העדכון האחרון:

0:00- דודו קובי: "סכסכנים לא בעיר שלנו"

דודו קובי ודניאל שמים את כל הקלפים על השולחן בבר. "זה המסע רק שלך. אתה יודע מה קרה לי שאתה נכנסת לתכנית?", דודו משתף, "אתה היית אחלה שיעור בשבילי. אולי זה השיעור שלך, לעמוד על שלך ולגלות מי אתה, ולבנות את עצמך. ואולי הכל לטובה". "אני לא רציתי לפגוע בכם", דניאל מתנצל, "לא ידעתי מה להגיד. היה כל כך הרבה לכלוך וגועל. זה הפחיד אותי נורא. איך פתאום איבדתי ושכחתי את זה? איך בקשר אליכם? איך זה יכול להיות? איך זה קרה? אני בחרתי אתכם כחברים כי אני אוהב אתכם". דודו מסביר לדניאל: "אנשים הם מאוד שונים. אתה תבדוק אותי מולך, ואתה יכול לאהוב את שלושתנו בלי לבחור. מי שהעמיד אותך בדילמה לבחור, הוא לא חבר שלך". הם מתחבקים יחד עם לימור וסוגרים את השיחה עם כוס יין.

כשהם יוצאים מהבר, החזית בין דודו קובי לדודו ונונו נפתחת והטונים עולים בהתאם: "לסכסכנים אין מקום בעיר הזאת. כל ההתנהגות הזו שלך היא כי סיברתי לך". דודו ונונו לא נשאר חייב: "אתה תצא החוצה ותראה כמה אתה חלש. את חכם על חלשים. בסוף עוד תבוא אלי ותבקש ממני את הירושה שלי כשאני אצא". דודו קובי לא מתרגש מהדברים ומודיע: "ביום חמישי, שלום ולא להתראות. אני מודיע לך שאתה הולך הביתה ושולח אותך חזרה אל אמא". נטע יוצאת מהבר ומושכת את דודו ונונו מחוץ לוויכוח: "דווקא כיף לי. זה הרגע שחיכתי לו כל היום". כשלבסוף הוא נכנס לבר דודו קובי מצהיר: "סכסכנים לא בעיר שלנו"

23:00- דודו קובי לדניאל: "אל תיפול לשטויות"

בזמן שהם אוכלים את הקינוח במסעדת השף, לימור משתפת את דודו קובי באכזבה שלה מהקרע ביחסים בינה לבין דניאל: "שתקתי מספיק", דודו אומר, "אני לא מתכוון שלא לדבר איתו", ואכן, כשהם יוצאים ממסעדת השף הוא פונה לדניאל מול כולם: "יש לך משהו לומר? אנחנו צריכים לשבת לשיחה. אנשים לא יבואו וצעקו דברים". "אני שעתיים בתוך זה. מהרגע שצעקו", דניאל מתגונן, ודודו ממשיך: "אני לא רוצה לפספס איתך. כבר עשית לי קטע, ובחרתי לסלוח. אני אוהב אותך ונפגעתי". דוד אומר לדניאל שהוא סתם נסחף, והשני מנסה להבין על מה הוא מדבר: "אם אני יושב בסיטואציה ולא מגיב, אז זה אומר שאני לוקח צד?", ודוד מסביר: "אם אתה מתרחק ומנוכר, אנחנו מנחשים שקורה משהו. אתה חייב לנו הסברים. אני מרים לך פה להנחתה, כדי שנדבר. האינטרסים שלך פה הם שונים מאלו שבחיים האמיתיים. אל תיפול בשטויות", הוא מסכם ומייעץ.

דודו ונונו מנסה לנחם את דניאל שנשאר המום: "אל תיתן לדבר הזה לערער אותך. אתה לא בן אדםשילך ויתקע בגב למישהו סכין. מי שעכשיו חלש זה הוא, שבא לדבראיתך. אז התרחקת קצת ודיברת עם נטע? זה כלום. מחר בבוקר תקום ותבין שהדבר הזה הוא כלום. הוא לא שווה את זה שנשב ונדבר עליו". דומיניק מצטרף: "זה לא מייצג כלום. אתה חזק יותר ממנו". ​

22:00- דניאל על דודו קובי: "אנחנו לא נותנים לו יותר במה"

