עונה שלמה ריחף מעל לזוגות סימן שאלה אחד גדול – מי מהם יבחר לתת צ'אנס ליחסים גם בחיים האמיתיים ומי ייפרד? על השאלה הזאת סוף סוף קיבלנו תשובה הערב (שבת) בפרק ההחלטות של חתונה ממבט ראשון. רוני ונעם, דנית ואמיר, הדר ודניס והגר וניר הסתכלו זה לזו עמוק בעיניים ואמרו איי דו להמשך הקשר, ואילו דובי ואריק החליטו לפרק את החבילה. אמנם אנחנו עדיין לא יודעים מה קורה איתם בימים אלה, אבל את הכל נגלה בהמשך. בינתיים, זה מה שקרה ברגע ההחלטות של המשתתפים.

רוני ונעם

ראשון להיכנס אל המומחים היה נעם, שלא הצליח להסתיר את ההתרגשות כשחשף את הבחירה שלו: "אני מתרגש רצח", פנה לרוני, "לא חשבתי שאזכה להכיר מישהי כמוך, אני מאחל שהאהבה שלנו רק תגדל, שנמשיך לצחוק ולדבר בעיניים כמו שרק אנחנו יודעים. אני אוהב אותך". גם בצד שלה גילויי האהבה לא איחרו להגיע, ורוני כבר הקריאה את התשובה שלה מתוך מכתב שכתבה: "התמזל מזלי וקיבלתי נסיך באמצע החיים. בזכותך, נפתחנו לעולמות חדשים שם דיברנו בעיניים, לא עבר יום אחד בלי להעלות חיוך על הפנים, אז מעל להכל רוצה להגיד לך תודה. הזמן הזה לחוד רק העצים את זה שכיף לי יותר ביחד, אז אני בוחרת בך". פייר, צמרמורות.

דנית ואמיר

אחריהם נכנסו דנית ואמיר, ואיך אומרים – ליידיז פירסט. "אני מקווה שזאת רק ההתחלה, והמבחן האמיתי שלנו יהיה כשהמצלמות ילכו", דנית הבהירה מה הבחירה שלה, תוך כדי הקראת המכתב שכלל לא פחות משני עמודים: "אני מאמינה שיש לנו בסיס טוב וחזק, וכמו שאמרתי בעבר – אני לא ממהרת לשום מקום, כל עוד טוב ונעים לי אני עם הרבה סבלנות". גם אמיר, שהתלבט עד הרגע האחרון, החליט לתת צ'אנס ליחסים: "לא הייתי יכול לעשות את זה עם מישהי אחרת, יש לנו עוד המון מה לעבור ואני אשמח לעשות את זה ביחד". אז כמו שדני כבר אמר – את אמיר אנחנו לא נראה במיונים לעונה הבאה.

דובי ואריק

הם הגיעו לפתוח פרק ב' בחיים, אבל הסתבכו בתוך כמה מכשולים לאורך הדרך. למרות שסירבו להמשיך אחד עם השנייה בתהליך, דובי ואריק בכל זאת למדו דבר או שניים, וזה מה שהיה להם להגיד. "אני לא יכולה להיות במקום בו אני מרגישה בודדה, אז אני בוחרת שלא להיות", סיכמה דובי ואיחלה לאריק הצלחה עם בת הזוג שעוד תגיע בעתיד. "למרות שבינינו זה לא צלח", פתח אריק את הדברים מהצד שלו, "היינו מחויבים למסע וניסינו להיות אמיתיים וישרים בדרכנו. אני מאחל לך זוגיות מכילה ופתוחה, אני נשאר חבר שלך תמיד".

הדר ודניס

את דמעות ההתרגשות של דניס בלתי אפשרי למחוק מהזיכרון, וגם לא את המילים המרגשות ששמענו מהדר. "קיבלתי את הגבר שאני צריכה, ולא רק רוצה", הקריאה מתוך המכתב, "אני אחמיא לעצמי ואגיד שאתה החצי השני שלי. החלטתי סוף סוף להיות מאושרת, ולצערך או שמחתך, אני מאמינה שזה יקרה רק כשתהיה לצידי". אין ספק שהמילים האלה הפעילו את מתג הדמעות של דניס, שדקות ארוכות ניסה לדבר ללא הצלחה. "לא משנה כמה קול אני אנסה להיות, את נגעת בי. בשום שלב לא חשבתי שקרצייה כמוך תצליח לחדור את השריון ולגעת לי בלב. בזכותך, החודשים האחרונים היו מלאים ברגעים שאני בחיים לא אשכח, וזאת הסיבה שאני בוחר להמשיך להכיר אותך".

הגר וניר

הם אמנם עברו לא מעט טלטלות, אבל בתוצאה הסופית שניהם מסכימים: יש להם עוד דרך לעבור עד שבאמת יכירו אחד את השנייה. "אני ואתה עוד לא ממש התחלנו", הבהירה הגר, "אבל יש בך עוד כל כך הרבה שאני רוצה לגלות, ואני מרגישה שמחכה לנו חתיכת דרך. אני ממש רוצה לצאת אליה איתך". למרות שניר התקשה למצוא את המילים הנכונות, דווקא את השורה התחתונה הוא הצליח להבהיר: "יצא לי לראות את הגר האינטימית, ואז הגר החברותית, הגר המשפחתית, ואני מאוד רוצה לראות את הגר הזוגית. איך אנחנו נהיה כזוג אחר כך. אני מאוד סקרן להמשיך איתך את הדרך". ומה באמת יקרה בהמשך הדרך? נגלה בפרקי הפולואפ.