העדכון האחרון:

00:00 – דומיניק: "אני רוצה לנצח בגמר ומגיע לי לנצח"

בשיחה על הבר עם רד הברמן, דומיניק משתף בתהליך שעבר עם עצמו בעיר, ועל התובנות שהגיע אליהן: "לא הייתי משנה פה שום דבר. סגרתי כאן המון מעגלים שבחוץ פחדתי להתמודד איתם. יש כאן שיתוף והבנה, וזה גרם לי להשלים עם האובדן של אמא שלי". דומיניק מדבר על התובנות שהגיע אליהן מאז פטירתה: "יש לי את הזכות להיות קורבן בנוגע לאמא שלי, אבל אני לא מתקרבן. אני מנסה להעביר לאנשים את המסר שצריך להעריך את הסובבים, כל עוד יש אותם". הוא מפרט: "מאז הפטירה של אמא שלי אני מעריך את מי שסביבי. אנשים יכולים לקרוא לי מתייפייף, אבל יום אחד הכול יכול להיגמר. ואני לא רוצה שוב את ההחמצה הזו".

דומיניק מגיע למסקנה שמגיע לו לנצח: "היו לי פה המון עליות ומורדות. כל מה שעברתי פה הפך חולשה לעוצמה גדולה". הוא מכריז: "אני רוצה לנצח בגמר ומגיע לי לנצח".

23:00 – שלום יפעת

בבית הפרטי, דניאל ונטע ממשיכים להתרוצץ ולהשתעשע יחד. דניאל בורח מנטע לתוך החדר השינה, ומחזיק את הדלת בחוזקה למקרה שנטע תיכנס. כעבור זמן הוא מתייאש ונשכב על המיטה, ובאותו רגע נטע נכנסת לחדר ומפתיעה אותו: "בו!". השניים מתגלגלים מצחוק, ודניאל מחליט שיש לו חשק להיות יפעת. הוא הולך לאמבטיה, שם את הפאה של יפעת ומתגנדר.

22:00 – התהליך של דודו בעיר

במרפסת הבית הפרטי, דומיניק מספר לנטע על הרגעים הכי מאושרים שלו בעיר: "היום הולדת של אליסה היה מדהים. היה וויב מדהים באותו יום". הוא מוסיף: "במסיבת פורים הרגשתי שאני משוחרר ויש לי ראש נקי".

בנתיים, דודו מתיישב על הבר לשיחה עם רד הברמן, ונפתח בפניו על התהליך שהוא עבר בעיר. כשהוא חושב על התהליך, דודו לא יכול להתעלם מהמערכת יחסים שלו עם דניאל, שהשפיעה עליו מאוד,  למרות שדודו היום לא מחשיב אותו לחבר. דודו מקדים ואומר: "אני לא חבר של דניאל כי הוא לא נאמן וטוטאלי כחבר, ואני כן". הוא ממשיך: "המילה 'הומו' תמיד הייתה לי קצת קשה. הפצעים מהתקופה שהייתי הומו בארון גרמו לי לשפוט גברים כמו דניאל.  לרוב אני לא מתערבב עם בחורים כמוהו, לא פיזית ולא מנטלית". דודו מספר לרד שבמשך תקופה הוא סלד מדניאל, עד שהם ישבו לשיחות והבינו שיש להם הרבה במשותף: "דווקא כשישבתי עם דניאל מצאנו הרבה קווי מיתר- בחוסר ביטחון, בהתמודדות. פשוט לכל אחד מאיתנו יש מנגנון שונה".

דודו מסכם בגאווה את התהליך שעבר עם עצמו, לראשונה כהומו גאה: "מהאטימות שהגעתי איתה, לפתיחות שאני יוצא איתה".​

21:00 – דומיניק מודה: "אני מתגעגע לאליסה"

אחרי שבילו יחד בג'קוזי, סיגל מנמנמת במיטה בזמן שהודיה מתרעננת אחרי הרחצה. הודיה מסיימת להתארגן, קורצת לעצמה במראה ומצטרפת לסיגל לחיבוק במיטה.

בבית הפרטי, דניאל אומר לדומיניק: "אולי בסוף נצא מכאן הזוג של העונה". דומיניק עונה לו ללא היסוס: "כבר היה את זוג העונה", ומודה: "אני מתגעגע לאליסה, ואני לא טיפוס שנוטה להתגעגע".

20:00 – שלושת המוסקטרים

השלישייה שמתגוררת בבית הפרטי, נטע, דומיניק ודניאל רצה ומשתטה ברחבי העיר. הם מוצאים את עצמם באכסניה, ודומיניק ונטע מתחילים קרב כריות, בזמן שדניאל מתרוצץ ברחבי החדר וצועק: "אודטה? אודטה?". דניאל צופה מהצד בדו קרב: "דומיניק אני לא אשקר, אתה קצת עושה לי את זה". הוא ממשיך: "אין הם יהרסו את המקום, הייתי מדיחה אותם".

השלישייה ממשיכה את המסע שלה ברחבי העיר, ודניאל, נטע ודומיניק מוצאים זוג גרביונים, ושמים אותו אחד אחר השני על הפנים, כשעושים פרצופים מצחיקים.

