אמש (ג') שודרו שני הפרקים הראשונים בקומדיה הרומנטית החדשה של קשת 12, "זה לא הגיל", בכיכובם של מירי מסיקה וגפן ברקאי, שמנהלים מערכת יחסים למרות פער הגילים הגדול ביניהם. לצידם, הופיעה גם השחקנית הצעירה לידור אדרי, שמגלמת את דמותה של ניצן, ביתה של מסיקה בתוכנית. פייר, כשהיא הופיעה על המסך לא יכולנו שלא לגרד את הראש, ולנסות להבין איפה ראינו אותה קודם. 

אם גם לכם הפנים של אדרי היו ממש מוכרות אז צדקתם, מסתבר שזה בכלל לא תפקיד המשחק הראשון שלה. אדרי כיכבה בסדרת הנעורים "אילת" ששודרה בשנה שעברה, אותה יצרו דוד דהן ועידו דרור, אותם יוצרים של סדרת הנוער המצליחה "גאליס".

לידור אדרי, מתוך "זה לא הגיל" (צילום: קשת 12, קשת12)
לידור אדרי, מתוך "זה לא הגיל" | צילום: קשת 12, קשת12

בסדרה גילמה אדרי את נתי, חדרנית בבית מלון שגרה עם סבתה ואחיה, שסובל ממוגבלות שכלית. לצידה, שיחקו גם ניב סולטן, שכיכבה בסדרה "יש לה את זה", ויונתן רוזובסקי שגילם את עדן, שעובד יחד איתה ומסתיר ממנה את הרגשות שלו כלפיה. 

אבל נשאיר את העבר מאחור. אדרי בדמותה של ניצן, מתקשה לקבל את הקשר בין אימה לישי הגולש, ובכלל חושבת בהתחלה שהוא השידוך בשבילה. כשהיא מבינה את הטעות, נוצרת סיטואציה משעשעת ביותר שהוציאה ממנה כמה רגעי משחק מעולים. פייר, זאת אחת הסצנות האהובות עלינו.

View this post on Instagram

אילת 12.8 בום!!!!!!!!!!! @aviadkeidar

A post shared by Lidor Edri (@lidoredri1) on