עומרי כספי, הישראלי הראשון ב-NBA, ליגת הכדורסל הטובה בעולם, פורק בראיון אישי את מה ששמר בלב. בן שני ליווה את כספי ומשפחתו בשבוע הכי גדול בקריירה שלו עד כה, מהמשחק המרגש בניו יורק ועד חגיגות האולסטאר, כולל תיעוד נדיר מאחורי הקלעים של הארוע האקסקלוסיבי.
 
אנחנו תופסים אותו, כשהמצלמות כבר הולכות והמתח יורד, אבל האופוריה עוד שם אחרי שני ניצחונות גדולים. במלון שלו בדאלאס הוא מצליח לשחרר, לקחת אחורה, ולדבר בפרספקטיבה על הקריירה וגם על הרגעים היותר קשים שהיו לו בדרך.
 
"חצי שנה ראשונה לא שיחקתי בכלל", הוא מספר על התקופה במכבי תל אביב. "הייתי נשאר אחרי האימון מתאמן ורץ כדי לשמור על עצמי בגיל 17. אף פעם לא הרגשנו מוערכים מדי במכבי", אומר כספי על השחקנים הישראלים שגדלו איתו במועדון. "אף פעם לא העריכו אותנו מספיק - באף אימון ובאף משחק. לא יהיו יותר מיקי ומוטי אף פעם".
 
סרטו של בן שני מספק הצצה לפרוייקט המשפחתי של כספי ולהוריו, אילנה ושמעון, שעודדו את בנם כבר מילדותו להגיע לאן שהגיע. כיצד הם בנו איש צעיר שעומד ללא כל רגשי נחיתות מול השחקנים הטובים ביותר בעולם? הצצה נדירה לעולמו של השחקן המצליח ומשפחתו התומכת.
 
כשמסתכלים עליו מתאמן ומשחק מבינים משהו על החומר ממנו עשוי הבחור הצעיר והמוכשר הזה. את משחק האולסטר שיחק כספי עם מיקרופון צמוד לחזה וסיפק דוגמה לצורה שבה הכדורסלן הצעיר והמבטיח הזה מדבר עם השחקנים הטובים ביותר בעולם, שרצים איתו על הפרקט. בלי שום רגשי נחיתות, בלי שום תחושה של אנדרדוג. הוא מדבר כמו אחד שלוקח את ההזדמנות הזו בשתי ידיים ועושה איתה משהו אחר.
 
תגובת מכבי תל אביב לסרט:
"עומרי קיבל אצלנו את החשיפה ואת הבמה הבינלאומית והיה שחקן מרכזי. נתנו לו, כמו גם ליתר הישראלים המוכשרים ששיחקו אצלנו, את היחס הטוב ביותר. אנו גאים שגדל במכבי תל אביב שחקן כזה ושמחים מאוד על הצלחתו ב-NBA"

עוד בעובדה: עבודה ודעה קדומה | סוד הגן הנעלם | וכל כתבות העונה הנוכחית