כבר בהתאמה בין שני יוסיפון לדני זיסקינד, המומחית ד"ר מעיין בוימן-משיטה הצהירה שהזוגיות ביניהם תלויה במי יתאהב בשני קודם. "יכול להיות להם כיף ביחד – אבל יש לי תחושה שאם דני יתאהב בשני קודם אז אנחנו במקום בטוח", אמרה, "אבל אם שני היא זו שתתאהב קודם בדני – אנחנו בסכנה".

אותה אבחנה עלתה בפאנל של "גלית ואילנית", ויעל רגב שבתחילה לא הבינה מה עומד מאחוריה, הגיע גם כן לאותה מסקנה אחרי הפרק האחרון של "חתונה ממבט ראשון". "פתאום ראיתי את התדרדרות של מה שקרה שם", הודתה רגב, "לפני שהם הכירו, שני אמרה שיש לה נטייה להכיל ולהעניק יותר מידי, ולמרות שהיא אמרה ליעל המומחית שהיא לא הולכת לעשות את זה הפעם, שני נפלה לאזור הנוחות ברגעי המתח וישר אמרה שהיא תכין לו ארוחות ותעמיד לו סירים. הדבר היחיד שיעזור לזוגיות זה אם שני תהפוך לביצ'".

שני יוסיפון (צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת 12)
שני יוסיפון | צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת 12

בתגובה לדבריה, אמר בוקובזה: "ברור ששניהם לחוצים מהאירוע – ראו את זה בחתונה. אני חושב ששני יודעת שברגע שהיא מתאהבת – זה מדרון חלקלק. יש לה קושי להציב גבולות והיא מתמסרת. מצד אחד זה מדהים ומצד שני אין הגנות – אני חושב ששני מתה מפחד מזה".

עוד לא נרגעתם מהפרק? הצטרפו לשיחה השבועית בפודקאסט "חתונה ממבט ראשון"

במקרה של מנור בר-טוב ובן נדל, שסיימו את ירח הדבש ועכשיו הגיע הרגע להחליט איפה יגורו יחדיו, אמר בוקובזה כי הוא חושב שבעולם של היום יש הרבה יותר מודולריות וזה ממש בסדר לתכנן דברים אחרת. "אני נורא אוהבת אותם – מעניין אותי לראות אותי לראות איך זה מסתדר אצל שני אנשים שהם כל כך הפוכים", הוסיפה גלית גוטמן, ואילו רגב דווקא לא הסכימה: "מנור מכבה את עצמה לידו. יש שם חוסר תקשורת וחוסר כנות. חשבתי שהחתונה שלהם הייתה רומנטית, ומול המצלמות הוא אמר דברים אחרים. בכיתי בחתונה שלהם – וזה פשוט לא מה שבאמת היה".

מנור ובן (צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון", קשת 12)
צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון", קשת 12

"מנור ממהרת לקנא ולדאוג מהמצב", הסביר בוקובזה, "וכשהיא מדברת על זה - בן מגיב ממקום ניטרלי. הם לא נעלמים בזוגיות, הם מדברים". "יש סצנה שרואים אותם יושבים כל אחד באזור מיקוד משלו – וזה היה כל כך צורם לראות את הפער בין זה שהם אומרים לדני שהם בסדר לבין הריחוק", הוסיפה רגב.