בזמן שדודו קובי ולימור מתענגים על המנות במסעדת השף, נטע ודניאל תוהים מה יהיה המשך היחסים שלהם עם הזוג השני. דניאל משתף את נטע בבית הפרטי בהתרחקות שלו ושל דודו קובי: "זו ממש צביעות מהצד שלי לשמוע ביום שישי את ההסברים שלו על המיסוי שלך. את החברה הכי טובה שלי. במציאות שלי זה 'לא' גדול אם חבר ממסה אותך. אם זה לבגוד, אז אולי אני צריך לרדת מהתדר". נטע ממשיכה את דבריו ואומרת שהצעד של דודו לא עשה טוב ללימור: "בתת מודע שלה היא יודעת שהוא משחק, והיא לא מעריכה את המשחק. אני רואה שהיא לא על מאה איתו. מצד שני זה המקום הטבעי שלה, והוא המקלט שלה". אנחנו לא נותנים לו יותר במה", דניאל מצהיר, "לא אומרים יותר את השם. מה שיהיה יהיה. אצלי זה לא עובר".

השיחה שלהם ממשיכה לשיח שיש על משקל ומראה בעולם המודרני: "כל הדיבור שיש על משקל זה טריקי. לכל בן אדם יש שריטה על משהו. השיח הוא על משהו שמרגיש לי שונה בי, אבל השוני הזה הוא רק אני עם עצמי", דניאל מסביר, "צריך לצאת עם ביטחון ולהגיד לעצמך ' אני מלכת העולם', והעולם יטרוף את זה".

21:00- לא עוזב את העיר
הודיה מציגה לבנות האכסניה את תיבת הנגינה שבה זכתה במשימה אתמול, בזמן שאודטה מנסה לזהות את השיר שהתיבה מנגנת: "זה שיר עצוב של יום הזיכרון", ומיד מזהה שמדובר בשיר 'i did it my way'. הצעקות מחוץ לעיר חוזרות, ואליסה ממהרת לקרוא לסיגל ולהודיה שיבואו לשמוע. האנשים שצועקים מבחוץ מגלים לסיגל שנטע מיסתה אותה, וגורמים לה להצטער שהיא לא מיסתה את נטע בעצמה. בהמשך סיגל מזכירה לעצמה שאסור לה להתעצבן סתם, ונהנית מהשיר "לא עוזב את העיר", שמתנגן ברקע.
 
במקביל דודו ולימור נהנים מארוחת השף במסעדה, ואילו דניאל ונטע בוחרים להתבודד בבית הפרטי: "אנחנו מתחבאות פה עד סוף העונה", נטע מחליטה.

20:00-  סיגל: "אין דבר כזה אהבה"

הודיה, סיגל, ואודטה ממשיכות לשוחח על יחסים ואהבה באכסניה כשאודטה מספרת: "הסבירו לי שכמו שלא כל זוג סטרייטים נמשכים אחד לשני, ככה זה גם בקהילה הגאה". הודיה מסכימה ומוסיפה: "אם אין לך סקרנות אז אולי אתה לא בעניין, אבל אני חושבת שבסופו של דבר נמשכים לאופי". לדעתה של סיגל, זה לא עניין של משיכה: "המון אנשים נכנסים לזוגיות בגלל הפחד להישאר לבד. אין דבר כזה היום, הלוואי וכן, אבל  אין דבר כזה אהבה". "בטח שיש אהבה, על מה את מדברת", אודטה מצהירה. "בגלל זה אמרתי לך אני לא אתפשר בחיים", סיגל מזכירה. אודטה מסכימה, "זו מילה גרועה בעייני. תעשה בחירות אחרות ואל תתפשר".

אודטה מזכירה את המשפט של סיגל: 'לתת מעצמך ולא לאבד את עצמך' ומספרת. "היום אני לא אאבד את עצמי יותר. תמיד היית מאבדת את עצמי. זה היה קושי גדול לצאת מקשר רע, כי לא היה לי את עצמי ואיבדתי את עצמי". בהמשך הודיה משחקת לאודטה בשיער: " אני מקנאה בעצמי. סיגל את מקבלת את זה כל יום?".

בינתיים, מחוץ לבית קפה, אליסה מספרת שלפי דעתה דניאל מיסה אותה: "אני עצובה. בחיים לא אמרתי לדניאל שום מילה קשה. אני בתחתית הטבלה. מילא הייתי במקום הראשון". דומיניק מנסה להכניס את אליסה לפרופורציות ומזכיר לה שגם היא מיסתה שני תושבים, אבל אליסה לא משתכנעת: "כל משימה אני הכי מפרגנת לו. הוא היה צריך לשמור עלי, כי אני שמרתי עליו בהתחלה".

