העדכון האחרון:

22:00 – קליפ לתוך הלילה

הצילומים נמשכים אל תוך הלילה והתושבים נלחמים בעייפות. "הלכו לי הרגליים, אני מתחילה לשנוא את היום הזה", הודיה אומרת בייאוש. דודו מעודד אותה: "עוד קצת ונלך לישון". בין החלפת הלוקיישנים להפסקות הקצרות, דומיניק משמר את האנרגיות ומחפש שירים לגיוון: "שמענו ביומיים האחרונים את השיר הזה קרוב לאלף פעמים, מה יהיה?".

20:00 – אתנחתא מהצילומים

הצילומים לקליפ הסיום נמשכים, ולקראת צילומי הלילה התושבים יוצאים להפסקת אוכל. נטע, דניאל ודומיניק נהנים מההמבורגרים שנשלחו אליהם ומעלים חוויות מהחזרות: "איזה בנאדם מדהים קלוד", אומרת נטע, "יש לו עיניים טובות". דניאל מופתע מגילו של קלוד דדיה הכוריאוגרף, ודומיניק ממהר להזכיר: "הוא בכושר מטורף, אוכל טוב, לא שותה ולא מעשן. הוא נראה מצוין". לאחר מכן, מצטרפים לארוחה המשותפת גם דודו, סיגל והודיה, אך יושבים בשולחן נפרד.

18:00 – יום הצילומים בשיאו, התושבים מתעייפים

לאחר שהתושבים נחים טיפה מהצילומים, צוות הצילום קורא להם להמשיך את הריקוד לפני שתרד החשיכה, ודניאל מתקשה: "אין לי כבר כוחות". דומיניק לעומת זאת, באנרגיות שיא ולא מפסיק לרקוד גם בזמן ההפסקה. בנוסף, נטע מחמיאה לסיגל: "יפה לך האיפור", סיגל צוחקת ואומרת: "עשו אותי כאן קבב". מאוחר יותר הודיה מבינה שיום הצילום מתקרב לסיום, ומנסה לאגור כוחות אך ללא הצלחה: "קשה לי כשכולם מסתכלים עליי בזמן הצילום".

17:00 – דודו על נטע: "בכיינית"

בזמן הצילומים מחוץ למכבסה, דומיניק מתעייף, ואומר לשאר התושבים: "זה הולך להיות ארוך", הודיה מסכימה
ואומרת: "בטח נסיים רק בעשר בלילה". בשיחה בין סיגל לדודו בחוץ, דודו אומר על נטע: "בכיינית, היא נכנסה לבית ובכתה שלא מצלמים אותה". הודיה לעומת כל התושבים, לא נראית מרוצה מצילומי הקליפ, ואומרת: "אני לא כל כך אוהבת את זה, אבל זורמת". בזמן שמצלמים, מגיעים אנשים מבחוץ וצועקים "אוהבים אתכם" לדודו, הודיה וסיגל.

16:00 – הודיה נשברת: "לא מסוגלת יותר"

בהמשך לשיחה מוקדם יותר בהפסקת הצילומים, סיגל מודאגת מכך שלא תצא טוב בקליפ, והודיה מנסה להרגיע: "יוציאו אותך הכי טוב שאפשר". בנוסף, דודו מתוודה: "אני לא יודע לשיר, אני זייפן". בינתיים במהלך הצילומים, הודיה חווה קשיים: "אני לא מסוגלת יותר, אני לא אוהבת את זה", אך מאוחר יותר הצילומים הופכים למהנים עבור התושבים, והם נכנסים לקצב עבודה גבוה.

15:00 – דומיניק על הקליפ: "לא מרגישים בנוח מול המצלמה"

צילומי הקליפ יוצאים לדרך, והתושבים שומעים לראשונה את השיר בביצועם, ודניאל לא מראה התלהבות: "אין מכוער כזה". דומיניק טוען שהתושבים לא מרגישים בנוח לרקוד מול המצלמה, ומציע רעיון לצוות הצילום: "אם תבואו לרקוד איתנו מהצד, נרגיש בהרבה יותר משוחררים". לאחר מכן, קלוד הכוראוגרף משנה את מקומות התושבים בשורות הריקוד.

במקביל בזמן ההפסקה מהצילומים, סיגל נלהבת: "דומיניק מזכיר לי את חברים שלי, אני אוהבת את זה". דודו אומר: "אני רוצה שבקליפ הזה הילדים שלי יעופו עליי ויצחקו".

14:00 – החלו צילומי קליפ סיום העונה

התושבים מתארגנים לצילומי קליפ סיום העונה עם השיר "Uptown Funk", ולפני הצילומים דניאל מנצל את הזמן שנותר לעבוד עוד טיפה על הריקוד. בזמן שדודו אוכל ארוחת צהריים, הודיה מחמיאה לדודו ולעצמה: "אימאל'ה איזה חליפה יפה יש לך, אותי הלבישו בול כמו ברונו מארס".