אחרי שהתישו את עצמם מרוב צחוק, נטע, דניאל ודומיניק חוזרים לבית הפרטי, ומתיישבים לארוחת ערב נעימה.

19:00 – השקט בעיר משפיע על נטע

האווירה המרגיעה והנעימה של שבת מורגשת ברחבי העיר. בג'קוזי שבסוויטה, הודיה, סיגל ודודו שומעים מוזיקה ומשתכשכים במים, והודיה מוכיחה את יכולות הריקוד שלה בפניי סיגל.

במרפסת הבית הפרטי, נטע נשכבת על שמיכה וצופה בירח. היא אומרת לדומיניק: "תראה את השמיים. זה נראה כמו ציור". נטע מתקשה לעכל את השקט שהיה היום בעיר, ומתגעגעת לימים שהעיר הייתה מלאה בתושבים. בניגוד אליה, דומיניק אופטימי: "עכשיו שאנחנו שישייה יש לנו יותר זמן לחשבון נפש". זו עונה לו: "איזה חשבון נפש, המוח שלי כבר ריק".

18:00 – אחר צהריים רגוע


דודו, הודיה וסיגל יושבים בפינת הישיבה מחוץ לבית הקפה. "אני אומרת לסיגל: את מיום ליום נהיית יותר נוחה", הודיה מספרת לדודו שיושב בכיסא לידה. "דודו למה אתה לא מתייחס אליי?", היא שואלת לאור האדישות שלו כלפיה, ודודו עונה בכעס: "אין לי כוח לשטויות האלה". בסופו של דבר הוא מתנצל: "אני אוהב אותך. מת עליך", הוא אומר להודיה שחשה פגועה מהערותיו.

17:00 – מאסטר שף דומיניק

אחרי שנת הצהריים הודיה וסיגל מתעוררות והולכות לבית הקפה לאכול. סיגל מספרת לחבריה על הדבר המוזר שצעקו להם: "אתם לא תאמינו מה אמרו לנו – האמת חייבת לנצח, דניאל ודודו מלכלכים עליכן". אחרי שהן מסיימות לאכול הן יוצאות לשבת בחוץ בפינת הישיבה. "מעכשיו אני קוראת לך צ'אבי", צוחקת הודיה, וסיגל ממהרת להשיב: "מה לעשות? השמנתי רצח פה".

באותו זמן בבית הפרטי דומיניק מסיים לבשל את ארוחת הצהריים שלו וטועם ממנה. "דומיניק אני גאה בך", הוא אומר אחרי שהוא טועם מהמרק שהוא מכין.

15:00 – געגועים

דומיניק יושב עם דניאל במרפסת של הבית הפרטי, ומספר לו עד כמה יתגעגע לעיר. הגמר מגיע בקרוב, והפרידה מ-2025 לא רחוקה. "אני אתגעגע לעיר הזאת", אומר דומיניק: "איך נקום בחמישי בלי לראות את גולדי? בלי לראות אם מר בראון פנוי?". לאחר מכן, הוא נכנס לבית ומתחיל לבשל ארוחת צהריים לנטע ולדניאל.

14:00 – אוהבים את דומיניק

דניאל צועק לדומיניק היושב במרפסת של הבית הפרטי, שנטע מיסתה אותו. דומיניק מסרב להתרגש מזה ודורש מדניאל לא לדבר על כך יותר: "אל תגיד לי שנטע מיסתה אותי. לא מתעסק בלכלוך הזה יותר. מה אתה רוצה שאני אשן בהומלסיה עם האיש שבקיר? מי שמיסה אותי, מיסה אותי. לא אכפת לי". אחרי זה הוא מספר על כך לדודו והודיה, ואומר להם באופן חד וחלק: "גמרנו עם מיסויים".

13:00 – שנ"צ

דניאל מדבר עם נטע על הגמר הקרב ובא, שבסופו תגיע חווית 2025 לסיומה. מסתבר שהדבר שדניאל יתגעגע אליו הכי הרבה בעיר הוא דווקא השנ"צ – שנת הצהריים. "את קולטת שברביעי כל זה יתפוצץ?", הוא אומר לנטע: "את קולטת שלא נוכל לישון שנת צהריים יותר?". נטע מפתיעה, ואומרת שהיא כלל לא נהנית משנת צהריים: "גם אם יש לי זמן, אני מעדיפה לא לישון צהריים". היא מוסיפה שעיקר ההנאה שלה היא מפעילויות אחרות: "אני מעדיפה לראות סדרות טלוויזיה למשל. בשביל מה לנתק את עצמך שעתיים?".

