חלום נעורים

נדמה כי הרגע הזה של קינן קהיל בן ה-15 מול מצלמת המחשב, לצלילי להיט הקיץ התורן של קייטי פרי ובלי שמץ של מבוכה או חוסר בטחון, הוא מהות תרבות הליפסינק הווירטואלית והוויראלית להפליא. רק תשאלו את קינן, שבשש השנים מאז הלהיט הראשון שלו ושל קייטי הפך לאימפריית ליפסינק משגשגת ואירח מול המצלמה שלו שמות כמו ג'סטין ביבר, 50 סנט, ג'ניפר אניסטון, מארון 5 וכמובן פרי בעצמה. בכל זאת, הוא עשה אותה מפורסמת.

כל האמת בפרצוף

אף שכל הרעיון בליפסינק הוא שאין צורך בשום כשרון מיוחד, אולי למעט מיומנות תיאום השפתיים, אבל גם כאן אפשר להתגמש, תמיד נחמד להיתקל בפרפורמרים נהדרים כמו לוצ'יאנו רוסו ואינסוף הבעות הפנים שלו. בונוס: הוא גם חתיך לאללה.

פשוט תתעלמי והוא יפסיק

מוכשר לא פחות אבל מקריפ קצת יותר הוא מוטוקי, שמשתולל באוטו כמו שרק ילד בן ארבע שממש ממש משעמם לו מסוגל. כבוד לאמא שמסרבת להתרגש ופשוט נשארת אדישה לחלוטין.

אחי, צא מהאוטו שלי

כבר אפשר להכריז שתת הז'אנר המשמעותי ביותר של תרבות הליפסינק הוא כזה שמתרחש במכונית, ולרוב מערב בני משפחה ברמות שונות של שיתוף פעולה. האחות הזאת, לדוגמה, פחות מתחברת לתכנית האמנותית שאחיה רקח לטובת הרודטריפ הארוך שלהם:

הו כה פנסי

האבא הזה לגמרי מקבל 100 במבחן זמן האיכות עם בתו ההיפסטרית והטעם המוזיקלי המעודכן שלה:

אני יודעת שכולם אומרים שאני קצת משוגעת

ושני האחים האלה, שאחראים לאחד מקטעי הליפסינק הוויראליים הראשונים והמדהימים ביותר, בכלל מדגמנים הרמוניה שמיימית ומשלימים אחד את השני כמו שרק אחים אמיתיים מסוגלים:

שנים של הרגל

אז אחרי שהבהרנו והדגמנו בדיוק מהו ליפסינק, ראוי לציין, כדי שלא יהיו טעויות, מהו לא ליפסינק. ובכן, קריוקי הוא לא ליפסינק. בקריוקי שרים באמת, ולא רק עושים עם השפתיים כמו בריטני בתכנית "קרפול קריוקי" של ג'יימס קורדן. אופס וזה.

המדריך לאיט גירל המתחילה

אם את כבר עושה עם השפתיים, לפחות תלמדי מקארה דלווין הרותחת ונסי להוסיף קצת שיק בסיסי, חן טבעי וסקס אפיל אינסופי:

סיסטרהוד

התופעה לא פוסחת כמובן גם על הביצה המקומית, שבה האחיות טופז וליפז חלפון השכילו לתפוס את המשבצת המרכזית. זה כמובן עד שהפכו לפלטפורמת אירוח נחשקת בעיני מי שרוצים לקדם את המוזיקה שלהם, כמו אביבית בר זוהר:

אם תעשו את זה ממש טוב אולי ביונסה תבוא

עם כל הכבוד לבריטני, לקארה ואפילו לאביבית - רגע הליפסינק המצמרר של כל הזמנים שייך כנראה לצ'יינינג טאטום, שהמחווה המפוארת שלו לקווין בי ב-"Lip Sync Battle" הצליחה להביא לאולפן את האישה שמנהלת את העולם בכבודה ובעצמה. בקרוב אצלנו? 

 "מופע הליפסינק הגדול" - שבו גורי אלפי, אניה בוקשטיין, אליאנה תדהר, אושרי כהן ועוד סלבס ינסו להביס זה את זה בקרבות ליפסינק, ישודר בחמישי הקרוב ב-21:00, בערוץ 2, קשת.