מירי בוהדנה נולדה בשנת 1977 בשדרות. בת הזקונים אחרי שלושה בנים, לאמא עקרת בית ולאבא נהג אוטובוס. היא למדה במגמה לעיצוב אופנה בתיכון וכבר אז הגיעה לשיעורים מוקפדת. כשהיא בת 17, שולחת אותה אימה לטקס מלכות היופי שם היא קוטפת את התואר "נערת ישראל". היא נשלחת לייצג את המדינה בתחרות מיס עולם ומגיעה למקום השלישי.

>> כל מה שרציתם לדעת על מירי בוהדנה

מירי עשתה את הדרך מהפריפריה ללב הקונצנזוס בכוחות עצמה: "אמביציה יש לי בטונות" מודה בוהדנה. היא רצתה להצליח אבל יותר מזה, ביקשה לתפוס מרחק מחיים לצד שני אחים שהשתמשו בסמים קשים. "זו לא סיטואציה נעימה לגדול בה, אבל הם הצליחו כנגד כל הסיכויים לצאת ממצבים מאוד קשים ואני גאה בהם מאוד היום" מספרת מירי על משפחתה.

לאחר זוגיות של חצי שנה עם הכדורגלן לירון בסיס, בוהדנה עוברת לתל אביב ושוכרת דירת חדר קטנה. היא מתחילה לעבוד בימים כדוגמנית ובלילות כברמנית. בחיים  המקצועיים בוהדנה דוחפת את עצמה קדימה: היא מנחה בערוץ "בריזה" המנוח, חושפת את הגוף ב"אסקימו לימון, החגיגה נמשכת", בשנת 2003 היא מדלגת לאופרת הסבון "אהבה מעבר לפינה" ושלוש שנים לאחר מבן זוכה לביקורות טובות בסדרה "קרוב לוודאי" בתפקיד הראשי. "בשביל לקבל את תשומת הלב ולהיות בתודעה, אז כן הסכמתי לכל תכנית אירוח שביקשו ממני להיות, הייתי בת 20, מותר לי. ברגע שהתחלתי לקבל מראה ג'סיקה ראביט, עם האוכל בא התיאבון והתחלתי לשדר יותר סקס, אהבתי שקראו לי סמל סקס" מספרת בוהדנה.

מתרגלת לתפקיד הקשה ביותר - אמא לשלושה

אליעזר בבו קובו נולד בשנת 1951. הוא גדל ביפו בשכונה קשת יום שהאטרקציה המרכזית בה הייתה קבוצת הכדורגל המקומית. בשנת 1994 רכש מתחם לונדוני עני והפך אותו משכונת הומלסים ל"קאמדן מרקט", אחד ממוקדי התיירות הפופולריים בבירה האנגלית. לפי הפרסומים, דמי השכירות של "קאמדן מרקט" מניבים כ-50 מיליון שקלים בשנה, וזה עוד לפני שדיברנו על עסקים אחרים חובקי עולם שלו. "כשמגיע לעסקים, הוא חריף, חד ולא לוקח שום בולשיט מאף אחד" מספר יוסף גלבוע, חברו של קובו.
על עומק מערכת היחסים בין בבו למירי אפשר ללמוד גם מספר הקומיקס המשפחתי שעיצב בבו בהשראת הרפתקאותיהם. בינתיים, צאצאי שושלת קובו-בוהדנה גדלים בעיקר על הידיים של אמא מירי ואבא בבו בקושי נמצא. הוא גר בלונדון ולמשפחה הוא קופץ מידי פעם לכמה ימים.

גם אחרי שלוש לידות, עם ישראל ממשיך לרצות עם מירי בוהדנה בתמונות. בשנים האחרונות היא משמשת בעיקר כפרזנטורית של חברת התכשיטים "רויאלטי". אם היקף העבודה שלה צומצם, זה רק מבחירה כי ההצעות זורמות כמו כסף לחשבון הבנק שלה. "הלבשה תחתונה בפירוש לא, זה כבר קו אדום, אני אמא לילדים ולא בת 16" מודה מירי בוהדנה. "יש תוכניות אחרות, אני רוצה לפתוח עסק שיהיה הבייבי שלי" מוסיפה. צפו בכתבה המלאה מתוך אנשים

>> כל מה שרציתם לדעת על מירי בוהדנה

אנשים, ראשון-שלישי בשעה 18:50