רגע אחרי שהודח מהבית, טהוניה פגשה את אחי נתן וליוותה אותו כל הדרך הביתה. האמת? הוא נראה שלו ומרוצה מכל רגע: "האמת שאני הכי רגוע מזה מאה יום", הודה אחי, "אני הולך להשלים את כל הפרקים", אמר בנאיביות וטהוניה מיד הורידה אותו לקרקע: "גם אני אמרתי את זה כשיצאתי מהבית, לא נראה לי שיהיה לך זמן לזה".

איך זה היה להיות מנותק במשך 102 ימים?
"בחוץ זה נראה זוהר כזה ויש להם משימות ומדליק. רוב הזמן זה שיעמום טוטאלי".

מי הדייר שהכי לא היית רוצה לראות?
"לינור, יש שם משהו שאני לא יכול לסבול. ללכת ככה ולהפיל גם את החברים הכי טובים הצידה. אין לה מודעות חברתית ורגשית. גם כשהיא מנחמת זה נראה פייק (מזויף)".

מה גרם לצופים להדיח דווקא אותך?
"הבנתי שאלדד בגלל הדעות שלו ובגלל המצב בחוץ הוא נהיה פופולרי בחוץ, פוליטית אפילו. וטל אין לי ספק שהיא תיקח את הפרס. דנית ונופר זה לדעתי היה הסיפור המרכזי עם אליאב, מרטין ידעתי שהיא תצא איתי", הוא מונה את החמישייה ומצדיק את הנוכחות של כל אחד מהם, כמעט: "לינור זאת לינור, בטוח שהיא נראית כמו ברודווי בחוץ עם האיפור כל היום, זה בטח נראה נורא יפה במסך".

לינור בבריכה (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
"לינור, בטח נראית נורא יפה במסך" | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת

מה הדבר הכי קשה שהיה לך בבית?
"הרגע שאחותי נכנסה, בגלל הריח הזה של הבית", הוא משחזר את משימת הגן-עדן והגיהנום, "הרגשתי באותו הרגע ממש חוסר באמא לרגע".

הרגע הכי משמח שהיה לך בתוך הבית?
"הפריז של זיגי, עם הראל מויאל. לחבר שיר ופתאום זמר כמו הראל שאני ממש אוהב שר את השיר הזה".

חייבים לשאול- מה היה שם עם אנה?
"זה כאילו התחיל כידידים, ואז נפלתי", הוא צוחק אבל נראה שיש לו לא מעט רגשות כלפיה, "יותר מדי הרגשתי שאני מנסה ומנסה והיא עושה מה שבא לה. אם היא רצתה זמן עם אחי מתאים לה, ואם לא, היא יודעת לספר סיפור כזה שזה לא רומנטי. עם כל זה שהיא מקסימה והכל, צריך לשים איזה קאט כדי להבין יחסינו לאן. יצא לנו לדבר בג'קוזי, ואמרתי לידה 'ברור לך שאם הייתה נכנסת מישהי שתענה על כל הציפיות שלי הייתי עף עליה', והיא ממש נפגעה".

יש סיכוי שעכשיו תתקשר אליה ותחפש אותה?
"אני חייב להגיע אליה, לא בקטע רומנטי. חייב להגיע אליה באיזשהו מקום".

אחי ואנה קרובים מתמיד (תמונת AVI: mako)
"אנה? אני חייב להגיע אליה" | תמונת AVI: mako

באמת חשבת להיות טבעוני?
"מאוד דיבר אלי כל הנושא הזה של בעלי החיים. וכל יום לשבת איתה (עם טל), אולי מבחוץ זה נשמע כמו חפירה, אבל אתה כל הזמן לומד עוד משהו ועוד משהו. אני כבר חודשיים לא נוגע בחלב ביצים ובשר, לא נוגע בכלל", הפתיע אחי.

היה קשר בינך ובין אליאב, שאתם כמו אחים, עד שאמא שלך שלחה לך מכתב ורמזה לך לא להיות שם. מה קרה?
"חשבתי שהוא בטח יוצא בחוץ נוראי, עם הסיפור הזה, אבל אני פשוט ידעתי מי הוא. בתקופה שהוא התחיל בבית הוא היה נורא ברור ונורא כיפי, ונורא אליאב. באיזשהו שלב הוא הפסיק להיות אליאב בבית. לא יודע מה ראיתם הצופים, אבל אני חולה עליו, והוא באמת כמו אח גדול בשבילי".

היחסים עם אלדד לא היו ברורים. מה היה שם?

"יש שם בעיה, יש רגעים שבא לך לחנוק אותו בשינה. ויש רגעים שאתה אומר שהוא אחלה גבר. כי הוא באנדם באמת נודניק. כל היום הוא רב עם האח הגדול, והוא חושב שהוא הבין את המשחק ושהוא יודע לפני האח הגדול מה הצעדים שלו".

בכית מלא.
"באמת?", הוא משיב בהומור, "היה איזה שלב שקיבלתי את התואר "אחי –רכי". זה גם כיף, אחרי שאתה בוכה זה כאילו שתית בקבוק וודקה, אתה מרחף קצת".

אחי בוכה (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
"אחי רכי" - לא מבייש את התואר | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת

גם השבוע יש לנו שאלה למודח מהאינסטגרם – כמו הגולש אבי מיהוד שהעלה שאלת וידאו לאינסטגרם ותייגה #שאלהלמודח:  איך זה לצאת שבוע לפני הגמר?

"אם נהיה כנים, זה לא נעים. אבל נראה לי שזה פשוט מספיק. נכתב לכל אחד מה הוא צריך לעשות שם. וזה הסוף של החוויה, תמסרי לגולש שאני סבבה עם זה".

גם אם איין לכם אינסטגרם, אתם עדיין יכולים לראיין ביחד עם טהוניה את המודח. ממש כמו רון סגל מחיפה ששואל: האם יש מישהו בחמישייה שאתה חושב שהיית צריך להיות במקומו?

"לא במקומו, אבל הייתי יותר שמח אם מרטין הייתה במקום לינור".

ולסיכום, אתה מתכוון להמשיך עם השירה?
"תמיד תמיד". 

טהוניה בראיון ראשון עם אחי נתן (תמונת AVI: רועי ברקוביץ')
#שאלהלמודח | תמונת AVI: רועי ברקוביץ'

רוצים לראיין את המודח הבא ביחד עם טהוניה?

  יש לכם שתי אפשרויות:

 1.  בואו לראיין עם טהוניה את המודח הטרי! לחצו כאן, כתבו את השאלה שלכם, ואולי תזכו בפרס>>

 2. צלמו את עצמכם בוידאו, העלו לאינסטגרם ותייגו #שאלהלמודח - כל הסרטונים יופיעו במתחם, ואולי גם תזכו בפרס.

עורכת וידאו: רונה ליר ברזילי

 עוד באח הגדול:

 "האח הגדול" - אירוע הגמר, שבת אחרי החדשות