פסלי שעווה של סלבס הם עניין טריקי - מצד אחד, לא היינו מסרבים לסלפי עם פסל מדויק במיוחד של מפורסם אהוב, מצד שני - מה יותר כיף מלראות פסל שעווה ממש גרוע? אכן דילמה רצינית.

אז אחרי כמה ימים של טיזינג ברשתות החברתיות, במוזיאון השעווה של דבלין חשפו את הפסל החדש שלהם בדמותה של דאינריז (אם הדרקונים, מנתצת השלשלאות, פרי סער) טארגאריין, והתגובות? לא בדיוק נלהבות. ניכר שהושקע מאמץ בפסל של האישה הכי אייקונית על המסך כרגע, ובכל זאת - הפנים שלו הן לא בדיוק הפנים של אמיליה קלארק, ואנשים שמו לב, בלשון המעטה:

View this post on Instagram

A post shared by The National Wax Museum Plus (@waxmuseumplus) on

"מה לעזאזל?! עשיתם את זה ברגע האחרון או משהו?", שאל עוקב אחד נחרד. "תזרקו אותו או שתשרפו אותו עכשיו!! זה לא צריך להיות מוצג לציבור", זעם צייצן אחר. עוקבים אחרים הבחינו שבעוד קשה לזהות את אמיליה קלארק בסיפור הזה, הפסל מזכיר דמויות פיקטיביות אחרות: לוציוס מאלפוי מהארי פוטר, אודו מחלל עמוק 9, לגולס משר הטבעות, ועוד. אם אתם שואלים אותנו - הפסל דומה יותר לויסריס, אח של דאינריז ז"ל, מאשר לדאינריז עצמה.

אחרים התקשו למצוא את המילים, כך שלא מעט מהתגובות כללו בעיקר את המילה "לא" שוב ושוב, וגם "בושה, בושה" ("shame" ,"shame"), כרפרנס לצעדת הבושה של סרסיי. עוקב אחד אפילו תייג את קלארק עצמה, והוסיף ש"צריך להמיס את התועבה הזאת".

לא נכחיש שהיינו שמחים לראות את קלארק מבקרת את הפסל ומצטלמת לידו, לשם השוואה, אבל עם 1,000 העוקבים המעטים שיש למוזיאון השעווה של דבלין - יכול להיות שכישלון ויראלי זה בדיוק מה שהם צריכים עכשיו.