משחק הניחושים של "הזמר במסכה" ממשיך להטריף את המדינה, עם לא מעט ניחושים שעולים בניסיון לנחש איזה מפורסמים מסתתרים מאחורי התחפושות השונות. אחת השאלות המסקרנות של העולם היא מי מסתתרת מאחורי תחפושת השפירית - אתי לוי, משי קליינשטיין, שירן סנדל ואפילו זהבה בן היו הניחושים של פאנל המומחים, אך ברשת לא מעט אנשים הימרו על מישהי אחרת לגמרי – שרת המשפטים לשעבר ומספר שלוש ברשימת ימינה, ח"כ איילת שקד.

>> רוצים עוד רמזים? היכנסו עכשיו לאינסטגרם או לפייסבוק של הזמר במסכה

אז עקבנו אחרי הרמזים, וגילינו את הדבר הבא בסטורי שלה. כשנשאלה האם היא השפירית, החליטה חברת הכנסת לענות לשואלים: "לא, אני לא השפירית, גם חברות שלי חושבות ואתמול ממש חברה שלי סירבה להאמין שזו לא אני. אבל זו לא אני. זה לפנסיה, לא לעכשיו". מי ששיתפה את הסטורי הייתה לא אחרת מאשר אופירה אסייג שגם כתבה: "האם איילת שקד נכנסה ל'הזמר במסכה?' ימים יגידו'".

שקד מצטרפת לשורה של מפורסמים רבים, שמגיבים בחשבונות הפרטיים שלהם על השאלות האם הם אלה שמסתתרים מאחורי המסכה. כך למשל רק הבוקר (ראשון), פאולה רוזנברג חשפה שהיא בטוחה שצחי הלוי הוא התרנגול, ושיתפה בתגובה שלו. גם ניקול ראידמן ואילנית לוי הגיבו לתוהים, ואנחנו שואלים אתכם כי התבלבלנו פה לגמרי - האם שקד היא השפירית לדעתכם?