זה לקח לנו קצת זמן, אבל בסוף הצלחנו להבין מאיפה דובי עמירה מחתונה ממבט ראשון מוכרת לנו כל כך. אז איזה כיף לנו שהחגיגה הזאת לא נגמרה שם, כי אחרי שהיא שפגשה לראשונה מתחת לחופה את אריק חביב, הגיעו שאר הזוגות בתוכנית (שבת וראשון ב-21:15, קשת 12), מה שהוביל אותנו לגרד את הראש בלי הפסקה ולנסות לענות על השאלה שהטרידה אותנו - את מי בעצם הם מזכירים לנו כל כך? 

זו לא הייתה משימה פשוטה בכלל, אז מזל שיש לנו את המומחים האישיים שלנו - החברים המכורים לתוכנית, שתמיד נמצאים עם היד על הדופק בקבוצה הרשמית של חתונה ממבט ראשון בפייסבוק. מאז תחילת העונה הם לא הפסיקו לזרוק לנו רעיונות מאוד מוצלחים - כמו ההבדלים הבלתי נראים עד בלתי קיימים שיש בין ניר פור, משתתף העונה הנוכחית, לבין אלעד שאמי מהעונה הראשונה. אם לא הייתם אומרים לנו אחרת, היינו יכולים רק לנחש שהם קרובי משפחה. 

אלעד שמי וניר פור (צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת 12)
אלעד שמי וניר פור | צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת 12

גם את הדמיון המדהים בין לירן לוי לבין נעם קציר היה קשה לפספס. אם שמים רק לרגע את הנראות החיצונית וחופרים קצת יותר עמוק, מגלים שגם מערכות היחסים שלהם בתוכנית טיפה מזכירות אחת את השניה. בנות הזוג של שניהם ,שירי קופפרברג ורוני לוי, לא היו מרוצות מהמראה של בן הזוג בתחילת הדרך, אז אנחנו רק יכולים לקוות שכמו במקרה של שירי ולירן, גם רוני ונעם יצליחו לראות את מה שעומד מאחורי ההתאמה של המומחים. 

לירן לוי ונעם קציר (צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת 12)
לירן לוי ונעם קציר | צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת 12

אז אולי בעצם העונה הנוכחית היא עונת הכפילים? אם נסתמך על ההשוואה הבאה, יכול מאוד להיות שכן. הגר משה אמנם פגשה לראשונה מתחת לחופה של חתונה ממבט ראשון את ניר פור, אבל ביקום מקביל אנחנו מאמינים שמי שעמדה שם לצידו היא לא אחרת מאשר דקלה דאיטי. זה לא רק השיער, זה גם המאבק הפנימי שמתעורר בשתיהן כלפי בני הזוג בתוכנית. בואו נתפלל שבמקרה של הגר, היא דווקא תרצה להמשיך את הזוגיות גם אחרי שהמומחים יסיימו ללוות אותם. 

הגר משה ודקלה דאיטי (צילום: גלית ואילנית, חתונה ממבט ראשון)
הגר משה ודקלה דאיטי | צילום: גלית ואילנית, חתונה ממבט ראשון

ואם עדיין לא השתכנעתם עד עכשיו שזו עונת הכפילים, זה רק בגלל שלא ראיתם את אמיר זהבי וליאור לביא עומדים אחד ליד השני. החיוך הרחב, העיניים המכווצות, הלחיים שדורשות צביטה והבלורית השופעת רק מוכיחים - אמיר וליאור הופרדו בלידתם, או לכל הפחות חולקים כמה וכמה מקטעי DNA זהים. 

ליאור לביא ואמיר זהבי (צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת 12)
ליאור לביא ואמיר זהבי | צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת 12

באמת שניסינו למצוא לדנית ליבנת את תאומת התוכנית שלה, אבל יש לה לוק כל כך ייחודי שהיינו צריכים לטוס עד לחו"ל בשביל למצוא את הכפילה שלה. חלקכם אולי שומרים לה מקום של כבוד בלב וחלקכם בכלל לא מודעים לקיומה, אבל קשה להתעלם מהדמיון המלחיץ בין הכלה הטרייה לבין השחקנית נב קמפבל. עצה שלנו - לדנית כדאי לנצל את המומנטום ולעבוד כבר מעכשיו על הקריירה הבאה ככפילה הוליוודית. 

דנית ליבנת ונב קמפבל (צילום: חתונה ממבט ראשון, GettyImages steve granitz)
דנית ליבנת ונב קמפבל | צילום: חתונה ממבט ראשון, GettyImages steve granitz

אבל שום דבר לא הכין אותנו לדבר הזה. דניס רוסקוב הוא ללא ספק הנסיך של חתונה ממבט ראשון, אז מה הפלא שהוא די מזכיר את הנסיך מרחוב בלפור. זו באמת החבילה כולה - העיניים הירקרקות, השיער המסודר והשפתיים הבשרניות. לפי מה שראינו עד עכשיו בחתונה ממבט ראשון, דניס מקדש  הג'נטלמניות והכבוד כלפי נשים - אז אולי כדאי לנתניהו ג'וניור לצפות בעונה החדשה וללמוד דבר אחד או שניים?

דניס רוסקוב ויאיר נתניהו  (צילום: חתונה ממבט ראשון, יונתן זינדל - פלאש 90 )
דניס רוסקוב ויאיר נתניהו | צילום: חתונה ממבט ראשון, יונתן זינדל - פלאש 90