הכוכב הבא (צילום: אורטל דהן)
"שלא יכיש אותך נחש" | צילום: אורטל דהן
רני (הנחש) רהב

לא מעט דיברו על חולצת הנחש שבחר רני ללבוש בתכנית האחרונה, ולרני חשוב להדגיש שהכל נובע ממניעים ציוניים, הרבה לפני ההצהרה האופנתית: "זאת חולצה של מרסלו בורלון, ואני מאוד שמח שיש לנו קשר ישראלי למרסלו". ושלא תחשבו שמדובר במתנות חינם, כי כמו תמיד רני דואג לשלם עבור מה שהוא מקבל.

 

ריטה מתארגנת לשידור (צילום: אורטל דהן)
"השרשרת של חברה טובה" | צילום: אורטל דהן
ריטה (האצנית)
יהאן פורוז

במהלך השידור החי ריטה כמעט יצאה מהאולפן באמצע הצילומים כשנעליה בידיה. רגע לפני היא מסבירה לנו מה פשר היחפנות: "אלבר רצה שאני אנעל אותן להופעה באו"ם, אני לא יכולה כמעט לעמוד עליהן, אבל בריצת מרתון אני רוצה לרוץ איתן", ומה לגבי שאר האאוטפיט? השמלה ממדאם דה פומפדור (החנות של ניקול ראידמן), השרשרת והטבעת של המעצבת אורלי רביץ, שהיא גם חברה קרובה של ריטה.

 

הכוכב הבא (צילום: אורטל דהן)
החולצה מליאת? | צילום: אורטל דהן
אייל (הגוף) גולן

ליאת אשורי ואייל גולן הם חברים קרובים, מה שהופך את מלאכת הסטיילינג לקצת יותר פשוטה (בערך): "אני מעבירה לאייל כל מה שגדול עלי, הוא מעביר לי כל מה שקטן עליו", מסבירה אשורי ואייל מוסיף שהפעם הוא הלך על סגנון ה"ג'יימס בונד".

 

הכוכב הבא (צילום: אורטל דהן)
מה מסתתר מתחת לשולחן? | צילום: אורטל דהן
צביקה (הסקוטי) הדר

אי אפשר להתכחש למהפך שעבר על צביקה הדר בשנה האחרונה, נוסף על המעבר לכיסא השופט צביקה השיל לא מעט קילוגרמים ממשקלו, והוא מקפיד ללבוש בגדים שמחמיאים לגזרתו המצטמצמת. מי שאחראית על הלוק החדש היא אישתו האהובה, אך גם אשורי לא מוותרת על הטאץ' שלה: "אנחנו מתאימים את הבגדים לעיניים, העיניים הן הנשמה".

 

מה הם יבחרו ללבוש בתכנית הבאה?

"הכוכב הבא", ראשון ושלישי ב-21:00