אין הרבה ליאור אשכנזי בישראל. אחד שכבר עשה הכל וכיכב על כל במה וכעת הוא נכנס לנעליו של "אל באנדי" בגרסה הישראלי של "נשואים פלוס". לא מזמן הוא צעד על השטיח האדום בטקס האוסקר עם הקאסט של "הערת שוליים". אך לליאור אשכנזי, מודל 2012, נמאס מהמסיכות ואין לו שום כוונה לייצר תדמית זוהרת. "אני משקר בלי הפסקה בראיונות, כי בדרך כלל זה נורא משעמם אותי. התחלתי להמציא בראיונות וקלטתי שזה עובד. היום אני כבר לא עסוק בלעשות פרובוקציות" מספר ליאור אשכנזי.

אשכנזי תמיד דאג ליצר רעש. בקידום לסרט "ללכת על המים" הצטלם בעירום, הוא סיפר בראיון על התמכרותו לסמים, חלק האשמות פומביות עם גרושתו, השחקנית שירה פרבר, ועכשיו הוא נשוי בשנית למאיה אמסלם. בקרוב הוא יהיה אבא בשנית ובגיל 43, הוא ממשיך עם אותה הגישה כמו תמיד כשהוא לא משתף פעילות עם רכילות ופפראצי. "זה נראה לי מגוחך כל הצלמים שרצים ומצלמים - מה אתם מצלמים בדיוק, מה האייטם? כל אלה שרואים רכילות, נכנסים באינטרנט או קוראים רכילות במוסף בעמוד האחרון הם אנשים סוטים בעיני". אין הבדל בין זה לבין צפיה בפורנו, זו סטיה. יש אנשים שזה הופך אצלהם לאובססיה"
עוד מספר השחקן העסוק שלמרות השם שיצא לו הוא לא רואה את עצמו כחתיך, ולא חושב שחיצוניותו היוותה מכשול לליהוק שלו כאל באנדי בגרסה הישראלית של נשואים פלוס. "לא באמת תפסתי מעצמי בחור יפה, זה הסביבה עושה את זה. מישהו פעם הכניס אותי לרשימה ומאז אני שם", הוא אומר בחיוך. על הגרסה הישראלית שעולה הערב אשכנזי מספר: "יש משהו בפרובוקציה של הדבר הזה משהו שבאופן מאוד מפתיע תופס גם לגבי היום".

אנשים, ראשון-שלישי בשעה 18:50