עובדה
בן שני

עיתונאי ובמאי סרטים דוקומנטאריים.  נולד ב-1969, גדל ברמת השרון, את שירותו הצבאי עשה בנח"ל. בוגר החוג לקולנוע ולטלוויזיה והחוג למדעי המדינה באוניברסיטת תל אביב. בוגר לימודי משפט לתואר שני באוניברסיטת בר אילן. נמנה על סגל המרצים של בית הספר כותרת  באוניברסיטת תל אביב. ממגישי האוניברסיטה המשודרת בגלי צה"ל. 
מאז 1995 עובד ככתב טלוויזיה בתחילה בחדשות המקומיות ואחר כך בערוץ הראשון שם היה במאי וחבר מערכת התוכנית יומן. עם הקמת חדשות 10 בשנת 2003 הצטרף לשורותיה ככתב המגזין הבכיר של חברת החדשות של ערוץ 10.
בשנת 2005 זכה בפרס סוקולוב לעיתונות על התחקירים ששודרו בסדרת הסרטים ילדי רמדיה.
בשנת 2006 היה העורך הראשי של מבצע שידורי הבחירות של ערוץ 10 מכיכר רבין.
בשנת 2008 הצטרף לתכנית עובדה. בין כתבותיו, חשיפת יומן השבי של רון ארד, מסע הבחירות של יאיר לפיד וסדרת הכתבות 4 דקות.
במשך השנים ביים סרטים דוקומנטאריים רבים בהם: רבין – הביוגרפיה של ראש הממשלה. רלף – סיפור מאבקו בסרטן של מאמן הכדורסל האגדי רלף קליין. 12 שניות לשכנע את העולם – על מערך ההסברה הישראלי מול המשפט נגד גדר ההפרדה בבית הדין הבינלאומי בהאג. אלכסנדר הגדול – אלכס גלעדי באולימפיאדת אתונה. לגלות את סוביבור – הסיפור על הארכיאולוג יורם חימי שמחפש את שרידי מחנה ההשמדה סוביבור. תיכון ההזדמנות האחרונה – סיפורו של תיכון ברנקו וייס ברמלה והמנהל הצעיר שלו חילי טרופר. הסרט זכה במדליית כסף בפסטיבל ניו יורק, ובפרס הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו. נשוי לקרן ואב לאורי, יונתן ושירי.

...טוען