היא אמנם הגיעה מקיבוץ קטן בצפון בשם איילת השחר, אבל כבר מגיל 16 עדן שבתאי הבינה שנועדה לגדולות. את תחילת דרכה היא הקדישה לסגנון הבלט הקלאסי, אבל מהר מאוד הבינה שהאהבה האמיתית שלה היא לסגנון ההיפ הופ. אלא שההיפ הופ עדיין לא היה מפותח בישראל, ואת כל הידע רכשה מצפייה בקליפים של MTV. כך קרה שאחרי הצבא שבתאי טסה להגשים את חלום הריקוד שלה בניו יורק, שם למדה באקדמיה של ברודווי והתפרנסה כמורה לריקוד.

ההצלחה האמיתית שלה הגיעה רק כשעברה בשנת 2010 ללוס אנג'לס, בה אבק הכוכבים הנוצץ נדבק אליה מיד. היא השתתפה בגראמי, ברוקדים עם כוכבים, אקס פקטור, אמריקן איידול והרשימה עוד ארוכה. גם האמנים המובילים בתעשייה ההוליוודית התאהבו בה מיד, וכך שבתאי מצאה את עצמה עובדת עם לא אחרים מאשר אנריקה איגלסיאס, דמי לובאטו, אריאנה גרנדה, כריס בראון ועוד רבים אחרים.

עכשיו, שבתאי חוזרת לישראל כדי להביא לנו את הספייס האמריקאי, עם מבטא בולט וניחוח פרשי של חו"ל, היא תדחוף את הרקדנים בלהקה שלה עד הקצה. היא לא מרבה במילים אלא במעשים, וכשיש לה מטרה ניא לא רואה בעיניים. המוטו שלה הוא "תהיה הכי טוב שאתה יכול להיות", ונראה שהיא לגמרי בכיוון הנכון, כי ברשתות החברתיות היא מככבת עם הכוראוגרפיות שלה. כדי להצליח היא טוענת שצריך להקריב, והרקדן שיגיע ללהקה שלה לא יכול להיות פחות מווינר.

איזו מנהלת להקה תהיי?
"מאתגרת. כשאני עובדת אני מאוד רצינית, מאוד מקצועית ואני דורשת את זה מאנשים שמסביבי. אז זה לא הולך להיות קל. אבל גם אחרי שאני דורשת את כל הדברים האלה, אתה תקבל גם חיבוק ונשיקה ואני אגיד לך שהכל יהיה בסדר. אני בנאדם שמאוד דוחף אנשים להיות הכי טובים שהם יכולים להיות. אני חושבת שזה מה שיש לי לתת. אני לוקחת את מה שיש מולי, מבינה מאוד מהר מה יש לרקדן לתת ולאן הוא יכול להגיע ולוקחת את זה לשם".


מה הציפיות שלך מהתכנית?
"אני מאוד רוצה שאנשים יבינו את העולם שלנו, ושיעריכו יותר את העבודה שלנו. שיתנו לזה יותר במה. הסיבה העיקרית שבגללה רציתי לעשות את התכנית הזאת, היא כדי להראות לאנשים שאין דבר שיכול לעצור אותך. אני באתי מהקיבוץ, ובשנים שאני גדלתי לא היה פה היפ הופ וכל הדברים האלה, הגעתי מכלום, עשיתי את זה ועבדתי עם האנשים שעבדתי איתם, מי היה מאמין לזה? אני באתי עוד לפני שהיה יוטיוב וסושיאל מדיה, החלטתי שאני רוצה להראות לאנשים שלא משנה מה, לא משנה מה תרצה להיות, אתה יכול, אם אתה מאמין בעצמך, זה יקרה".

במה את שונה ממנהלי הלהקות הנוספים?
"אני לא נלחצת בקלות, בכלל. אני באה מעולם שהוא קצת שונה מכל שאר מנהלי הלהקות. אבל מה שכן, לאנה יש המון דרייב. אנה היא חריפה, היא אוהבת לנצח והיא באה לנצח. אלו האנשים שאתה צריך לשים לב אליהם, לראות מה הם עושים, להיות ער. אנה היא האחת. עידן הוא מוכשר בטירוף. הוא אוהב מאוד את מה שהוא עושה, ואני חושבת שהוא יכול להביא אנשים ולדחוף אותם לרמות הכי גבוהות שיש. בנוגע לדוד הוא מאוד מקצועי. הוא עושה את זה שנים, יש לו עין טובה, הוא גאון".

מי הרקדן שתבחרי?
"הרקדן שאבחר יהיה כוכב. אני מחפשת את החבילה, זה הכל בא ביחד. אני מחפשת את האור הזה, את הסטאר קוואליטי, את הבייגלה, זה מה שאני מחפשת. אני מחפשת אנשים שיכולים לעשות יותר מדבר אחד. לא רק בריקוד, בחיים".

מה צריך רקדן כדי להיות מנצח?
"רצון אינסופי לנצח, אמונה בעצמך, ולעבוד קשה מאוד. זה לא בא בקלות".

עוד ב"רק רוצים לרקוד":

"רק רוצים לרקוד": החל מה-19.6, יום שני בקשת, ערוץ 2