אמש (ב') לבנה וחי פתחו את מסעדת "הארמון" בפני השופטים והזוגות של ריאליטי הבישול הכי קשוח שיש, וגילו שלבשל אוכל מסורתי מלא באהבה זה לא תמיד מספיק. ארוחת הערב של השניים נפתחה בביקורות קשוחות שקיבלה המנה הראשונה שהגישו, עד כדי כך שלבנה חשה סחרחורת וביקשה לנוח בצד. בראיון למעיין אדם ב"חי בלילה", היא הסבירה את רגעי הדרמה שקטעו את הארוחה: "לא יכולתי לספוג את זה, ההערות גרמו לי לא לעמוד על הרגליים והרגשתי שאני עומדת ליפול".

אוהבים לארח? ענו על כמה שאלות ותקבלו תפריט לארוחה מנצחת

אם יש משהו שהצליח להלחיץ את לבנה מלכה יותר מלנהל סרוויס מלא כמו במסעדה, אלו התגובות שיגיעו מהסביבה בבוקר שאחרי שידור הפרק השני של "MKR המטבח המנצח". אז ברור שהדבר הראשון שעשינו הבוקר היה להרים טלפון ללבנה וחי.

בוקר טוב, נו אז איך היה לצפות בארוחה שלכם?
לבנה: "היה מרגש ביותר, נלחצתי מהתגובות שיגיעו מאנשים כי לא רציתי לצאת פשוטה. הראו שחי לא ידע מי זה  נפוליאון, אבל אני דווקא ידעתי. אבל בסך הכל הרגשתי שיצאתי בסדר".

לא רצית לצאת פשוטה, אבל כשחן ראתה את הזמר שהבאתם היא אמרה שזה כמו ב"מימונה של הכפרות".
"חן הציגה אותנו בצורה עמך, וזה בדיוק לא מה שרציתי שנצא. זה עיצבן אותי שהיא ניסתה להציג אותנו בתור כישלון. כבר מתחילת התוכנית היא לא באה לנו בטוב עם ההערות שלה, אבל למדנו להכיר אותה ושיש בה גם דברים טובים".

ומה אתם חושבים על הביקורת מהזוגות? מוטי ורונן היו קצת קשוחים איתכם
לבנה: "מוטי ורונן פעלו בצורה אסטרטגית וזה הגיוני, עוד כמה נקודות והיינו עוקפים אותם".

חי: "אחרי ששודרה התוכנית כולם כעסו על מוטי ורונן כי הם התנהגו בצורה יותר מדי אסטרטגית, אבל אני בטוח שמאצלי אף אחד לא יצא רעב. קיבלנו ציון סבבה ואני לא כועס על אף אחד".

>>כל מה שקרה בארוחה של לבנה וחי ב- "MKR המטבח המנצח"

רוצים להישאר מעודכנים? עקבו אחרי עמוד הפייסבוק הרשמי של "המטבח המנצח"

"MKR המטבח המנצח" משודרת בימים א'-ה' אחרי החדשות, בקשת 12