העדכון האחרון:

00:00 – דודו: "רק תרחיש אחד יכול להציל את סיגל"

מחוץ לבר, התושבים עדיין מעכלים את תוצאות המענקים מבחוץ, והודיה משערת: "לפי החישוב שלי אחרי ההעברות, דומיניק ודניאל יעלו בטבלה, וסיגל וג'ו ירדו למטה". בנוסף, דודו אומר להודיה: "את בבעיה, את לא יכולה להעביר לסיגל לבד כסף", וטוען: "יש רק תרחיש אחד שיכול להציל את סיגל, והוא יקרה בעזרתנו". דודו לא משתף את הודיה בתרחיש, מכיוון שהוא מפחד לעבור על חוק ההעברות. הוא מוסיף ואומר: "אולי הקבוצות בעיר הן רק בינינו, והקהל לא מייחס להן חשיבות".

בינתיים בסוויטה, נטע מחמיאה לדניאל על המענק מהקהל, ואומרת: "הקהילה בחוץ גאה בך, היא אוהבת אותך. אתה מאמין באהבה ובאנשים, זה מה שיפה בך". במקביל בבר, הודיה יושבת לדבר עם רד הברמן, ומשתפת אותו בתחושה שלה לגבי הסכנה של סיגל לעזוב את העיר: "זה מאוד מלחיץ אותי, אני רוצה שהיא תהיה בגמר. אם אעביר לה כסף, זה יעמיד אותי בבעיה שלא אהיה בגמר". הודיה גם תוקפת את ג'ו, ואומרת: "אני לא מבינה איך ג'ו קיבל מענק מהצופים וסיגל לא", ומסבירה לרד מדוע היא רוצה לשמור על הכסף שלה: "המשפחה שלי מעל הכל והיא צריכה את הדירה הזו".

23:00 – נטע: "אני מפחדת לא לקבל כסף מהקהל"

בבניין העירייה, נטע ודניאל מדברים על המצב הנוכחי שלהם בעיר, ונטע משערת: "אם ונונו היה פה, היינו שלישייה טובה". דניאל משיב לה: "עכשיו אני ואת פה לבד בפינה שלנו, ובביטחון שלנו". נטע, מודאגת מתוצאות הקהל הערב, ואומרת: "אני מקווה לקבל מהקהל כסף. אני מפחדת שלא אקבל כלום".

מאוחר יותר, ארז טל מקריא בפני התושבים את תוצאות המענקים להם זכו שישה תושבים, והם: דודו, דומיניק, נטע, הודיה, ג'ו, ודניאל.

22:00 – נטע להודיה: "את ודניאל החברים היחידים שלי"

התושבים מתכנסים בבנק, ומתיישבים סביב השולחן. ארז וקורין מבשרים לתושבים שביום חמישי הקרוב, שלושה תושבים יעלו על מונית ויעזבו את העיר. מכיוון שכל התושבים נמצאים בסכנה בטבלה, הם יודעים שעליהם לקוות לקבל מענק של 8,000 ₪ מהקהל, שלו יזכו שישה תושבים בלבד.

במקביל בבניין העירייה, נטע והודיה מדברות על המיסוי, והודיה מצהירה: " אני לא רואה אותי ממסה תושבים שאהיה חברה שלהם בחוץ". נטע מסכימה איתה, וטוענת: "את ודניאל החברים היחידים שלי כאן".

21:00 - התושבים מתכוננים לשידור החי

התושבים מתארגנים לכבוד השידור החי הערב, חוץ מנטע שלוקחת את הזמן ומתפנקת באמבטיה בסוויטה. בינתיים מחוץ לבית הפרטי, דומיניק מודאג ומתחנן לקהל שיעזור לו, ותוהה: "האם הקהל יודע למי הוא צריך לתת מענק?". מאוחר יותר התושבים נקראים להתכנס בבניין העירייה, שם הם ימתינו לתוצאות הקהל בבית.

20:00 – ג'ו לאליסה: "את לא מבינה כמה קשה לי"

בבית הפרטי, אליסה וג'ו מעבירים את הזמן במשחק "ארץ עיר" ולאט לאט השיחה מתלהטת. ג'ו פורק בפני אליסה את מה שהוא מרגיש: "אנחנו בעיר חודשיים וחצי, ויש פה רק מתחים. השבוע הנוכחי של לפני הגמר, הוא רק רכילויות, זה מגעיל". אליסה מבינה את ג'ו ומצדיקה אותו, אך הוא לא קונה את זה, וטוען: "את בכלל לא מבינה מה אני עובר פה וכמה קשה לי, רק מריבות יש בעיר הזאת. נמאס לי".

