיכת הפנים וגלגול עיניים. איזק לא הצליח להתמודד עם הסיטואציה וקפא עד שמצליח עזבה את המקום.

רינה מצליח
את הכובע היא שכחה בבית | צילום: חדשות 2

הוא נזכר שלא כיבה את הבוילר

איזק בדיוק התכוון להתחיל לדבר על חקירת השוטרים, כשלפתע חלפה במוחו מחשבה טורדנית - הוא לא היה בטוח אם זכר לכבות את דוד החימום. מצד אחד הוא כמעט בטוח שהוא כיבה את הבוילר אחרי שציחצח שיניים ולפני שהלך לישון. מצד שני, כבר היו פעמים בהן שכח לכבות למרות שחשב שזכר. הוא ניסה להיזכר אם ראה את האור האדום של הבוילר כשיצא הבוקר לעבודה, אבל גם בעניין הזה לא הייתה לו תשובה חד משמעית. המחשבות האלו גרמו לאיזק לעצור הכל ולקפוא. נכון, כמו מים שלא חיממו אותם בדוד. אבל אל דאגה, הוא הצליח לחזור לעצמו כשנזכר במבטים שנעצו בו הבוקר עמיתיו לעבודה כששמעו שבכלל לא התקלח אתמול.

אורי איזק הוא רובוט (של החמאס)

אם עד היום חשבתם שאיזק הוא סתם שדרן רגיל ובמקרה גם חתיך, טעיתם! מדובר במזימה של החמאס ליצור צבא רובוטים שדרנים שיגרמו לכולם להתאהב עד שיהפנטו את אזרחי ישראל בשידור חי (מישהו אמר תמיר סטיינמן?). אמש, בעקבות הגשם המקומי, הרובו-איזק כבה (איזק עובד כמו צלחת ישנה של yes) עד שהוחלפה לו הסוללה ואז הוא המשיך מאותו מקום - אם זה לא רובוטי, אנחנו לא יודעים מה כן.

הוא הבין מה הוא רוצה לעשות כשיהיה גדול

וזה ממש לא להיות מגיש חדשות. אתם מבינים? בזמן המבזק, איזק הסתכל על עצמו וחשב "מה נהיה ממני? מה זו החליפה הזאת? מהם המילים שאני מקריא מהטלפרומפטר? זה לא אני. אני בכלל ראפר". קולו אולי נדם ברגע הזה אבל מחשבותיו זעקו - "MC איזק! MC איזק!", מפה לשם אנחנו שמחים להזמין אתכם להופעת הפריצה שלו בלבונטין 7 בשלישי הקרוב בתשע וחצי (כרטיסים מוזלים בפרטי).

לא שמעתם, אבל איזק דיבר כל הזמן

פשוט ממש-ממש בשקט ובלי להזיז את השפתיים או הלסת.

איזק גרם לתקרית בין מימדית

בנווה אילן, שם נמצאים אולפני החדשות, נמצא גם פורטל למימד אחר. במקרה, הכבל שמאבטח את הפורטל ודואג שיהיה סגור, עובר מתחת לשולחן מגיש החדשות. בגלל עניינים ברורים של מידור וביטחון עולמי, אף אחד לא חשוף למידע על הפורטל, ולכן לא היה לאיזק מושג שהכבל שמציק לו ברגל מחובר לשער שמוביל ליקום אחר. איזק הזיז את רגלו הימנית בחוסר תשומת לב, הכבל נותק, ולרגע קטן המימדים התנגשו, מה שגרם להשהייה בשידור. אל דאגה, הכבל חובר שנית והפורטל סגור ואטום, בקשר אליכם - נאלץ למחוק את זיכרון הפסקה האחרונה.