העונה הסתיימה ועימה גם תחרות האינסטגרם הגדולה. במשך עונה שלמה, התמונות שלכם הפכו לחלק מהבית. ועכשיו, הגיע הזמן להגיד לכם שיש תמונה מנצחת - ערן ירושלמי צילם את התמונה המנצחת של העונה וימשיך לצלם עם כל המשפחה גם בחופשה, מתנת נסטי.

כל התמונות עלו למתחם החגיגי באתר, ומדי שבוע  האח הגדול בחר את הזוכה פרס השבועי - מצלמה דיגיטלית לצילום מתחת למים מבית NIKON. קבלו את התמונות הזוכות ואת הזוכה הגדול של העונה:

התמונה הזוכה של שבוע 1 - משימת הזוגות

התמונה צולמה על ידי maayan120584. האח הגדול אהב במיוחד את התמונה מכיוון שהיא מזכירה לו מהי חברות אמיתית, הערך העליון של בית האח הגדול. התמונה כאמור זכתה בשבוע הראשון, בו הבית כולו (למעט רוני וגילי) היה במשימה סודית - כאילו מדובר בעונת הזוגות, וכל צמד דיירים הכיר מבעוד מועד.

ילדים מחזיקים ידיים_האח הגדול
משימה סודית וחברות אמיתית

התמונה הזוכה של שבוע 2 - משימת הצחוק

האח הגדול בחר בתמונה של oransnir כתמונה הזוכה של משימת הצחוק, בשבוע שבו בבית נאסר על הדיירים לצחוק, לחייך או אפילו לגחך. ואם השם הזה נשמע לכם מוכר, זה מכיוון שגם בשבוע שקדם לכם האח בחר להכניס תמונה שלו לתוך הנסט.

האח הגדול
העפיפון של האח הגדול

התמונה הזוכה של שבוע 3 - נוף פראי

בזמן שבבית הדיירים התמודדות עם משימת "הישאחדות", oren_krys שלח תמונה מרגשת, של כלב טבע נח למרגלות הרים מיוערים. בהתחלה חשבנו שמדובר בדב עדין במיוחד, אבל אז גילינו שמדובר בכלב גדול מימדים וחמוד במיוחד.

נוף פראי - כלב ברקע הרים
כלב בהרים

התמונה הזוכה של שבוע 4 - דברים שמבאסים אתכם

השעה עוד לא 12:00 ואתם כבר תוהים מה יש לצהרים? אם גם אתם משתדלים לא לנשנש בין הארוחות, אבל סופרים כל דקה עד שכבר תגיע הארוחה, אנחנו לגמרי יכולים להזדהות עם התחושה המבאסת! היוזר idan zafran שצילם לנו את שעון המטבח שלו, הצליח להנציח את הרגע בצורה מושלמת, והתמונה נבחרה כזוכה של השבוע, וגם זיכתה אותו בפרס שווה במיוחד.

באסה-שעון2 (צילום: האח הגדול)
איזה באסה שהזמן עד האוכל לא עובר | צילום: האח הגדול

התמונה הזוכה של שבוע 5 - מנחות לרודן

גם אם אתם משחקים אותה אנשים עצמאיים ודעתניים, כאלו שעומדים על שלכם ולא מקבלים פקודות מאף אחד אחר, אם יש לכם כלב הוא כנראה שולט בכם הרבה יותר ממה שאתם מוכנים להודות. אבל בינינו, אין דבר חמוד יותר מכלב אסיר תודה. בדיוק כמו בתמונה שצילם היוזר Stav Zisso, שבה באופן רשמי הכלבה הפכה למלכה של הבית. תכל'ס, מגיע לה.

 

משטר- כלב עם כתר (צילום: האח הגדול)
קבלו את הוד מעלתה | צילום: האח הגדול

התמונה הזוכה של שבוע 6 - החיים דבש

בזמן שהדיירים בבית נאלצו להתפלש בביצת דבש ונוצות, אתם בבית התבקשתם לשלוח לנו תמונות תחת הכותרת "החיים דבש". אי אפשר להתווכח שאהבת אמת הופכת את החיים לדבש אמיתי, ומה רומנטי יותר מאשר להתכרבל יחד מתחת לשמיכה? היוזר ELIANAGOLOMB שלחה לנו תמונה שכל כולה אהבת אמת 

 

החיים דבש- כפות רגליים במיטה (צילום: האח הגדול)
מתפנקים במיטה | צילום: האח הגדול

התמונה הזוכה של שבוע 7 - הפרצופים שלכם

קצת לפני שהדיירים החדשים נכנסו, האח הגדול ביקש מכם לשלוח תמונות שלכם, כאשר חלק מתמונות הדיירים החדשים הושתלו בתוך הנסט, כאילו היו תמונות ששלחתם אתם הגולשים. מי שזכה באותו השבוע היה היוזר TALented Photographer, ששלח תמונת חצי פנים, עם עיניים מאופרות בכבדות ואלמנט מוזיקלי באזניים. 

 

פרצופים- שחור לבן (צילום: האח הגדול)
מאופרת וכובשת את הנסט | צילום: האח הגדול

התמונה הזוכה של שבוע 8 - הפרופילים של הדיירים החדשים

גם בשבוע שלאחר מכן ביקשנו מכם להמשיך לשלוח לנו תמונות, כאשר ביניהן נשתלו גם התמונות של חמשת הדיירים החדשים. היוזר shoham dahan  שלח תמונת שחור לבן מהממת, וגרמה לדור וללאון לתהות גם לגביה. בסוף הם לא זכו לראות אותה במציאות, אבל היא ללא ספק קישטה את הנסט למשך יום אחד.

