הזמר אבי ביטר נחשב לדמות צבעונית בזכות שירי הדיכאון שלו, סרטי הפולחן שהפכו לקאלט, וכמובן עודף המשקל והפה הגדול שהפכו לסמלים של ביטר. בערוץ "ביפ" אפילו הקדישו לו פעם סדרת דוקו-ריאליטי בשם "אבי ביטר חי בסרט".

מאז אבי ביטר, האיש שתמיד ידע לשלב צחוק ודמע ביצירה שלו - הסתבך. הוא פתח מועדון שנכשל, קרס כלכלי ומקצועית, פשט רגל, ובגיל 47 חזר לפני כמה חודשים עם אשתו קרן ושני ילדיו לגור בבית אמו אסתר באור יהודה.

ביום ראשון ישודר ראיון עם ביטר בתוכנית "אנשים", ב"קשת" - ערוץ 2, בו הוא פותח פה על כל מי שרק נקרה בדרכו. על אייל גולן הוא אומר: "יש כאלה שמקבלים את מלכת היופי וזה לא מספיק להם", על עופר לוי: "לא מכיר עופר לוי, מכיר את השם, לא שמעתי את השירים שלו מעולם", וליאור נרקיס: "בסך הכל ילד שמנת שהצליח".

ביטר ואשתו מספרים איך הכירו: "קרן היתה צעירה, אני הייתי שובב", אומר אבי. "אני הייתי בת 12 והוא בן 22", מוסיפה קרן. "כשהייתי רוצה להיות עם בחורה אחרי המועדון הייתי אומר לקרן חכי לי באוטו, אני עולה לחבר שחייב לי כסף, והייתי עולה ועושה מה שצריך", אומר ביטר, וגורם לאשתו לצאת מכליה בעצבים בגלל "הסיפורים המסכנים האלה, שלא יפה להראות בטלוויזיה - מה זה עליתי, זה, מה אתה מנסה להגיד בזה?!".

וביטר מיד מסביר: "האהבה שלי לקרן עיוורת, בלי הדבר הזה אני לא חי", מחלק לה צ'פחות (בצחוק כמובן), ואומר בחיוך שיש לו סימנים כחולים מהמכות שלה. "קרן זה מה שאלוהים נתן לי, איתו אני אחיה כל החיים ועליו אני אמור כל החיים. זה אני. אשתי לא יכולה ללכת עם מיני. הלוואי ויכולתי לשים לה את הרעלה הזאת בפנים".

*הראיון המלא ב״אנשים״ ישודר בראשון 18:50, בערוץ 2

>> עומר אדם: "מחקתי את מרגול"; משה פרץ: "מס הכנסה עושים יחסי ציבור על גבי"