ממש בקרוב תגיע לישראל תופעת הטלוויזיה שגרמה לצופים בלמעלה מ-30 מדינות להתמכר ובגדול. אנחנו מדברים כמובן על תוכנית הריאליטי, הזמר במסכה (רביעי אחרי החדשות בקשת 12), שבה ישירו על הבמה מפורסמים ממגוון תחומים. הקאצ': לאורך כל התוכנית הם יסתתרו בתוך תחפושות ענק, אבל כשהם יורידו את המסכה תסמכו עלינו שהמילה 'הלם' היא בדיוק ההגדרה הנכונה למה שתרגישו.

אז איך כל זה עובד? הסלבריטאים יופיעו עם נאמברים מושקעים מול הקהל וחברי הפאנל, אופירה אסייג, צדי צרפתי, סטטיק ובן אל ושחר חסון, ובסיום הם גם יהיו אלה שינקדו את כל הביצועים. מי שיזכה במספר הקולות הנמוך ביותר, יודח מהתחרות ויחשוף את הזהות האמיתית שלו בפנינו. כך למעשה, האחד או האחת שיזכו במקום הראשון, הם גם אלה שייחשפו אחרונים. בכל ביצוע, נקבל כתב חידה, נאסוף את הרמזים ונקשיב טוב טוב לקול של הזמר, כי אלה האמצעים היחידים שעומדים לרשותנו בתוכנית.

אחרי שצפינו בגרסה האמריקאית (משודרת ב-yes Real וב-yes VOD), אפשר להניח שקל זה לא יהיה. לכן הכנו במיוחד בשבילכם סדרה של רמזים, שבסופם תצטרכו לזהות מי הוא אותו אדם בכתב החידה שלנו. אז יאיר נתניהו, טום אביב או בכלל מייקל לואיס? תתחילו לנחש.