כמו רוב הנשים הצעירות בהוליווד, גם סופי טרנר (סנסה) משתייכת לדור הנשי החדש שלא מוכן לסבול יותר אפליה, אבל כשהיא חשפה השבוע את פער השכר העצום (אבל ממש) בינה לבין קיט הרינגטון, הקולגה שלה למשחקי הכס ג'ון סנואו, היא איכשהוא חשבה שהוא מוצדק.

על פי הדיווחים, טרנר הרוויחה 158 אלף פאונד לשבוע צילומים (כ-750 אלף ש"ח), בעוד הרינגטון לקח הביתה 537 אלף פאונד לשבוע (כ-2.5 מיליון ש"ח). כלומר, יותר מפי 3 מטרנר. "קיט קיבל יותר כסף ממני, אבל היה לו קו עלילה גדול יותר", היא אמרה בראיון. "בעונה האחרונה היו לו צילומים משוגעים של משהו כמו 70 לילה, ולי לא היו כל כך הרבה. אז הייתה כזה ׳אתה יודע מה.. תשמור את הכסף'".

יש לנו תחושה שאם נחשב את דקות המסך של כל אחד מהם נגלה שהפערים בתפקידים לא גדולים כמו פער השכר, אבל עכשיו כשהסדרה מגיעה לקצה - אפשר להבין למה טרנר לא טורחת לפתוח משא ומתן. אנחנו רק יכולים לקות שכעת כשחקנית מבוגרת ומנוסה יותר היא תדע לדרוש את מה שמגיע לה בתפקיד הבא.

באותו הראיון, טרנר, שיצאה מארון הבי-סקסואליות. השתפכה גם על יחסיה עם בן זוגה המפורסם ג'ו ג'ונאס, ושיתפה איך היא מתמודדת עם חוסר הביטחון שיש לרוב הנשים בגילה לגבי המראה שלהן. "במשחקי הכס, כולם יכולים לראות איך אני באמת נראית", היא אמרה. "יש לי אף גדול ועיניים קטנות וסנטר כפול וזה בסדר. אני לומדת לאהוב את האף שלי". אישה מתוקה סך הכל.