19:00 – דומיניק: "אם הקהל לא יעזור לי, לא אגיע לגמר"

ערב יורד על העיר, והתושבים מריחים את הגמר שמתקרב בצעדי ענק. מחוץ לבית הפרטי, דומיניק וג'ו פותחים את הלב, ודומיניק אומר לג'ו: "אתה צריך להיות בגמר, עברת פה תהליך אמיתי".ג'ו משיב לו: "אם אתה יכול לעזור לי בזה, תעזור". בנוסף, ג'ו נראה מודאג מכך שהקהל לא יעזור לו כספית, ודומיניק מנסה להרגיע: "הקהל יעזור לך, ואם הקהל לא יעזור לי – אני גם לא אגיע לגמר, הכל בידיים של הצופים".

במקביל בסוויטה, נטע משתפת את דניאל במה שהיא חושבת על אודטה: "ראיתי אותה בתור אחת שבאה לשחק באמת, ולא להיות נחמדה. היא חברה טובה". בנוסף לכך, לאחר שישנו באכסניה רוב העונה, דניאל ונטע מרוצים מהלינה בסוויטה, ונטע אומרת: "זה המקום הכי טוב שהיה לנו".

18:00 – מעבירים את הזמן

את אחר הצהריים התושבים מבלים יחדיו. הודיה ואליסה שרות יחד בשני קולות, והשאר מעלים חוויות מסדרות טלוויזיה עתידניות: "מראה שחורה, ווסט וורלד וסדרות דומות פשוט מעבירות את מה שעתיד לקרות לנו, זה מטורף", אומרת לימור. "בשלב מסוים הפסקתי לצפות בהן, זה הפחיד אותי", סיגל מודה.

17:00 – ג'ו על נטע: "היא אינטרסנטית"

ג'ו ודומיניק יושבים על כוס קפה מחוץ לבית הפרטי. "ביום חמישי הדחה משולשת", דומיניק מזכיר, "מי שיודח תלוי בהצבעות הקהל היום. אם אנחנו נקבל - זה יהיה טוב, אם אליסה תקבל - זה יהיה מעולה. אם נטע תקבל - היא תעביר לדניאל". מאוחר יותר, הם משוחחים בתוך הבית ודומיניק מתעצבן על הדרך של נטע: "כל שבוע היא מחליפה את החבר הכי טוב שלה. בהתחלה זו הייתה לימור, אחריה אודטה ואז דודו ונונו. עכשיו זה דניאל". ג'ו מסכים איתו: "היא אינטרסנטית". דומיניק נעמד וצועק בתסכול: "מבחינתי אין חברים הכי טובים, יש למי מגיע וצריך להיות בגמר הזה".

15:00 – דניאל על דודו: "לא מקובל עלי איך שהוא מדבר לנטע"

לימור ודניאל יושבים מחוץ לבית הקפה, ולימור מתוודה בפני דניאל: "דיברתי עם מר בראון עליך הבוקר, אמרתי לו שאני לא מבינה למה אתה לא מדבר איתי. אני לא מבינה אם זו השאיבה של הסוויטה או מה בדיוק קורה". דניאל מקשיב לדבריה ואומר: "אני מאוד מבולבל. המיסויים האלה הרגו אותי והתבאסתי ממש, ארבעה מיסו אותי". לימור מבינה ומסכימה שהמצב לא פשוט, ודניאל ממשיך: "לא אמרתי עלייך מילה אחת, אבל אני באמת לא יודע איך להתמודד. אני לא רוצה לשתף פעולה עם דודו בעצמי, וגם לא יכול לשתף פעולה עם איך שהוא מדבר לנטע, זה לא מקובל עלי". לימור מופתעת: "פעם לא הגנת עלינו ככה, כשדיברו עלינו", ודניאל מנסה להתגונן: "אני באמת לא יודע איך להתמודד עם סיטואציות כאלה".

14:00 – דומיניק מצהיר על אהבתו לרובוט

הודיה ודניאל מבלים בזמן איכות, הכולל מריחת לק לדניאל ושיחה מלב אל לב.
בלובי המלון, דומיניק מתוודה בפני מר בראון: "אני אומר המון את המילה תודה. זה ממש לא מובן כל מה שקורה אצלי, בעיר הזאת ובשנים האחרונות בחיים שלי". מר בראון מתעניין, ודומיניק ממשיך: "אתה יודע כמה חברים שהיו איתי בגמילה כבר לא בחיים? כמה מהם בכלא? זה נס שהצלחתי לצאת מזה". את השיחה קוטעים חבריו של דומיניק, והוא מסכם את השיחה: "מר בראון אני צריך ללכת, אבל אני אוהב אותך. שרוף עליך".

