חקרנו, אספנו רמזים, התפרענו עם הניחושים - ועדיין נשארנו פעורי פה כשהטניסאית הבכירה שחר פאר והמגיש רון שחר נחשפו מאחורי המסכות ב"הזמר במסכה" השבוע. רגע לפני ששישה מפורסמים חדשים יעלו לבמה (מוצאי שבת, אחרי החדשות, ערוץ 12) ריכזנו לכם את האירועים שקרו השבוע, למקרה שהייתם מנותקים מהרשתות החברתיות. מהרמזים החשובים, דרך ההכחשות ועד לכפילים של סטטיק שיעיפו לכם את הראש.

 1. לחיים, ממון וצ'ייסר עם רון. החשיפה המפתיעה של מגיש הטלוויזיה רון שחר מאחורי תחפושת האיילה, תפסה אותנו לגמרי לא מוכנים. אם יש מישהו מבינינו שיכול להוריד את רמות ההיסטריה בעקבות ההדחה עם צ'ייסר ערק איילים, הוא רון בכבודו ובעצמו שקיבל אספקה לכל החיים ממערכת "חי בלילה". כנראה שהם קלעו בול לטעם: "זה נהדר, אקח את זה ובמקביל ארשם לקבוצת אלכוהוליסטים אנונימיים", צחק רון.
  נחשף: זה המפורסם מתחת לתחפושת האיילה (צילום: הזמר במסכה, קשת 12)
  מתי אתה מזמין לדרינק? | צילום: הזמר במסכה, קשת 12
 2. רבנות או חתרנות? אופירה אסייג פתחה את העונה בפול פאוור והוכיחה שמשתלם להביא לאולפן מחברת ועט, כי היא הראשונה שעלתה על המפורסמת מתחת לתחפושת התוכי, שהתגלתה כטניסאית הישראלית המצליחה ביותר - שחר פאר. מי שניסה להסוות את השתתפותה של פאר בתוכנית הוא בעלה, ד"ר אילון רם, שכתב בקבוצת הוואטסאפ המשפחתית - "אם זאת את, הולכים לרבנות". מה אתם אומרים על המהלך שלו - מוגזם או מושלם?
  שחר פאר ואילון רם (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של שחר פאר)
  אילון, יצא לך מצחיק | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של שחר פאר
 3. על ראש הגנב בוער הכובע. משחק הניחושים סביב התחפושות ב"הזמר במסכה" השתלט על כל סלון משפחתי ומטבחון בעבודה וכמות המפורסמים שמוצאים עצמם חשודים הולכת ועולה. מי שסיפק הכחשה שנונה להשתתפותו בתוכנית הוא השף חיים כהן, שטען כי הפעם האחרונה שראה תמנון הייתה במטבח. הוא לא היחיד שהכחיש השבוע - גם חבר הכנסת לשעבר, אורן חזן, הביא טיעון הומוריסטי: "אני מקסימום מכניס קרואסונים, לא נכנס לתוכם".
  התמנון והשף חיים כהן (צילום: מתוך "הזמר במסכה", קשת 12)
  כשחיים בשטח התמנונים במתח | צילום: מתוך "הזמר במסכה", קשת 12
 4. דנה פרידר? את פנינה בתוך צדפה. הצדפה כבשה את ליבנו מהרגע הראשון וסחפה אותנו לתוך עולם של רמזים מבלבלים במיוחד. אחרי התחקיר המעמיק שהכנו בו החזרנו את פרידר לימי תחילת הקריירה כמעודדת במכבי תל אביב ועד הקשר המיתולוגי שלה עם עמוס תמם, החלטנו פה אחד - דנה, את עדיין החשודה המרכזית.
  דנה פרידר והצדפה (צילום: מתוך הזמר במסכה, האינסטגרם של דנה פרידר)
  ד"ש לאריאל | צילום: מתוך הזמר במסכה, האינסטגרם של דנה פרידר
 5. ראיות פורנזיות. כלא, רדיו ויהודה פוליקר הם רמזים עבים במיוחד שגילינו בחקירה שערכנו על הפרשן לענייני משפט גיא פלג, בניסיון להוכיח שהוא זה שנמצא מתחת לתחפושת מעוררת התיאבון - הרוגלך. בחקירה שלנו עלינו על קצה חוט מבריק למדי וגילינו שפלג הוא צפר חובב ואף מגדל תוכי מדבר. גיא? אתה מוזמן לשקול קריירת זמרה לפנסיה.
  גיא פלג והרוגלך (צילום: עופר חן)
  כבוד השופט, התיק מוכן | צילום: עופר חן
 6. פעמיים רוגלך בשבילנו. כשהרוגלך המתוק והפריך עלה לראשונה על בימת "הזמר במסכה", סטטיק נדהם לגלות שהוא דומה לו ממש. אבל המאפה המזמר הוא לא היחיד שהזכיר לנו את חבר פאנל המוכשר, מה שהוביל אותנו לבדוק האם אי שם בעולם יש לסטטיק עוד כפילים. מסתבר שיש הרבה דמיון בין הזמר האהוב לבין אנשים רנדומליים אחרים ואפילו דמות מצוירת אחת, אבל רק כפיל אחד גרם לסטטיק להגיד שהוא שוקל לפתוח את תיק האימוץ.
  הרוגלך וסטטיק (צילום: מתוך "הזמר במסכה", קשת 12)
  אי אפשר להחליט מי יותר מתוק | צילום: מתוך "הזמר במסכה", קשת 12