במקביל, הכוריאוגרף קלוד דדיה מגיע לעבוד עם התושבים על הריקוד בפעם האחרונה, ואומר להודיה: "להוריד לחץ, רואים אותו על הפנים שלך". התושבים מתבשרים שהצילומים יכולים להימשך עד הלילה, על מנת שהקליפ יצא בצורה הטובה ביותר.

13:00 – דודו: "הוותיקים היו צריכים להיות במקום דניאל בגמר"

התושבים מתחילים להריח את הגמר שמתקרב. ליד הבריכה, דודו פותח בפני דומיניק את הקלפים: "אני ולימור מיסינו את נטע כי היא פגעה בנו. בלי דודו ונונו היא לא הייתה שורדת כאן, מנחש היא הפכה להיות חתולת המשחק". דומיניק מספר לדודו שהוא מרגיש לבד במשחק, לאחר ששני חבריו הטובים עזבו אתמול את העיר, ודודו מנסה לנחם: "המשחק כבר נגמר".

מאוחר יותר, דודו מתוודה בפני דומיניק: "תמיד אמרתי שדניאל צריך להגיע עד הסוף, אבל לא לסוף. הייתי מעדיף שהוותיקים יהיו בגמר לפניו". דודו כמובן מדבר על לימור וג'ו שנכנסו מתחילת המשחק. דומיניק מסכים עם דבריו של דודו, וטוען: "אמרתי את זה גם לאליסה, והיא יודעת ומבינה את זה".

12:00 – דודו: "הפאלש דה פאלש חוגג"

דניאל ונטע נכנסים ראשונים לראיון עם גלית ואילנית. הודיה, סיגל ודודו יושבים בספסל ממול לבית קפה, ומתצפתים על נטע ודניאל מתראיינים. "עכשיו הן מסבירות איך הן חברות מתחילת העונה, הפאלש דה פאלש חוגג", דודו צוחק על הזוג. כשדניאל ונטע יוצאים הם מספרים בהתרגשות על שאלות בראיון, ונטע מתייפחת: "אח שלי היה בראיון לגלית ואילנית. אני ממש רוצה לראות את זה". דניאל מספר לכולם וצוחק שגם בראיון הקצר הזה נטע הצליחה לבכות. נטע מובכת מעצמה: "אני לא מאמינה שבכיתי פעמיים".

הבאות בתור להתראיין הן הודיה וסיגל, מה שאומר שהחששות של דומיניק מתממשות, והוא מתראיין עם דודו. דומיניק ודניאל יושבים בהומלסייה, ודומיניק מוטרד: "המשימה ביחד, הראיון ביחד, מה אני צריך את זה? בא לי ראיון קליל", ודומיניק מרגיש בחסרונו של ג'ו: "טוב נעשה את הריאיון עם דודו. איפה את ג'ו? הייתי עושה עם ג'ו את הראיון".

11:00 – דודו: "אודטה השוותה אותי לבעלה הנוכל"

לפני תחילת צילומי הקליפ, התושבים מגלים שיעברו סדרת ראיונות אצל לא פחות מהצמד גלית גוטמן ואילנית לוי. הראיונות יערכו בזוגות. בעיר נשארו שתי זוגות של חברים טובים: נטע ודניאל, והודיה וסיגל. הבסטיז של דודו ודומיניק עזבו אתמול את העיר. דומיניק מודאג, ומפחד שיעשה את הריאיון לתוכנית בצמוד אל דודו: "שימו אותי עם מישהו שאני ארגיש איתו בנוח, סאחבק. אין לי כוח לזה עכשיו. לא בקטע רע".

בהמשך דודו חושף מול הודיה וסיגל את הנושא שהיה רוצה לדבר עליו בראיון, והוא אודטה. לפני עזיבתה את העיר, אודטה תקפה את דודו במילות גנאי ופגעה בו. דודו מתאר שאודטה התהפכה עליו בגלל שהרגישה שהיא הולכת לעזוב את המשחק והשתמשה מילים וביטוים מוגזמים כדי לפגוע בו. דודו לא מרגיש שלם עם האמירות של אודטה, והן יושבות עליו, ולכן החליט: "אם אני הולך לדבר על משהו בראיון זה על אודטה" . דודו ממשיך: "היא קראה לי עולב, נוכל. משווה אותי לבעלה הנוכל".

10:00 – נטע על לימור: "ככה השטן נראה"

בזמן שדודו, סיגל והודיה שרים שירים בבריכה במלון, נטע דניאל והודיה יושבים, מדברים ומנתחים את המהלכים של התושבים שעזבו את העיר. "עד הרגע האחרון חשבתי שהיא תעביר לנו חלק מהכסף", נטע חולקת עם דניאל את האכזבה מלימור, ושואלת את עצמה: "איך אפשר לצאת ככה? איך היא מסוגלת לעשות דבר כזה?". דניאל לעומת נטע, לא היה מופתע שלימור הורישה לדודו את הכסף שלה לאחר יציאתה מהמשחק. נטע מסבירה כי הניחה שלימור תעביר לדודו סכום מסוים בהעברות ואת כל השאר תעביר לה כשתצא.

