לספיישל מצעדי רשת ג' של כל הזמנים, בחר אבי בן אבו בלהיט של עמיר בניון "ניצחת איתי הכל" משנת 2004 שצעד במקום השישי במצעד השנתי.

 בתום הביצוע, מרגול הודיעה שאבי הוא "זמר בן שכונה של זמרים". גל טען שהיה לו ביצוע מושלם שלא שמעו עד כה העונה. צדי אמר שלאבי יש את אחד הקולות הכי טובים בנבחרת ופבלו טען שהביצוע היה מצויין. דנה סיכמה וחשבה שבחירת השיר הייתה מצויינת.

דירוג השופטים

צדי דירג את אבי במקום השני ואת דיאנה במקום הראשון. את הרשימה שלו סוגרת בת במקום האחרון. פבלו דירג את יובל לב-טוב במקום השני ואת דיאנה במקום הראשון. במקום האחרון דירג את בת. דנה דירגה את יובל לב-טוב במקום בשני, את אבי במקום הראשון ומקנחת את הרשימה עם בת. מרגול דירגה את דיאנה במקום השני ואת אבי במקום הראשון. בסוף הרשימה דירגה מרגול את בת. גל דירג את דיאנה במקום השני ואת אבי במקום הראשון ובמקום האחרון דירג את עידן.

 לאחר שקלול דירוג השופטים, אבי בן אבו זכה בביצוע המצטיין של הערב לאחר שדורג במקום הראשון ברשימה. בת נטף לעומתו דורגה במקום האחרון בדירוג של הערב. השופטים התבקשו לבחור בין אבי בן אבו, עידן עמדי ואוהד שרגאי כביצוע המצטיין השבועי. לאחר שנבחר כמעט ברוב קולות, זכה אבי בן אבו בתואר הביצוע המצטיין השבועי ובקליפ סלולארי.

כוכב נולד, ימים רביעי וחמישי בשעה 21:00

בואו להיות חברים של כוכב נולד בפייסבוק

צפו בכל מה שקורה בחדר החזרות בשידור חי

הפרקים המלאים של כוכב נולד לצפייה ישירה ב- mako vod