המתח הגדול של "הזמר במסכה" המשיך בפרק השני ששודר אמש (רביעי): ינון מגל, שהסתתר מתחת לתחפושת הקקטוס ושר "שמתי לי פודרה", הוא המודח השני של התוכנית. הקהל וחברי פאנל המומחים נותרו פעורי פה כשלא האמינו שמתחת לצבר הארצישראלי התחבא העיתונאי המוכר, וכשהסביר מה עמד מאחורי הרמזים הם הבינו הכל.

אבל, יש עוד שישה מפורסמים ממגוון תחומים שמתחבאים מתחת לשאר התחפושות שהופיעו אמש ואנחנו עדיין לא גילינו במי מדובר, אבל אולי אפשר לגלות רמזים נוספים דרך הרשתות החברתיות?

אופירה אסייג וסטטיק ובן אל טענו שיש סיכוי שמי שמסתתרת מתחת לתחפושת הפופקורן היא לא אחרת מאשר המעושרת הצעירה ניקול ראידמן. במהלך השידור עלו, לא מעט סטוריז שמסכימים עם הניחוש שלהם וראידמן פרסמה אותם בעמוד האינסטגרם שלה, אבל הכחישה כל קשר לטענות האלו. רוב הסטוריז מפנים את תשומת הלב לרגליים של הפופקורן כשהצופים טוענים שמדובר ברגליה הדקיקות של ראידמן.

הניחושים לגבי מי מסתתר מתחת לתחפושת הפלאפל המגרה ונוטף הטחינה היו מגוונים. אופירה אסייג ניחשה שמדובר בדודי בלסר, צדי צרפתי התלבט בין אסי עזר לאדיר מילר, שחר חסון הימר על הכדורסלן עידו קוז'יקרו וסטטיק ובן אל טענו במדובר בליאור מילר. הגולשים ברשתות החברתיות חשבו משהו אחר לחלוטין וניחשו שמדובר בדיג'יי הבינלאומי סקאזי.

איך הוא הגיב הדיג'יי הבינלאומי המצליח? כמובן שהוא הכחיש וכתב בסטוריז בהם תויג: "נפלתם על הראש, יש לי קול של צרצר, איזה זמר?". האמת, שזה קצת מסתדר לנו, כי לפי הרמזים שנתנו מדובר במישהו ירושלמי והוא נראה ליד עמדת תקלוט.

רוב חברי הפאנל חשבו שמתחת לתחפושת החסידה מסתתרת גלית גיאת אך אופירה אסייג טענה שמדובר בזמרת דתייה שפרצה בשנה האחרונה – נרקיס. הזמרת העלתה סטורי בו לא הכחישה האם זו אכן היא מתחת למסכה ופשוט שיתפה את הסטוריז בהם תויגה בעמוד האינסטגרם שלה. 

רגע לפני חשיפת המפורסם שהסתתר מתחת לתחפושת הקטטוס, אורן סמדג'ה שהיה ההימור של אסייג פירסם בעמוד האינסטגרם שלו את הניחושים של חברי הפאנל כשהוא מוסיף אימוג'י חושב, אבל מהר מאוד נחשף המפורסם מתחת למסכה והובהר שמדובר בלא אחר מהעיתונאי ינון מגל.