12:00 – דומיניק: "אני מקווה לזכות בדירה"

בזמן ארוחת הבוקר בבית הקפה, נטע מודאגת: "אני מפחדת שלא שידרו את הראיון עם אחי, כי הוא לא כזה מעניין". דומיניק ודניאל מיד שואלים מדוע היא חושבת ככה, והיא משיבה: "הוא ביישן". מאוחר יותר מחוץ לבית הקפה, סיגל מספרת: "חזרנו מרוסקים אתמול". דומיניק מסכים ואומר: "למרות העייפות, היה לי מלא אדרנלין. לא הצלחתי לישון".
בנוסף, דומיניק משתף את סיגל בחיים שאחרי הגמר: "אני חוזר לצבא לעוד חודשיים, לא מאמין". סיגל מתעניינת, ושואלת על דירת החיילים הבודדים בה הוא מתגורר במהלך שירותו הצבאי, ודומיניק אומר: "אני מקווה לזכות בדירה".

11:00 – נטע ודומיניק מתגעגעים לג'ו

בבית הפרטי, נטע, דניאל ודומיניק מתעוררים לשבת האחרונה בעיר, וישר מתכננים את מהלך היום. "נלך לאכול ארוחת בוקר בבופה, ואכין דגים לצהריים", אומר דומיניק. לאחר שאתמול חרשו מכל עבר את השיר Uptown Funk, דניאל מתלהב: "איזה כיף שלא צריך ללמוד יותר את השיר הזה". מחוץ לבית הפרטי, דומיניק ונטע מתגעגעים לג'ו, ונטע נזכרת: "אודטה צחקה שהוא מבוגר, והוא צחק עליה שהיא זקנה".

בנוסף, נטע מתעצבנת על כך שלא שרה מספיק בקליפ, ואומרת: "שרתי אתמול רק שורה אחת, מקווה שיחליפו את הקול שלי בהודיה", אך עדיין מחכה לתוצאות: "מתה לראות את הקליפ", היא אומרת.

10:00 – שבת שלום 2025

בוקר שמשי עולה על העיר והראשון לקום הוא דודו, שנראה נרגש מהגמר שמתקרב בצעדי ענק. לאחר מכן, מבזק הרדיו פותח את הבוקר עם השיר "Adventure Of A Lifetime", ומבשר לתושבים שמסעדת השף תהיה סגורה היום, והבריכה תהיה פתוחה להנאתם.

9:00 - שבת אחרונה בעיר

שישיית הגמר מתעוררת לאט לשבת אחרונה בעיר של 2025, לאחר שאתמול התאמנו על קליפ הסיום העונה לאורך כל היום תחת הכוריאוגרף קלוד דדיה, שלא ריחם עליהם בחזרות. 

מה קרה אתמול?

שישיית הגמר קמה לבוקר ראשון ללא ג'ו, אליסה ולימור, שעלו אתמול על מונית ועזבו את העיר. מבזק הרדיו בישר לתושבים על תחילת יום צילומים לקליפ סיום העונה, מה שהם לא ידעו זה שמחכה להם יום ארוך במיוחד. לאחר עזיבתה של לימור, נטע שיתפה את דניאל בכך שחשבה שלימור תעביר גם לה חלק מהסכום, מה שלא קרה, ודיברה על כך שהיא מיסתה אותה, ותקפה: "ככה השטן נראה".

מאוחר יותר, התושבים גילו שגלית ואילנית יערכו בעיר ראיונות זוגיים, ודומיניק ביקש במפורש לא לקיים את הראיון יחד עם דודו, מהחשש שלא ירגיש בנוח. דודו חשף בפני הודיה וסיגל את הנושא שרצה לדבר עליו בראיון, והוא אודטה. הוא סיפר על כך שהיא כינתה אותו במילים קשות ופוגעניות כמו – עולב נוכל, ואפילו השוותה אותו לבעלה הנוכל. בינתיים ליד הבריכה, דומיניק ודודו החליטו שהם פותחים את הכל אחד בפני השני, ודודו שיתף בפניו: "נטע פגעה בי ובלימור, ובגלל זה מיסינו אותה", וטען: "תמיד אמרתי שדניאל היה צריך לפנות מקום בגמר לוותיקים". דומיניק, שרצה את ג'ו חברו הטוב איתו בגמר, ודאי הסכים איתו על דבריו ואמר: "גם אליסה ידעה את זה".

בצהריים החלו הצילומים לקליפ סיום העונה, והשיר Uptown Funk של ברונו מארס, הפך לחלק בלתי נפרד מהתושבים במהלך היום. בין לוקיישנים והפסקות, התושבים עבדו בקצב גבוה והראו יכולות טובות בריקוד ובמשחק מול המצלמה. הצילומים היו קשים בהתחלה עבור התושבים, "אני לא מסוגלת יותר" אמרה הודיה, ודניאל נשבר גם הוא: "אין לי כוחות יותר". נטע טענה שלא צילמו אותה מספיק והחלה לבכות, דודו ניצל זאת כדי לתקוף אותה, וכינה אותה "בכיינית". יום הצילומים עמד להגיע לסופו בשעות הלילה המאוחרות, והתושבים ניסו להחזיק מעמד, "אני מתחילה לשנוא את היום הזה", אמרה הודיה, שמתחילת יום הצילומים הגיעה באווירה פסימית. דודו ניסה להרגיע אותה ואמר: "עוד קצת ונלך לישון".

וזה כל מה שקרה אתמול בעיר של 2025