קלייר וולטון בת ה-88 שטופלה בהוספיס במדינת רוד איילנד ביקשה רק דבר אחד לפני שתלך לעולמה: לראות את "הקרב על ווינטרפל", הפרק השלישי והגרנדיוזי בעונת הסיום של משחקי הכס. קלייר התבדחה עם הצוות הסיעודי שהיא הייתה רוצה לפגוש את כוכבי הסדרה האהובה עליה פעם אחת לפני מותה, אבל במציאות רק קיוותה להישאר בחיים כדי להספיק לראות את הפרק עתיר הציפיות. אפשר להבין אותה.

לפני שבוע משאלתה התגשמה בצורה שלא יכלה לדמיין, כשישבה לצפות בגרסה מיוחדת של פרק 3 המדובר בתוספת ברכות וידאו אישיות מעשרה חברי קאסט של משחקי הכס, ביניהם סר דאבוס, סיריו פורל, פייפר, מרין טראנט ואפילו הלך לבן אחד.

"אני מאחל לך כל טוב" מסר ליאם קמינגהאם (סר דאבוס), "מקווה שהימים שלך לא קשים מדי ומקווה שאת מצליחה להסתדר". הוספיס, למי שלשמחתו מעולם לא נתקל במושג, הוא מוסד סיעודי אליו הולכים אנשים במצב סופני, במטרה להקל ככל האפשר על ימיהם האחרונים. סטאז נאיר, שנראה שונה לחלוטין כשהוא מגלם את אחד מרוכבי הדם של החאליסי, ניסה להזכיר לה בבדיחות הדעת את דמותו בסדרה, "דמייני זקן. זקן, שיער ארוך וסוס". הוא המשיך בברה חמה, "אני רוצה להגיד לך תודה על שצפית, תודה שהיית מעריצה. ואני רוצה לאחל לך תהליך מעבר חלק". 

מילטוס ירולמו, המאמן סיריו פורל בשבילכם, אמנם לא מופיע בפרק (או איפשהוא, מאז העונה הראשונה של הסדרה), אבל המילים שאמר בעונה הראשונה לאריה עוד מהדהדות בפרק האחרון. הוא מסר לקלייר: "אני יודע שאני לא יכול להיות איתך היום, אבל רק רציתי לומר שלום ושאת פה איתנו ברוחך. אנחנו חושבים עליך ומוסרים לך את כל אהבתנו". איאן בטי שמגלם את דמותו של מרין טראנט הרשע (לא נזכיר שוב את מעלליו השפלים) הוסיף כי "שמעתי שזה הולך להיות הפרק הכי טוב אי פעם".

הפרק שודר בראשון בלילה בשעון ארה"ב, ובשני בערב, כמה שעות אחרי שזכתה לצפות בגרסה המיוחדת שהוכנה בשבילה, הלכה קלייר לעולמה.