ביום שבת יעלו "תלמידי בית ספר למוסיקה" על הבמה למופע שיוקדש כולו לשירי המשוררת נעמי שמר. אחרי שבמופע האחרון, בו הצדיע בית הספר ליאיר רוזנבלום, זכה מישל כהן בתואר התלמיד המצטיין עם הביצוע שלו ל"שיר שלום", ינסו תלמידים אחרים להרשים את המורים.

אחד מהתלמידים הללו יהיה דניאל דרחי, מהכיתה של משה פרץ. כזכור, משה כבר זכה לבצע דואט על הבמה עם תלמידה אחרת, שי המבר, והפעם עבד עם דניאל על "הכל פתוח" - אותו הלחינה וכתבה שמר.

צפו בהצצה לביצוע, והצטרפו אלינו ביום שבת בשעה 21:00 לחווית "בית ספר למוסיקה LIVE".

גם בשבת: בואו לזכות בפרסים שווים

היכנסו לאתר במהלך השידור, צפו בתכנית על גבי מסך הטלוויזיה ובמקביל השתתפו במשחק "בית ספר למוסיקה LIVE". שם תוכלו למצוא את רשימת השירים המלאה, את מילות השיר שכרגע מבוצע, את תעודות הזהות המלאות של המתמודדים ואת ציוני המורים.

בנוסף, בתוך "בית ספר למוסיקה LIVE" מחכה גם קיר הפייסבוק האישי שלכם, כדי שתמשיכו להיות מחוברים ולדבר עם החברים על כל מה שקורה.

וזה לא נגמר שם: במהלך התכנית נערוך עבורכם בוחן פתע. מי שיצליח להשיג את מרב הנקודות יזכה בסוף העונה בפרס מדהים - ערכת Xbox קינקט, כולל משחק שווה במיוחד. המקום השני ייהנה מאופניים חשמליים, וגם השאר יקבלו הפתעות ויזכו במארזי שוקולד מתנת "אצבעות".

"בית ספר למוסיקה", רביעי ושבת בשעה 21:00