13:00 – זיוה שלו

בתחילת השעה, נטע ודניאל משחקים ארץ-עיר עם מר בראון. מחוץ לבית הפרטי, ג'ו מגלה לדומיניק את הנוסחה לחברות טובה: "השיחות יכולות להיות קצרות, חברים טובים יכולים להבין אותך דרך העיניים. אני לא צריך יותר מכוס קפה עם חברים שלי, וגם זיוה שלי מבינה אותי מבלי לומר מילה". דומיניק מקשיב, וג'ו ממשיך לספר על זיוה בהתרגשות: "אני אוהב אותה בכל לבי, ובתור אדם מפונק אני יכול להגיד לך שהיא דואגת לי יותר מכל אחת אחרת". דומיניק צוחק ואומר: "אחרי חודשיים פה איתך, אני בעצמי מתחיל להרגיש כמו זיוה".

12:00 – נטע לדניאל: "יש סיכוי שלימור מיסתה אותי?"

נטע ודניאל יורדים מהסוויטה לאכול ארוחת בוקר עם מר בראון במלון. נטע עדיין מוטרדת מהמיסויים, מספרת לדניאל על ההשערות שלה למי מיסה אותה. נטע משתפת את דניאל שדיברה עם אליסה, והבינה ממנה שלא מיסתה אותה. כמו כן, נטע מעלה את האפשרות שג'ו מיסה אותה, אך היא לא נחרצת לגבי זה. "יש סיכוי שלימור מיסתה אותי?", לנטע נופל האסימון והיא תוהה: "יש עולם כזה? זה מסתדר עם זה שהיא לא מתקרבת אלינו". דניאל מסכים עם נטע, ומאשר שלדעתו שיש אפשרות כזו לאור ההתנהגות של לימור בימים האחרונים. נטע נבהלת: "אמאל'ה. איזה פחד", ואף חושפת שלמרות הסכסוך הקיים היא חשבה לעזור לה בהעברות: "אני עוד אמרתי לעצמי שאם היא תהיה בסכנה אני עוד יעזור לה". נטע מבולבלת, לא יודעת מה לחשוב, ופונה לעזרה מחברה שנמצא מחוץ לעיר, דודו ונונו: "דודו ונונו בוא תצעק לי מי מיסה אותי".

11:00 – דודו מודאג ממענקי הצופים

מבזק הרדיו נשמע ברחבי העיר, ומברך את התושבים לבוקר טוב. "עוד שבוע עד הגמר הגדול", מכריז הקריין, ומעדכן את התושבים על פתיחת מסעדת השף באירוח מסעדת יאקימונו.

ג'ו ודודו נמצאים בבית הקפה ורוקדים בטירוף לצליליו של שיר הבוקר המקפיץ. כשהשיר מסתיים השניים יושבים עם גולדי, ומספרים לה על החוויה של צילומי הפרומו שלהם לגמר. "זה לא בשבילי, אני לא יודע לשחק אותה", דודו משתף את ג'ו וגולדי שהרגיש מאוד מובך מהבימוי ודרישות הסצנה. לעומת דודו, ג'ו נדבק בחיידק הבמה מגיל צעיר, וגילה התלהבות רבה מהצילומים: "צעקות, ניצחון, מה אכפת לי? זו הצגה קטנה. השתגעתי והתפרעתי. אני חולה מצלמה, אני שחקן ליגת על". דודו יוצא החוצה, וגולדי מבקשת מג'ו להדגים לה את ההצגה. ג'ו נכנס בזריזות לדמות המנצח, וקורע את גולדי מצחוק.

לימור מצטרפת אל דודו מחוץ לבית הקפה. "היום בערב נדע מה קורה. נדע מה מצבנו", היא פונה אל דודו. דודו לא נראה מאוד אופטימי לקראת המענקים מהצופים היום בערב,  אך לא מרחיב: "יש לי תרחיש שעליתי עליו היום בלילה".

10:00 - בוקר טוב, בוקר טוב

כשהגמר הולך ומתקרב, התושבים מתעוררים לבוקר חדש בעיר של 2025. מבזק הרדיו מתחיל את היום והתושבים ניגשים לפתוח את הבוקר.

מה קרה אתמול?

התושבים התעוררו ליום קייצי במיוחד ומבזק הרדיו בישר שמזג האוויר בחוץ עומד על 27 מעלות. דודו ניגש לגולדי, דיבר איתה על הימים האחרונים וסיפר שהעיר מחולקת לשני מחנות. "דניאל כבר מזמן לא בקבוצה שלי, הוא סטייק על המנגל", הבהיר והוסיף: "היינו קרובים ואהבתי אותו באמת, אבל אני לא צריך חברים כאלה. מאחל לו רק טוב".

