הטניסאית הגדולה מכולן, שחר פאר, נפרדה אמש (ראשון) לשלום מתחפושת התוכי והפכה למודחת הראשונה מ"הזמר במסכה". עדיין לא הספקנו לעכל את החשיפה המפתיעה, וכבר הערב (שני, אחרי החדשות, ערוץ 12) מפורסם נוסף יחשוף את פניו וייפרד מהתוכנית.

בראיון ל"חדשות הבוקר" סיכמה פאר את שעבר עליה לאורך התחרות וסיפר על התגובות שקיבלה מהחברים והמשפחה לאחר ההדחה. "כולם אמרו לי - 'איך לא אמרת לי, אני אהרוג אותך', אבל לא היה סיכוי להגיד כי אנחנו חתומים על כל כך הרבה דברים ולא כדאי לספר. אנשים בשוק שהלכתי לתוכנית הזאת וזה הייפ חמוד כזה לאורך הדרך".

בהמשך סיפרה איך הצליחה להסתיר מהמשפחה המורחבת שהיא משתתפת ב"הזמר במסכה", בעזרת בעלה ד"ר אילון רם ("המתמחים") שגם הוא היה בסוד העניינים: "פשוט שמים את זה בראש, סוגרים ולא חושבים על זה. לאורך כל החודשים בעלי ידע מן הסתם וההורים שלי ידעו כי הייתי חודש וחצי אחרי לידה. ההורים שלי שמרו על הבת שלי. אילון שלח בקבוצה המשפחתית - 'אם זאת את, זה רבנות".

שחר פאר ואילון רם (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של שחר פאר)
שחר פאר וד"ר אילון רם | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של שחר פאר

בתור ספורטאית לשעבר שלאורך כל הדרך שאפה הכי גבוה שרק אפשר, ההדחה המוקדמת מהתוכנית הותירה אצלה טעם מר. "זה מאוד עיצבן. חזרתי באחת בלילה והייתי בבאסה כמה שעות", הודתה פאר, "כשהתחילו הפרומואים אמרתי לאיילון - איזה באסה שאני מודחת ראשונה". עם זאת, לפאר אין יותר מדי זמן לשקוע בבאסה - כי היא עסוקה בעשייה יומיומיות ענפה: "אני עושה הרבה הרצאות עם אבא שלי ובעיקר מגדלת את שני הקטנטנים שלי".