19:00- דומיניק על דודו קובי: "היום אף אחד כבר לא קונה ממנו כלום"

לאחר הוויכוח שלו עם דודו קובי ועם לימור, דומיניק פונה לפינק בחנות הבגדים, ומשתף בכך שהוא מרוצה מהעובדה שהאמת על דודו קובי יצאה לאור: "מה שצריך לקרות- קורה. האמת מנצחת, ואין לה שתי פנים". פינק מנסה להבין מה היא האמת שנחשפה מבחינתו, ודומיניק מסביר: "כולם אמרו עליו את הדברים האלו. בהתחלה גם אני לא האמנתי, אבל היום אני מבין שהיו אנשים חכמים שניבאו את כל מה שיקרה, ושהוא ירדים את כולם. היום אף אחד לא קונה ממנו כלום. גם החברים שלו לא מאמינים לו".

במקביל אליו, סיגל והודיה מקבלות טיפ מאודטה באכסניה: "אם חבר או חברה יבואו אליכן עם עצב על מישהו שעזב אותם, תגידו להם שהדרך הנכונה לחשוב היא ההפוכה. אלו שבאים, עוקצים ונשארים הם אלו שלא טובים. אז תודה רבה שהלך או הלכה". סיגל מוסיפה את דעתה: "פרידה זה משהו טוב. אם משהו נגמר אז יש סיבה לזה. משהו טוב לא עוזבים. אם משהו חשוב וטוב לי, אני אלחם עליו ואחזור אליו". הודיה מוסיפה את נקודת המבט שלה: "יש כאלו שבורחים מהמציאות כי קשה להם לשמוע דברים. מילים מפרקות דברים".

18:00 – דומיניק מתעצבן על לימור: "את ודודו קובי שיקרתם לי בפנים"

דומיניק ולימור מתבודדים לשיחה כדי ליישר ביניהם את ההדורים, לגבי הבידינג שהיה בחמישי. תוך כמה רגעים, השיחה יוצאת משליטה והשניים מתחילים בקרב צרחות. דומיניק משוכנע שלימור ודודו תיכננו מהלך על הסוויטה. הוא אומר לה שהם שיקרו לו, והציגו את ההחלטה שלהם כהחלטה שתסייע לדומיניק להיות יחד עם ג'ו ואליסה, למרות שבפועל זה היה מהלך אסטרטגי שנועד לטובתם האישית: "את רואה שדודו משקר לי בפנים ואת מגבה אותו, אני לא מאמין לו לכלום. תכננתם לקחת את הסוויטה מיום שלישי, ואמרתם שאתם עושים את זה בשבילנו. זה לשקר לי בפרצוף". הוא מוסיף: "פגעת בי לימור".

כשהשיחה מתלהטת, לימור מנסה להכניס את דומיניק לפרופורציות: "אתה שוכח כמה הדברים פה נזילים ודינמיים. אתה נתפס לדברים לא רלוונטיים". דומיניק מתעקש שבחברות קרובה, יש אמון בסיסי, ואומר שלימור הפרה אותו: "את ודודו קובי שיקרתם לי בפנים". לימור מנסה להרגיעו: "בוא נוריד את הצעקות. אתה נעול על הדברים שלך ואתה לא יודע מה אתה אומר".

דומיניק לא נרגע, ומחליט לצרף את דודו קובי לשיחה כדי לאמת איתו את הפרטים. דודו קובי לא משתף פעולה ומסרב להצטרף אליהם: "עזוב אותי מזה, רד ממני". תגובתו מכעיסה עוד יותר את דומיניק, שמתחיל לצעוק ברחבי העיר: "חבורה של חרטטנים. אני מצטער על הרגע שפניתי לדודו קובי". הוא ממשיך את השיחה עם לימור, ומבהיר לה שהיא ודודו קובי מגיעים בעסקת חבילה: "דודו גורם לך לשקר ולסובב את חברים שלך. הוא שיקר לנטע בפנים ונעץ לה סכין בגב, וזה לא עצר אותך מללכת איתו לסוויטה". לימור מגנה על כבודה, וטוענת שלא צריך לקשר בינה לבין דודו קובי: "אני סומכת על דודו קובי במאה אחוז, בחיים לא אמרתי שלא. הוא לא משפיע על ההחלטות שלי. אני לא אפגע בך בחיים". דומיניק מסיים את השיחה במכה: "מעכשיו אני מתחיל לבחור צדדים. את ודודו קובי הולכים יד ביד, ואם דודו קובי פוגע בי, את פוגעת בי". ​

