עם היד על הלב, בכל פרק של "חתונה ממבט ראשון" אנחנו מתאהבים יותר ויותר בבת אל לוי ויוגב אלקיים. אם זאת הדינמיקה המיוחדת ביניהם, הפתיחות או הצ'אנס האמיתי שהם נותנים אחד לשני, משהו ביניהם פשוט עובד. והפעם, יותר מתמיד.

>> רוצים גם? הירשמו עכשיו לעונה השלישית של "חתונה ממבט ראשון"

בפרק הבא, שישודר הערב (ראשון) ב-21:15, בקשת 12, השניים מבלים יחד בים, והרגש מתחיל לתת את אותותיו. "אני חושבת שאני מתאהבת בו", הודתה בת אל בפני המצלמות, "ואני לא בן אדם שמתאהב בקלות בכלל. בכלל. שנינו מאוד שם בתהליך ומאוד שם ברגשות".

עוד ב"חתונה ממבט ראשון":

היא לא עצרה שם, ואפילו דיברה על העתיד המשותף שלגמרי נמצא באופק. "מבחינתי זאת התחלה של דברים הרבה יותר משמעותיים. להקים משפחה וזוגיות נכונה ולהתיישב במקום שהוא יותר נכון לי". גם בנסיעה חזור נושא העתיד עלה בשיחה, אלא שאז יוגב נשא את שם העיר שאסור להגיד שמה לשווא, ומשהו השתנה באוויר.

"שלומי אמר שזה לא בסדר שהביאו לי אחת כמוך", הוא פתח והסביר, "שבאת במטרה לחזור לניו יורק. הוא אמר שזה לא פייר אם היא ידעה מראש שהיא תחזור לניו יורק". בתגובה, בת אל הסבירה שהבהירה למומחים את הנקודה הזאת, והעבירה את הכדור לידיים שלו: "הם כנראה הבינו שאתה כן פתוח לזה, בשביל זה הם הכירו לך אותי".

"חתונה ממבט ראשון": הערב (ראשון) ב-21:15, קשת, ערוץ 12