כל עם ישראל גילה אתמול את תמיר סטיינמן, כתב חדשות 12 בדרום, ואין אחד שלא התאהב בצחוקו המתגלגל במהלך שידור חי. לא רוצים להגיד "אמרנו לכם", אבל אנחנו שמנו עין על סטיינמן עוד הרבה לפני.

סטיינמן, שדיווח ברצף מאז שעות הבוקר המוקדמות על ההסלמה במצב הביטחוני, לא הצליח לעצור את הצחוק אחרי שתושב שדרות חצה את הפריים. "בשעה לפני שזה קרה היה איש שהלך איתנו לכל מקום", משחזר סטיינמן בשיחת טלפון עם tvbee. "כשהיו אזעקות הוא היה נצמד אלינו ובא איתנו למרחב מוגן, ובכל פעם הוא ניסה בצורה חיננית ומצחיקה להיכנס לתוך הפריים. ואז הוא לקח את זה צעד אחד קדימה, ופשוט חצה את הפריים. ניסיתי להמשיך לדבר כרגיל אבל לא עמדתי בזה, וזה קרה. נראה לי שזה משהו שיכול לקרות לכולם, זה היה סוג של פורקן רגעי אמיתי במהלך יום שידורים מורכב ומתוח. הבנתי שזה יצר הרבה תהודה, ואני שמח שזה שעשע את הצופים שהבינו שזה רגע מצחיק ולקחו את זה בקלילות".

סטיינמן צודק, הרגע האנושי מהשידור אמש באמת יצר תהודה, וגרם לעם שלם להתאהב בכתב החדשות. תכנסו לפייסבוק, לאינסטגרם או לטוויטר, בכל מקום תוכלו לראות אזכור לכוכב הזורח של משדרי החדשות בישראל -

 

"אני לגמרי ער לעניין סביבי וזה מחמיא, אבל בסך הכל אני עושה את התפקיד שלי ומשתדל לספר את הסיפור של תושבי הדרום", מתייחס סטיינמן. "צריך לזכור שאלו ימים לא פשוטים לכל אזרחי ישראל. המציאות גם ככה מורכבת ולא נעימה, ואם אני מקל על אנשים ולו במעט זה מחמם את הלב וזה נחמד לשמוע".

יש לנו בשורה קשה לכל הנשים שצופות במשדרים רק בגלל סטיינמן, מדובר בגבר נשוי. "יש לי אישה מדהימה ואנחנו מסתכלים על זה בחיוך", מגלה סטיינמן. "לפעמים זה קצת מביך אבל זה תמיד משעשע".