17:00 – לימור על אליסה: "ילדותית, לא מצפה ממנה להיגיון"

המבזק הכלכלי נשמע ברחבי העיר ומעדכן את התושבים במיסויים השבועיים. התושבים נסערים בעקבות השינויים הטבלה: "לא ניתן לזה לשבור אותנו", אומר דומיניק, "רק האמת מנצחת. לא תככים ולא אסטרטגיות".

בסוויטה, לימור ודודו קובי מחשבים את הצעדים הבאים שלהם במשחק. "אני אנסה להתקרב לג'ו בשבוע הבא, אולי אצליח", אומרת לימור, ודודו קובי מתבדח: "נראה לי שכל מיסוי שיורד ממך עובר אליי". לימור ממשיכה ומשתפת במחשבות שלה על אליסה: "אליסה עובדת בצורה ממש ילדותית, אני לא מצפה ממנה להגיון במשחק הזה".

16:00 – העיר בשנ"צ

העננים בעיר אפורים, התושבים מורידים הילוך ומתפזרים למיטות שלהם לשנת צהריים. אליסה ודומיניק באכסניה, נטע ודניאל בבית הפרטי ולימור ודודו בסוויטה. הם מתעוררים לצלילי שיר ההשקמה:  "Wake me up" של אביצ'י, ומתחילים לרקוד. דומיניק תופס את אליסה בזרועותיו, רוקד איתה ומפיל אותה על המיטה, זו לוקחת כריות ומתחילה להכות אותו בהומור. בבית הפרטי, דניאל ונטע פוצחים בקטע ריקוד מרהיב שבו דניאל מציג את כישרונותיו, וכשהשיר מסתיים אומר בייאוש: "נתפסו לי השרירים אמא".

15:00 – נטע: "ללימור יש אנרגיות שליליות וקשה לה לבטא אהבה"

לימור ניגשת לדניאל ומבקשת שיביע את דעתו בנוגע לפיצוץ שלה עם נטע, אבל דניאל מגיב בקרירות: "זה מוקדם מדי כחבר להבין מה אני יכול להגיד לך". לימור מופתעת מתשובתו ומשתפת אותו: "אני מרגישה אבודה מאז הריב שלי עם נטע, ואתה לא מציע לי אף מילת נחמה או עצה. אתה חבר שלי". כשדניאל ממשיך לשדר קרירות, היא מבקשת ממנו שהם ישבו אחד על אחד, כדי שתוכל לספר לו את הצד שלה.

אחר כך לימור ניגשת לנטע, שבדיוק מדברת עם מר בראון על היחסים שלהן, ואומרת לה: "אני מכירה אותך ואני יודעת שאת צריכה זמן, אבל הייתי רוצה לדבר איתך". השתיים מתחבקות, ונטע אומרת שהן ידברו כשהיא תרגיש מוכנה לכך.

נטע מספרת לאודטה את מה שקרה, ונפתחת בפנייה: "בחיים האמיתיים לימור תהיה חברה שלי, אבל לא חברה טובה. יש לה אנרגיות נורא שליליות, וקשה לה לבטא אהבה". נטע ממשיכה: "אני יודעת שהיא אוהבת אותי, לא משנה מה העולם יגיד. אני רוצה וצריכה לזכות. כרגע ההחלטות שלי לגביה ולגבי דודו יהיו ביחד. הם באים בעסקת חבילה מבחינתי".

