כתבת: לבנת אלון | הפקה: ליהי פיין | צילום: עידן שוקרון | עריכה: צופית אמירה

הם עברו את שלב האודישנים, התחרו זה מול זה בדו קרבים גורליים ועכשיו סוף סוף אפשר להכריז: נטע ברזילי, חן אהרוני, ריקי בן ארי ויהונתן מרגי הם רביעיית הגמר של "הכוכב הבא לאירוויזיון". בגמר שייערך בשידור חי ביום שלישי ב-21:00, נגלה סוף סוף מי מהם יהיה הנציג הישראלי. הזוכה בתכנית ייצג את ישראל באירוויזיון 2018, שיתקיים השנה בפורטוגל וישודר בכאן 11, תאגיד השידור הישראלי בחודש מאי הקרוב. אבל עד שזה יקרה, לבנת אלון פגשה את הפיינליסטים מאחורי הקלעים כדי לשמוע על התחושות.

"זה טירוף, בלתי ניתן להסביר במילים, יש פה מערבולת רגשות מטורפת", סיפרה ברזילי שכבר זכתה בכרטיס הכניסה הראשון לגמר, ולמעשה דילגה על שלב חצי הגמר. "אנחנו מאוד גאים בה", תמכה אמא שלה, עינת, ופרגנה לילדה והלופר על הביצועים עד כה: "על הדרך שהיא עשתה, על זה שהיא הביאה את המיוחדות שלה ולא ויתרה על זה".

גם בן זוגה של בן ארי הגיע לפרגן, וסיפר על הרגעים המלחיצים: "הייתי מתוח ברמות שאני לא זוכר את עצמי כבר הרבה זמן, ממש הרגשתי כמו במסע של בני ישראל עם כל הקשיים". וגם: מה יש לאבא של מרגי להגיד על רביעיית הגמר, ומי הזוכה של אהרוני אם לרגע הוא יוציא את עצמו מהמשוואה? צפו בכל מה שקרה מאחורי הקלעים של חצי הגמר.

עוד ב"הכוכב הבא לאירוויזיון 2018":

>> כל הביצועים של "הכוכב הבא" מחכים לכם גם בעמוד הרשמי של התוכנית בשירות Apple music

"הכוכב הבא לאירוויזיון 2018": הצטרפו לניסוי הכלים שייערך מחר (שני) ב-21:00, קשת, ערוץ 12