 

פרצופים-בחורה מתולתלת 2706 (צילום: האח הגדול)
לא נכנסה לבית אבל נכנסה לנסט | צילום: האח הגדול

התמונה הזוכה של שבוע 9 - הגולשים נכנסו לתוך הנסט

תמונה שנבחרה לזוכה של אותו השבוע היא של Rankoko15, שלחה לנו תמונה רומנטית במיוחד שצולמה על קרקעית הבריכה. תכל'ס היא הוכיחה לנו שללא ספק היא תדע מה לעשות עם מצלמה שמצלמת מתחם למים.

 

פרצופים- בחורה בבריכה 0507 (צילום: האח הגדול)
מתחת לים: ממש כמו הנסט! | צילום: האח הגדול

התמונה הזוכה של שבוע 10 - ההפתעה הגדולה

קיץ, חם, ים, גלים, גלשן אחד והי! מי שם פה מצלמה? אז מסתבר שהיוזר doron gamlliely# ידע על קיומה של המצלמה, אבל המבט שנקלט בתמונה כל כך מופתע, שהאח הגדול לא עמד בפיתוי והעניק לו את המקום הראשון באותו השבוע שבו גם הדיירים הופתעו לגלות כי לא באמת היה בית שני כל הזמן הזה.

מופתעים-גולש 1207 (צילום: האח הגדול)
איזו הפתעה - תפסתי גל! | צילום: האח הגדול

התמונה הזוכה של שבוע 11 - חיות מחמד

צ'ומפי אוהב את הקיץ, במיוחד הוא אוהב לשרוץ על חוף הים. היוזר orenmou, שהוא גם הבעלים של צ'מפו, החליט לפנק אותו בבילוי בים, ואותנו בתמונה קייצית במיוחד - האח הגדול אהב והכריז על צ'ומפי כזוכה השבועי.

 

חיות- כלב בים 2007 (צילום: האח הגדול)
צ'ומפי תופס ראש בים | צילום: האח הגדול

התמונה הזוכה של שבוע 12 - המשפחות שלכם

לכבוד המשפחות שהגיעו העמיד להדחה במקום יקיריהם, גם אתם התבקשתם לשלוח לנו תמונות של המשפחות שלכם. פורים הוא אחד החגים שמוציאים מכולנו את היצירתיות שבנו, במיוחד אם אנחנו מאלו שעדיין משקיעים ויוצרים בעצמנו את התחפושת. היוזר Haim Aviram חיימון,שלח לנו תמונה של כל החמולה ביחד עם תחפושת משפחתית מבריקה - העתק מדיוק של המשפחה בסרט "משפחת סופר על" - האח הגדול אמר שאפו על המקוריות.

 

משפחה- משפחת סופר על (צילום: האח הגדול)
משפחת סופר על! | צילום: האח הגדול

התמונה הזוכה של שבוע 13 - הכל עשר!

בשבוע הזה נותרו רק 10 דיירים בבית ובמקביל נבחרת ברסה נחתה בישראל לאימון חגיגי, וביניהם היה גם כוכב הקבוצה הארגנטינאי - לא אחר מאשר ליאונל מסי האחד והיחיד. בזמן שהוא העביר פסים עם כבוד הנשיא שמעון פרס, היוזר dudi aflalo מצא לנכון להכניס את המספר המעטר את חולצתו הישר לתוך הנסט והאח הגדול החליט לפנק אותו בפרס השבועי.

 

10- מסי (צילום: האח הגדול)
מסי מגיע לביקור בארץ הקודש | צילום: האח הגדול

התמונה הזוכה של שבוע 14 - יוצאים לחופשה בבית האח הגדול

יסלחו לנו כל חובבי וחובבות חופשות השופינג למיניהן בניו יורק ובפריז, אבל כשזה מגיע לזיכוך אמיתי של הנפש - אנחנו בעד ללכת על מקום שגורם למישהו לקפוץ עד השמיים. זה המקום הכי מתאים בשבילנו ובדיוק בגלל זה, התמונה של היוזרית dganit peer זכתה באותו השבוע.

 

חופשה-- איש קופץ באוויר 1208 (צילום: האח הגדול)
אני עף! אני עף! | צילום: האח הגדול
 

התמונה הזוכה של שבוע 15 - התמונה הזוכה של העונה!

לפעמים כל מה שצריך כדי להפוך משהו ליפה זה לשנות את צורת ההסתכלות עליו. זה בדיוק מה שעשה היוזר #Eran Yerushalmi, כשהפך בקבוק מים מינרליים מצ'וקמק בחוף הים ליצירת אמנות פלסטית. בזכות היצירתיות, המקוריות ובעיקר המיחזור הידידותי לסביבה, האח הגדול בחר בתמונה זאת בתוך התמונה המנצח של העונה. והיא זיכתה את הצלם בפרס שווה במיוחד - חופשה בחו"ל באחד מהיעדים הכי אטרקטיבים על גבי הגלובס.

 

תמונה מהממית-1508 - התמונה הזוכה (צילום: האח הגדול)
התמונה הזוכה של העונה | צילום: האח הגדול

כל התמונות מופיעות בגלריה החגיגית, כך שגם אם לא זכיתם תמיד תוכלו למצוא את התמונה שתייגתם!

*לתקנון התחרות