14:00– נטע: "לימור לא חושבת פעמיים לפני שהיא מדברת"

נטע מדברת עם מר בראון בלובי המלון ומשתפת אותו בבלבול שהיא חשה מאז שמעה מכמה מקורות שעליה להתרחק מלימור ודודו קובי: "בחיים לא סמכתי עליו, כבר מהיום הראשון. בגלל זה להיזהר ממנו זה לא רלוונטי". כשמר בראון שואל אותה לגבי לימור, נטע נקרעת מבפנים ולא יודעת במה להאמין. "אנשים שגדלו ללא משפחה הם טוטאליים, החברים שלהם נהפכים למשפחה שלהם, היא אומרת מצד אחד, אבל טוענת שבינה לבין לימור יש אהבה אמיתית, למרות הקשיים ביניהן. "לימור לא חושבת פעמיים לפני שהיא מדברת", נטע מספרת, "כשהיא מעצבנת אותי אני לא הולכת ומדברת עליה עם אנשים". נטע חצויה בין האינטואיציות שלה לבין דעתם של האנשים הקרובים אליה. היא מוסיפה: "דודו ונונו יוריד לי חץ לראש אם הוא ישמע שאני עוד לא סגורה בדעתי על לימור". נטע מסכמת עם מר בראון את שיחתם: "אני לא תמימה, אני פשוט רואה את הטוב באנשים".

13:00 – דודו ונונו: "נטע לא תגיע לגמר"

בלובי בית המלון, דומיניק חושף למר בראון: "אם הייתה לי עוד הזדמנות הייתי עדיין מעביר לרומי 2000 שקלים". כשמר בראון מבקש ממנו להסביר את ההחלטה, דומיניק מתאר את הצורך שלו לזכות בדירה ולנצח במשחק: "לא תמיד אני מרגיש שווה לאחרים. אני עומד לפנות את הבית שלי, להעביר אותו לחייל הבודד הבא. אני רוצה בית, אני רוצה להרגיש שווה". הוא מסביר למה הדירה כל כך חשובה לו: "בית ייתן לי תחושה שאי אפשר לזרוק אותי, שמגיעה לי יציבות, והנצחון- העובדה שאנשים בוחרים בך, גורמת לך להרגיש שווה".

לבינתיים בצד השני של העיר דודו ונונו ואליסה יושבים לשיחה במרפסת הבית הפרטי. ונונו משוכנע שנטע לא תגיע לגמר, והוא מסביר זאת לאליסה: "תזכרי מה אני אומר לך, נטע לא תגיע לגמר. האנשים מסביבה לא מבינים את המשחק, אין לה מישהו שיכול להתאבד עליה". הוא מתייחס גם לדודו קובי: "לדודו קובי יש מוח קרימינלי. המוח שלו עובד רצוף על מהלכים מאז אתמול".

12:00 – מי השחקן הטוב ביותר בעיר?

מר בראון משחק עם לימור ודודו קובי משחק דירוג של התושבים. דודו קובי ולימור צריכים לדרג את התושבים על פי רמת המשחק שלהם מאחד עד עשר. מר בראון עובר תושב תושב ושואל את השניים את דעתם. ראשונה היא נטע, שקיבלה מהשניים את הציון 11. אחריה סיגל, "לא שחקנית", דודו קובי מכריז. לעומתו לימור מבקשת לא להגיב. דודו ונונו זכה על ידי דודו קובי לתואר: "שחקן גרוע", לימור גם כן לא מפרגנת, ומדרגת אותו כשלוש. על הודיה השניים מסכימים שהיא שחקנית אבל מסוג אחר. "לא שחקנית, אבל היא במשחק", אומר דודו קובי ולימור מסבירה את הכוונה: "היא משחקת משחק אחר, יותר על חברויות". כשהגיע הרגע לדרג אחד את השני, דודו קובי מספר על לימור: "היא שחקנית בהתהוות. היא הייתה שחקן ספסל בפציעה שעכשיו נכנסה למגרש". לעומת לימור, דודו קובי מצטייר כשחקן מחונן. "מה אני נראה לך שאני יכולה להגיד? הוא ה-שחקן פה", לימור מפרגנת לדודו קובי. שניהם מסכימים כי נטע ודודו קובי הם השחקנים החזקים בעיר, אבל כל אחד בדרך שונה. "אני חושב שנטע היא ה-שחקן פה, אצלה לא רואים את המשחק", דודו מסביר ומעיד על עצמו, "ההבדל ביני לבינה הוא שאני שם את הקלפים על השולחן והיא מסתירה אותם".

