זוכרים את הימים בהם החדשות שלנו היו מלאות בכותרות על "משחקי הכס"? נכון, זה נראה כאילו מדובר בעידן אחר לגמרי אבל חשוב לזכור שהעונה השמינית עוד לפנינו - וכמו שאנחנו מכירים את יוצרי הסדרה, צפויים לנו שישה פרקים ארוכים ועמוסים בכל טוב (ורוע). 

כזכור, את העונה השביעית סיימנו עם הרגע הבלתי נשכח בו קרובי המשפחה האהובים, דאינריז וג'ון סנואו, מימשו את אהבתם בסצנה מינית פרובוקטיבית במיוחד שעוררה סערה ברשת. כעת, בראיון למגזין האופנה "Harper’s Bazaar", אמיליה קלארק המגלמת את אם הדרקונים ויתרה סוף סוף על הפאסון והחליטה להגיב לאנשים שטוענים כי סדרת הלהיט של HBO מגזימה עם כל העירום והסקס הזה על המסך שלנו. 

"אני מתחילה ממש להתעצבן עכשיו מהדברים שאנשים אומרים, 'הו, כן, כל אתרי הפורנו קרסו כש'משחקי הכס' חזרה לשדר'", אמרה השחקנית ברוגז בראיון. "כאילו, 'סיפורה של שפחה'? אני פאקינג מתה על התכנית הזאת, ובכיתי כשהיא נגמרה כי לא יכולתי לשאת במחשבה שלא אראה אותה עוד. היא כולה מלאה בסקס ובעירום. יש כל כך הרבה סדרות שסובבות סביב העובדה הזאת שאנשים מתרבים. אנשים מזדיינים בשביל ההנאה - זה חלק מהחיים".

קלארק, שלפני שנה יצאה מדמותה של חאליסי למען הסרט המצליח "ללכת בדרכך", ממשיכה להתנסות בתפקידים אחרים ובקרוב אף נראה אותה מצטרפת לפרנצ'ייז "מלחמת הכוכבים", בספין-אוף "סולו". אך היא גם לא ממהרת לכבול את עצמה שוב לתפקיד איקוני אחד, ומעדיפה להתנסות כמה שיותר. "יש את 'האחד' לגבי רגעים מסוימים בחיים שלך - אתה משתנה כלל שאתה מתבגר, אז כשהייתי צעירה יותר, היה את 'האחד' של הנעורים שלי, בוודאות, ואז 'האחד' לתקופה הבאה של החיים שלך".

אז אם היא כבר אחרי "משחקי הכס", קומדיה רומנטית ותפקיד בפרנצ'ייז ענק כמו "מלחמת הכוכבים", הצעד הנורמטיבי הבא נשמע כמו סרט גיבורי על, לא? עם שני סרטים ענקיים בדרך בכיכובם של שחקני "משחקי הכס" -ג'ייסון מומואה בתפקיד אקווהמן בדי.סי וסופי טרנר בתפקיד הפיניקס האפלה במארוול - נראה שמדובר בזריקת מילה קטנה ואת מסודרת.

TVbee בפייסבוק