השדרן גבי גזית עזב את עבודתו בתחנת הרדיו 103FM לפני כשנתיים אחרי שמספר נשים שעבדו איתו טענו כי תקף אותן מינית, נגע ונישק אותן לכאורה בניגוד לרצונן. אחת הנשים הללו הייתה מגישת חדשות 12 דנה ויס שצייצה בטוויטר: "תחשוב טוב גבי גזית, גם לפני 15 שנה עשית. ויותר. כמו למשל להתעקש לנשק על הפה כשנפגשים ככה סתם במסדרון במערכת. למה? ככה, כי אתה יכול. בשגרה". בהמשך סיפרה ויס בתוכנית "דקלסגל": "אני בספק אם גזית בכלל שם לב לזה בזמן אמת, זה לא היה משהו מאוד משמעותי מבחינתו. הוא סתם עבר ונתן נשיקה, כי למה לא? 'אני המגיש, היא המגישה המחליפה ויאללה. בטח היא גם נהנית מזה'".

בחודש שעבר פורסם בידיעות אחרונות כי גזית עזב את ישראל והשתקע בתאילנד, אבל אתמול (שני) פרסמה גבי בר חיים בעיתון כי גזית נצפה עורך קניות בסופר בגבעתיים. בשיחה עם מערכת חי בלילה הכחיש השדרן כי עזב את הארץ: "בעיקרון אני גר בארץ. כמו כל ישראלי טוב, טיילתי בחוץ לארץ, זה הכל", טען גזית, "אני ועוד 700 אלף ישראלים היינו בתאילנד. אין לי שום חשיבות ציבורית כרגע, פרשתי מהתקשורת ואני אדם פרטי. נגיד ויש לי חיים חדשים בתאילנד, למה אני צריך לדבר על זה בכלל עם מישהו?".

נסעת לתאילנד אחרי הסערה שייחסו לך.
"לא הייתה שום סערה מבחינתי, לא קרה שום דבר. אני בטוח שיעניין את הציבור שגבי גזית קנה אבוקדו וחלב במכולת, אנשים יתלשו את שערותיהם מרוב תדהמה".