נפרדים ממורן מזוז
נפרדים ממורן | תמונת AVI: כוכב נולד

מורן מזוז עוזבת את נבחרת כוכב נולד אחרי ספיישל אביב גפן ולא תהיה חלק מהפיינל-פור הגדול של העונה השביעית, שהופכת להיות המותחת והדרמטית ביותר של התחרות.

מעבר להיותה זמרת גדולה, מורן הפכה במהלך העונה לנשמה של הנבחרת יחד עם סיפור חייה הנוגע ללב. גם אתמול בחרה לשיר שתי בלדות, "זה רק הלב שכואב לך" ו"אתה פה חסר לי" – ואתם החלטתם שאכן משהו חסר, והדחתם את הזמיר מנתיבות מהתוכנית.

מזוז מצדה לקחה את ההחלטה קשה מאוד והפנתה אצבע מאשימה כלפי השופטים: "אתם מדברים שטויות", היא הטיחה בהם וטענה שקיבלה מהם המלצות מטעות, אבל מיד נרגעה והודתה לדנה ומרגול על התמיכה לאורך העונה. צביקה הדר נפרד ממנה והתוודה שהיא הייתה ההימור שלו לגמר הגדול באילת.

היום אתם מוזמנים להיפרד ממורן ומראם בפורום וידאו מיוחד בשעה 16:30. בינתיים השאירו להם שאלות כבר עכשיו. 

הסולואים של הערב
הראשון שעלה לשיר היה לירן דנינו, שבחר לשיר את "האם להיות בך מאוהב". אביב גפן היה מרוצה מהביצוע. המאסטרו, שהודה בהיותו חסיד של לירן דנינו, לא השתכנע מהביצוע של לירן כי משהו לא הסתדר לו. דנה חיזקה את צביקה וטענה שהיו חסרות אנרגיות ללירן. גם מרגול הצטרפה וטענה שלירן היה עייף. גל חלק על השופטים וטען שזה היה ביצוע של גמר. צדי אף הוא תמך בדעתו של גל ואמר כי זה היה ביצוע יפה.

רוני דלומי,
רוני והשמלה המנצנצת הביאו נחת לשופטים | תמונת AVI: כוכב נולד

מיד אחריו עלתה לשיר רוני דלומי, שבחרה לשיר את "השיר שלנו". דנה שיבחה את רוני. לטענתה רוני התחברה לשיר והיא דייקה מאוד בשירתה. מרגול אמרה שרוני שרה מתוק, אך היא לא התעלפה. גל בירך את רוני על בחירת השיר וייעץ לה להתרחק משירי סלין דיון. צדי אף הוא היה מרוצה. המאסטרו סיכם שזה היה ביצוע פיצוץ.

מי שהמשיך את הערב היה ולדי בלייברג, שהקפיץ את האולפן עם "סופרסטאר". מרגול החמיאה ואמרה שולדי זמר נפלא. גל אף הוא החמיא וטען שולדי אכן סטאר. צדי אמר שולדי סחב טוב את השיר, יצר דיאלוג עם האנשים והחזיק את הבמה. המאסטרו כינה את ולדי "שובב גדול", שמסתדר עם כל סגנון. דנה סיכמה במשפט: "מופע הקולנוע של ולדי".

מיד אחרי סופרסטאר בלייברג עלתה לשיר מורן מזוז, שבחרה בשיר "אתה פה חסר לי". גל אמר שלמרות החיפוש שלו אחרי גיוון בכוכב נולד, מורן לא צריכה לגוון כי זה הסגנון שלה וזה היה ביצוע ענק. צדי אמר שזה היה נחמד ומרגש, אך לא היו שינויים בקול בהתאם למילים. המאסטרו חלק על צדי וטען שמורן שרה את השיר מדהים. דנה חיזקה את המאסטרו ואמרה שמורן זמרת נפלאה. מרגול סיכמה: "שיר נפלא, זמרת נפלאה".

