"'טד לאסו' היא סדרה על שני דברים שאמריקאים שונאים: כדורגל, וטוב לב". כך הציג השחקן ג'ייסון סודייקיס את הסדרה המדוברת שלו כשחזר לאחרונה לסט של "סאטרדיי נייט לייב", הפעם בתור מָנחֶה.

עוד בפרויקט:
>> למה פיבי מ"חברים" האירה לנו את המסך 
>> למה שי מ"חתונמי" האיר לנו את המסך 
>> למה לוקי מ"לוקי" האיר לנו את המסך 

ובאמת, קשה לבחור דמות אחת שמאירה את המסך בסדרה כמו "טד לאסו", שגדושה בדמויות מקסימות, טובות לב, אבל גם מורכבות פסיכולוגית ורגשית. כמעט מתבקש לבחור את טד עצמו: הוא מגיע לנהל את מועדון הכדורגל האנגלי על תקן האידיוט האמריקאי, זה שמדבר באמרות כנף ושומר על חיוביות סכרינית נצחית שלא ממש מסתדרת עם העוקצנות הבריטית. אבל טד מצליח לשבות את לבבות כולם, כשהם מגלים שמתחת לקלישאות מסתתר אדם חכם, מאמן מעולה, חבר נהדר ואיש עם זווית הסתכלות מעט שונה על החיים, שמרתיעה בהתחלה ואז רק רוצים להידבק ממנה.

מלבד טד, ישנה כמובן רבקה האלוהית, היגינס המתוק, רוי קנט האהוב ועוד דמויות ששוות אזכור, אבל אחת מהן זוהרת מעל כולן: קילי ג'ונס, בגילומה המתוק של ג'ונו טמפל.

עוד בפרויקט:
>> למה גייטה מ"דייב" האיר לנו את המסך 
>> למה אביבית בר זוהר מ"יס מן" האירה לנו את המסך
>> למה טניה מ"הלוטוס הלבן" האירה לנו את המסך
>> למה מורין מ"חינוך מיני" האירה לנו את המסך

הגאונות של קילי - האישה וגם הדמות - היא מהסוג שמתגנב לאט לאט. היא מופיעה בפרק הראשון על תקן "החברה של", ועונה על כמה וכמה סטריאוטיפים של בת זוג של כדורגלן. קילי היא דוגמנית/מגישה/משפיענית מהסוג הטראשי, המלתחה שלה מסנוורת ומתקתקה וכל כולה משדר קלילות בלונדינית. אבל מהר מאוד מתברר שהיא גם גאונת שיווק, חברה מעולה שמרימה לכל מי שסביבה וממש כמו טד - בן אדם שפשוט שווה להידבק באנרגיות שלו. היא ניגשת לכל מערכת יחסים - חברית או רומנטית - עם חמלה ופתיחות שממש משנה את האדם שמולה. אם מסתכלים על האופן בו רבקה, רוי ובעיקר ג'יימי צמחו במהלך שתי העונות של הסדרה, ברור מאוד שהם לא היו יכולים לעשות את זה ללא קילי.

בעולם הנפלא של "טד לאסו" סקסיזם הוא נחלת העבר, ולמרות הנראות של קילי, שאר הדמויות רוחשות לה בדיוק את הכבוד שמגיע לה - אישית ומקצועית

מבחינה טלוויזיונית, קילי היא תיקון לכל דמויות הבלונדיניות קלות הדעת והלא מוערכות שהגיעו לפניה. בעולם הנפלא של "טד לאסו" סקסיזם הוא נחלת העבר, ולמרות הנראות של קילי, שאר הדמויות רוחשות לה בדיוק את הכבוד שמגיע לה - אישית ומקצועית. היא, בתמורה (אבל לא באמת בתמורה כי קילי נותנת אהבה ללא תנאים), מפזרת עוד ועוד מאבק הפיות הזה, ומלמדת את כולם להיות אנשים טובים יותר מבלי בכלל להתאמץ. מה שטד מציע לסביבה שלו בנאומי מוטיבציה (בכל זאת מאמן), קילי מדגימה במעשים. 

כשמגלים שקילי מבוססת על אישה אמיתית - קילי הייזל - בכלל מקבלים עומק מסקרן. קילי האמיתית גם היא שחקנית/מגישה/דוגמנית בריטית עם עבר טראשי, והיא גם חברה קרובה מאוד של סודייקיס, ואפילו מגלמת את דמותה של בקס בתפקיד קטן ב"טד לאסו". אחרי הפרידה של סודייקיס ואוליביה וויילד, ג'ייסון וקילי העלו שלב והפכו את החברות לזוגיות. הם כבר נפרדו מאז, אבל נחמד לחשוב שכל הזמן הזה, הדמות של קילי ג'ונס הייתה בעצם מכתב אהבה או הערצה קטן של סודייקיס לחברתו הוותיקה שהפכה לקראש.