שלוש שנים עברו מאז הסתיימה העונה הראשונה, וניכר על כל השחקנים ובעיקר על אסי כמובן, שהחזרה הקרובה של העונה החדשה של "להיות איתה" (שלישי ב-21:00) עושה לכולם פרפרים בבטן. בפרמיירה חגיגית, שנערכה בסינמה סיטי בגלילות, התקבצו כל היוצרים והשחקנים של הסדרה, שלא חששו לשוף את כל מה שצפוי לקרות בעונה הזאת ואת כל מה שלא ראינו שקרה מאחורי הקלעים. 

ראשון להגיע היה כמובן חתן בר המצווה, יוצר וכותב הסדרה, אסי עזר. לאורך כל הערב אסי רץ והסתובב בין כל האורחים ודאג כהרגלו, שהאווירה תהיה שמחה. "אני אמנם רגיל לגנוב פוקוס", הוא הודה, "אבל הערב הזה הוא יותר של השחקנים בעיניי. כל מי שראה את העונה הזאת טען שהיא אפלה יותר אבל אני לא מסכים, אני חושב שהיא מצחיקה נורא והיא מדברת על מה שקורה אחרי שסיפור האהבה, הפיירי טייל, נגמר".

מהר מאוד, אחרי שכולם השתחררו קצת, גם הריכולים ופרטי המידע הפיקנטיים התחילו לצאת החוצה. "התחת שלי הולך לפתוח את הפרק הראשון", הכריז אביב אלוש ורותם סלע ואורי פפר נזכרו בנשיקה שהיו צריכים לצלם. "כשהתנשקנו, אסי צילם ושלח ליעל (אשתו של אורי)", נזכרת רותם. "תחשבי איזו סיטואציה מוזרה זו שאני ואורי מתנשקים ויעל עומדת לידנו, עם הילדה שלהם על הידיים". "היא שאלה למה אבא מנשק את החברה רותם", הוסיף פפר. "מי שהיה נבוך, זו הייתה רותם", אמרה יעל בתגובה.

ואם עד עכשיו לא היה מספיק שמח וצבעוני, לפרמיירה הגיע אורח כבוד נוסף ומעניין במיוחד - שר האוצר משה כחלון, שהצליח להפתיע את רותם בנוכחות שלו. "הוא בא לראות את הפרק", הלשין עליו אסי. "נאוה מדינה הזמינה אותו". "אני הגעתי לפרגן לאסי ונאוה", אישר שר האוצר, "יש פה עסק כלכלי גדול שאנחנו גאים בו". אם נשפוט לפי כמות האירועים וההפתעות שהיו בהקרנת הבכורה של הפרק הראשון, העונה הזאת הולכת להיות תוססת במיוחד.   

עריכה: מיכל בן ארי | צילום: לירון לוי

>>העונה החדשה עוד רגע מתחילה. זה בדיוק הזמן לצפיית בינג' בכל פרקי העונה הראשונה

"להיות איתה" - פרק בכורה כפול ביום שלישי ה-9.5 בקשת, ערוץ 2