מי שהכי מתחברת לאביב גפן, הלוא היא מיי פיינגולד, בחרה בתור השיר הקצבי שלה את "מקסיקו". צדי אהב את בחירת השיר ואמר שמיי תמיד מרתקת. דנה טענה שמיי היא זמרת מMTV. מרגול אף היא התרגשה מהביצוע וגל בכלל היה תחת השפעה של צניחתה של מיי אל תוך הקהל.

את סבב הסולואים השני פתחה רוני עם השיר השקט שלה- "ועם הזמן". המאסטרו אמר שהוא נדהם מרוני כל פעם מחדש והבטיח שבסוף הוא יהיה מעריץ שלה. דנה טענה שרוני ידעה להתאים את הקול שלה לשיר בצורה נכונה וסיכמה: "לאכול אותה". מרגול הופתעה מההתאמה של השיר לרוני ושיבחה. גל לא השתגע על הביצוע, אך זה היה נחמד. צדי הסכים עם דנה ואמר שבשיר הזה רוני הרגישה בבית.

לירן דנינו בחר את "מלאך" כשיר הקצבי שלו לערב. דנה שיבחה את בחירת השיר והיא כבר מדמיינת את לירן באילת. מרגול אף היא שיבחה את הביצוע הזה בניגוד לביקורת של הביצוע הקודם. גם גל היה מרוצה מהביצוע. צדי טען שבביצוע הזה הייתה השריטה שאביב גפן חיפש. המאסטרו סיכם: ביצוע מצויין. 

ולדי בלייברג
ולדי סופרסטאר | תמונת AVI: כוכב נולד

לביצוע השני שלו ולדי בחר את "לילות לבנים". מרגול אמרה שולדי לקח שיר קשה, אך הוא עשה את זה מצויין. גל אמר שזה היה ביצוע מצויין ואף אחד הביצועים הטובים של הערב. צדי דווקא לא התחבר לביצוע. המאסטרו אמר שהביצוע לא הלך לשום מקום. דנה סיכמה: "קשה לערבב שמן ומים עד בלתי אפשרי".

לביצוע הקצבי שלה מורן בחרה את "זה רק הלב שכואב לך". גל פחות אהב את החלק הראשון, אך אהב את הסוף של השיר. גם צדי לא התחבר לביצוע. המאסטרו טען שהקול של מורן לא התיישב על השיר. דנה אמרה שמורן לעולם לא יכולה לשיר לא טוב, אך זה לא היה השיר בשבילה. מרגול אף היא לא הופנטה על ידי הביצוע. 

מיי שוב זוכה בתואר הביצוע המצטיין | תמונת AVI: כוכב נולד

את הערב חתמה מיי פיינגולד עם השיר "סוף העולם". צדי נשאר בלי אוויר מהביצוע. המאסטרו אף הוא שיבח את מיי וטען שכיוצר זה כבוד גדול שהיא שרה את השיר של היוצר. דנה אמרה שזה ביצוע זוכה לא רק של כוכב נולד, אלא זוכה אמי. מרגול וגל הסכימו עם עמיתיהם לשולחן. 

בסוף הערב הם נשארו ארבעה: מיי פיינגולד, ולדי בלייברג, רוני דלומי ולירן דנינו, שילחמו על מקומם בגמר הגדול באילת.

אגב, הכרטיסים לגמר באילת הולכים ומתמעטים, אז מי שרוצה להיות שם ברגע האמת מוזמן להשתתף בהגרלה ולקבל כרטיס כניסה לארוע הגדול של הקיץ. ואם אתם גרים באילת, אז רק קנו שני מוצרים של הרבל אסנס, בואו עם חשבונית הקנייה ותעודת תושב אילת לקניון בשבת או ראשון ה-29.8 או ב-30.8 ותקבלו כרטיס לגמר. תיהנו. כדי שלא תשתעממו עד שבוע הבא יש לנו שלל משחקי כוכב נולד ולא רק שתוכלו לשחק בהם בכיף.