בינתיים בבית הפרטי, נטע מזכירה לאודטה שיש להן שיחה לנהל, אבל אודטה מתחמקת באלגנטיות: "עזבי מאמי, את לא במוד. כשתרצי נדבר". נטע מתעלמת מהדחייה של אודטה, ומחליטה בכל זאת לדבר על התסכול שלה בנוגע להתלבטות של לימור בהעברת ה"ירושה" בסוף המשחק: "אם הכסף שלי יעבור אליה ואז יעבור לדודו קובי, אז זה לא יקרה. עד עכשיו זה לא הפריע לי שהיא עם דודו מתחילת המשחק אבל אם זה בא על החשבוני , אז אין מה לעשות זה". אודטה משתפת את נטע בשיחה שהייתה לה עם אליסה, בה שאלה אותה למי לדעתה לימור תעביר את הכסף בבוא היום, לדודו קובי או נטע?, וחושפת את התגובה של אליסה: "לנטע כדי להוכיח משהו, אבל את דודו היא אוהבת בלב".

11:00 – דודו קובי: "דומיניק התחרפן שכולם עלו על הקטע שלו"

דודו קובי ולימור ממשיכים לאכול את ארוחת הבוקר תוך כדי שמנהלים שיחות עם מר בראון. למור לא שמחה במיוחד מהביקור המפתיע של רומי: "אני חושבת שהיא חזרה כדי להיכנס פה באנשים, היא קיבלה כוח שלא היה לה שהיא הייתה במשחק". דודו קובי, לעומת זאת, מנסה להוכיח ללימור שהדעות של רומי דווקא השתנו לטובה: "היא אתמול הייתה כוכבת. דומיניק זה מישהו שהיא נתנה לו את הירושה שלה, אבל מה זה הצטערה על זה. היא קלטה שהוא עשה עליה מהלך". אחרי שלאורך המשחק היחסים שלו עם דומיניק לא היו מזהירים, דודו קובי שמח לראות שיש מי שעבר לצד שלו: "דומיניק התחרפן שכולם עלו על הקטע שלו, אני עליתי על הקטע שלו מלפני שבועיים. ראיתי לאן זה הולך. כשהיא יצאה זה נפל עליה. היא עקצה אותו ברמות".

10:00 – דודו קובי על הביקור של רומי: "קווין ג'י הייתה פה בגדול"

לפני שמבזק הרדיו היומי של 2025 נשמע, ג'ו הוא הראשון שמתעורר ומחכה מחוץ לבית הקפה עד לפתיחתו. כשבית הקפה נפתח הוא מתיישב עם גולדי ומתחיל להתלונן על הפרויקט של אתמול: "הייתי מקום לפני אחרון, בסוף המשחק אני ורומי קפצנו לשמיים. זו הייתה סיומת מתוקה ליום שבת, עכשיו אני במקום השביעי ואדום כרגיל".

כשדודו קובי ולימור קמים לארוחת בוקר במלון, הם גם כן משוחחים עם מר בראון על הפרויקט. "החזרנו את ההוצאה על המלון, אם אתה רוצה לדעת", דודו שמח מהתוצאה הסופית. לימור גם כן מרוצה הרווח הכלכלי שעשתה, אבל ממש לא מהעובדה שרומי חזרה לביקור בעיר מהר כל כך. דודו לעומת זאת, שמח לגלות את הצד החדש ברומי: "אף פעם לא ראיתי בה קווין ג'י, אבל אתמול קווין ג'י הייתה פה בגדול. אני חייב להגיד שאני אוהב את הילדה הזו פלוס פלוס. אני חושב שלא נתתי לה הזדמנות, די ננעלתי עליה".

מה קרה אתמול?

התושבים התעוררו למזג אוויר נעים, והתבשרו על הפרויקט העירוני החדש שילווה אותם בסוף שבוע. עד אז, היה על התושבים להתלבש בבגדים שחיכו להם לכבוד הפרויקט. כשהתושבים יצאו החוצה, הם ראו משחק לוח ענק, והעלו השערות של מה יהיה בפרויקט: "יש שיחת טלפון חינם במשבצת", אמרה נטע בהתלהבות. דודו קובי, שהביט ממרפסת הסוויטה על לוח המשבצות, שיער שהפעם אין מקום לאסטרטגיות: "זה יהיה משחק של מזל בלבד".

תחילה, ראש העיר בישר לתושבים על משחק "הלוח הגדול בעולם", בו יצטרכו להרוויח כמה שיותר כסף. כל תושב קיבל סכום התחלתי של 3,000 שקלים, ואיתו היה צריך לנצח את המשחק. תושב שלא יזכה כלל בכסף, יוכרז כפושט רגל ויעזוב את המשחק. כל תושב הטיל את הקוביות בעזרת בנקאית המשחק, והיא הייתה לא אחרת מאשר התושבת לשעבר רומי. בתום המשחק, הכסף שזכה בו כל תושב, הוכנס ישירות לחשבון האישי של התושב. התושבים היו המומים מכך שרומי נמצאת שוב בתוך העיר, ונטע הזהירה: "שאף אחד לא יתן לרומי במה, אל תתנו לה לכער את המשחק ולסכסך בנינו. היא כבר לא חלק מהמשחק". 