נטע ודניאל אכלו ארוחת בוקר בלובי המלון, בזמן שלימור ישבה לבדה מחוץ לבית הקפה. כשנטע יצאה והזמינה את לימור לשבת איתם כדי לארח להם חברה, לימור הגיבה בכעס ובחוסר הבנה: "בשביל מה? אני עוד בקטע שאמרת לי לא לפנות אלייך". נטע ניסתה להתעקש, אבל לימור שוב סירבה והראשונה החזירה לה: "זה לא נעים לי כשדודו מרכל עליי שטויות עם כולם. הוא בן אדם מאיים. זהו, בואי". לימור נישארה אדישה, והמשיכה לשבת לבדה על הספה: "עזבי נטע, הכול בסדר".

בצהריים דודו ישב עם מר בראון בלובי המלון וסיפר לו על מצב הקבוצה שלו בעיר. "מעכשיו כל אחד מאיתנו מקבל ארבעה קולות", ערך חישוב זריז, "מי שאוהב את הודיה יצביע גם לחברים שלה. אני חושב שהסיכויים שלנו די גבוהים אבל אני לא יכול לומר במאה אחוז". מר בראון שאל את דודו מי לדעתו ילך הביתה בקרוב ויש לו תשובה מעניינת למדי: "אליסה וג'ו במאה אחוז יעזבו", הכריז.

לבינתיים, דומיניק ישב במרפסת הבית הפרטי והתלונן שמצבו בעיר גרוע. "בוא נצייר את המצב כמו שהוא", אמר בחוסר אופטימיות, "מצד אחד אני חי ובועט ואני יודע שאוהבים אותי, אבל מבחינה משחקית אני בטוח עוזב בחמישי". דומיניק העריך שכרגע יהיה קשה מאוד להציל אותו מעזיבה: "החבל היחידי שיכול להציל אותי הוא שמישהו יתאבד עליי ויעזוב את המשחק בשבילי. אבל בלי הכסף מהקהל גם זה לא יעזור".

מחוץ לבית הקפה, אליסה דיברה עם הודיה על הגמר שמתקרב. "אני אומרת לך שדומיניק יגיע לגמר בהפרש גדול", אמרה הודיה בביטחון אבל אליסה לא הייתה אופטימית במיוחד: "את מבינה שלדומיניק אין אף אחד שיעביר לו ירושה?". השיחה בין שתי החברות גלשה מהר לנושא המיסויים, והודיה הודיעה שהיא לא ממסה אנשים מתוך כוונה לפגוע: "כשתצאי מפה ותראי את הפרקים של התכנית את תראי בדיוק מה היו הסיבות שלי למסות אחרים". אליסה ניצלה את ההזדמנות לגלות קצת יותר על הבחירות של הודיה: "היית ממסה את דומיניק?", והודיה לא היססה לענות שכן.

בהמשך היום, דומיניק, אליסה וג'ו ישבו במרפסת של הבית הפרטי והרגישו מיואשים ממצבם ודומיניק התחרט שנכנס למשחק. אליסה ניסתה לעודד אותו ולתת לו אנרגיות מחודשות אבל ללא הצלחה: "אין שום סיכוי שנגיע לגמר. שום סיכוי, אלא אם כן אלוהים יתערב. אם הקהל רוצה ששלושתינו נהייה בגמר הם צריכים לתת מענקים לכולנו. אנשים צריכים להבין שזה הסיכוי היחידי, למרות שאני בגמר כבר לא אהיה".

בערב, התושבים התלבשו בבגדי ערב אלגנטיים ונכנסו אחד אחרי השני לחדרי איפור, כדי להתכונן לצילומי הפרומו של הגמר. שאליסה חזרה מההכנות לצילומים, היא נזכרה יחד עם ג'ו ודומיניק שמחר מקבלים את ההצבעות מהצופים. "חברה מחר יום הקהל", ג'ו ריענן את זיכרונם של דומיניק ואליסה. השלושה הרגישו מתוחים, ואליסה הרגישה תלויה בבחירות קהל: "אתם חייבים את הקהל. זה הצ'אנס היחידי להגיע לגמר. יש לי כבר תוכנית". אליסה עידכנה את דומיניק בתוכנית גיבוי שלה, שבה הוא מבקש עזרה מהודיה. דומיניק עצר את השיחה: "מחר אחרי הקהל נהיה יותר חכמים". 

וזה כל מה שקרה אתמול בעיר