מהר מאוד הסתבר שרומי חזרה למשחק עם מטענים שליליים על דומיניק בגלל הרומן שלו עם אליסה. בזמן שדומיניק ואליסה עמדו ביחד ליד תא המעצר, רומי הגיעה והתעצבנה על שניהם. "את באה לפה אחרי יומיים ודופקת לי פרצוף כזה אני לא מבין אותך", אמר דומיניק בכעס בגלל היחס הלא ידידותי שקיבל מרומי. כשהיא מיהרה לתת לו מענק נוסף, הוא הודה לה בציניות אבל היא לא נשארה חייבת: "קח עוד קצת כסף שתחלק גם לאליסה".

בהמשך, אליסה ניסתה להרגיע את דומיניק, ולגרום לו להתעלם מההערות של רומי כלפיו: "תשמע את זה מאוזן אחת ותוציא מהשנייה. אל תיתן לזה לגיטימציה, אתה יודע מי אתה". אך ללא הצלחה. דומיניק לא הצליח להירגע, וצעק על רומי: "איך את יכולה לדבר ככה, את לא מתביישת?". רומי לא התרגשה מהצעקות של דומיניק, וענתה לו בקור: "תוריד את הטונים שלך דומיניק. אני רוצה להגיד לך רק דבר אחד- היית צריך את הירושה שלי כדי להגיע לגמר".​

פרויקט "משחק הלוח הגדול בעולם" התקדם. רומי העמידה בתקיפות את כל אחד מהתושבים במשבצת, וניגשה לדומיניק: "ראיתי שיחות שלך אומר דברים כל כך רעים, אתה לא מבין אפילו. אתה לא מאמין מה ראיתי". בזמן שרומי המשיכה ללכת וניגשה לתושב הבא, דומיניק לחש לג'ו: "אני בחיים לא אסלח לרומי על זה".

מאוחר יותר, דומיניק בכה והתנצל בפני רומי: "אני מצטער שלא הצלתי אותך, לא רציתי שתלכי, אבל פחדתי לאבד את המקום שלי". רומי הבהירה לו שהוא לא פחד בגלל מיקומו בטבלה, אלא בגלל שאליסה החדירה בו את הפחד: "אליסה עושה לך שטיפות מוח מהרגע שהיא נכנסה לעיר. כשהיא לכלכה עליי לא ענית לטובתי, לא הגנת עליי". לסיום, רומי הזכירה לדומיניק שלא בטוח שהמשפחה שלו בעד הרומן החדש: "אליסה עושה לך עוול. תזכור שאחותך הזהירה אותך לא להיכנס לזוגיות בתוכנית, ותזכור שדיברתי איתה".

דומיניק המבולבל לא הצליח להבין האם להאמין לדבריה של רומי, ושיתף את לימור באכזבה שלו: "אליסה ילדה טובה ועדינה. מבחוץ היא חזקה אבל היא כזאת מתוקה". לימור המליצה לו להתעלם מהעובדה שאחותו אולי לא תומכת במערכת היחסים שלו עם אליסה, וביקשה ממנו ללכת אחרי הלב: "רואים עלייך שהפכת להיות מאושר ושהקשר עשה לך טוב".

במקביל, נטע הרגישה נסערת אחרי שהבינה שהוצג בחדר התקשורת קטע, שמראה את לימור מלכלכת עליה מאחורי הגב. "אי פעם אמרתי למישהו משהו עלייך? תמיד רק ניסיתי לדובב אותך", נטע החליטה לנזוף בלימור על כך, "אני מסכימה עם דברים שאומרים עלייך, אבל שותקת. אני שומרת את המחשבות שלי ליום שנצא מהעיר". לימור הכחישה שדיברה על נטע מאחורי הגב, וצעקה עליה בחזרה: "שמעתי מהרבה אנשים שדיברת עליי איתם. אני לא יודעת למה את מתפרצת עליי, אני תכננתי לדבר איתך היום בארבע עיניים". 

וזה כל מה שקרה אתמול בעיר