נטע מתחילה להיות רגשנית, ופורקת בנושא המיסויים. כאמור, במיסוי האחרון לימור מיסתה את נטע, היא יודעת זאת ונפגעה קשות, "יש לך מלא אנשים שאת לא בקשר איתם. איך מיסית אותי?", נטע ממשיכה לתהות לגבי השתלשלות ההתנהגות ההזויה של לימור בעיניה. כשנטע ממשיכה לדבר עולות לה דמעות: "היא רצתה שנהיה חברות בחוץ. באיזה עולם היא אומרת לי זה משחק?". דניאל מסכים עם כל מילה של נטע, ואומר: "אילוז'". נטע פורצת בבכי: "כן זה כואב כי כולם אמרו לי את זה, ואני נלחמתי בזה", ומזכירה את כל האנשים שהזהירו אותה, מחברות בבית ועד אנשים מתוך המשחק. נטע הרוסה מטיחה בלימור: "ככה השטן נראה".

09:00 – יום צילומי הקליפ מתחיל

משדר הרדיו 2025 מתחיל מוקדם מהרגיל והשדרן מבשר על תחילתו של יום צילומים מלא לכבוד הקליפ. דודו קובי, לעומת שאר התושבים, התעורר מוקדם, ובזמן ששיר הבוקר מתנגן הוא מתרגל את צעדי הריקוד.

התושבים מתקשים לצאת מהמיטות, שיר הקליפ נשמע בשנית, וגורם לייאוש רב, "לא!", נטע צועקת מתוך שינה. דניאל מתחיל להתעורר, ומדקלם תוך כדי את מילות השיר.

בהמשך, דומיניק, דניאל ונטע יושבים בסלון הבית. דומיניק משתף: "נראה לי שאני הולך להיות מה זה פדחן בקליפ". דניאל ונטע מובכים, מסתכלים אחד על השני ומבינים למה דומיניק מתכוון. דומיניק יוצא להגנתו, ומסביר כי עם כל הכבוד הוא לא יכול להפוך לרקדן ביומיים. דניאל ונטע נשברים, וצוחקים בקולי קולות: "גם לא בשנתיים".

מה קרה אתמול? 

דודו וג'ו היו התושבים הראשונים שהתעוררו ונהנו מהשמש החמימה. ג'ו הודה לצופים: "מה שיהיה יהיה, אני לא מתרגש. אני כבר ניצחתי מעצם הכניסה שלי לפה". דודו אומר לו: "לא משנה מתי תעזוב את העיר, הצופים אוהבים אותך מאוד. מה שבטוח – עוד אראה אותך בפרסומת לאספרסו".

מבזק הרדיו פתח את היום עבור שאר התושבים המנומנמים. הוא בישר שנותרו עוד ארבעה ימים עד לגמר הגדול, ולכן המשיכו היום החזרות לצילומי הקליפ. בנוסף, נכנסו התושבים ללשכת ראש העיר להקליט את השיר ובית הקפה נסגר מוקדם.

דניאל ונטע אכלו ארוחת בוקר בלובי המלון ודיברו על דרכו של דודו במשחק. "קשה לך להקיא מהגוף שלך 'מזל טוב'? איזה פח אתה", נדהם דניאל מכך שדודו התעלם ממנו גם ביום ההולדת שלו, "אתה מעז להגיד לי 'מזל טוב' בצורה הכי קרה שיש?". דניאל סיפר לנטע על ההיתקלות ביניהם ביום שלפני כן, והיחס הקר לו זכה מדודו: "הוא זרק לעברי 'מזל טוב דניאל' ולא הייתי בטוח אם זו ברכה או קללה". נטע לא הופתעה, ואמרה בגיחוך: "בשבילם הכול משחק".

מאוחר יותר, ג'ו ניגש לדבר עם פינק המוכרת בחנות הבגדים, וסיכם את החוויה שלו בעיר: "היה לי טוב, אבל גם לא היה קל. אנשים בחוץ לא יודעים איזה חוויה מטלטלת זו ". ג'ו הודה שהפרשי הגיל הקשו עליו להתחבר לשאר התושבים: "חייתי פה בבדידות", והסביר את הדרך שבה האמין שצריך לשחק את המשחק: "אין לי הצגות עם אנשים. כל החיים אני אמיתי, ישר ונאמן. אני אתגעגע לעיר שלי".

בצהריים הגיע הכוריאוגרף קלוד דדיה לעיר בשביל המשך החזרות, ועבד עם התושבים על תנועות השפתיים שלהם, כדי שיתאימו למילים של השיר, והריקודים בקליפ.

בזמן השידור החי בערב, התושבים התאספו בבנק וארז טל הודיעו להם מה הלך לקרות: "הערב יעזבו את העיר שלושה תושבים. כרגע מי שנמצאים בסכנה הם דומיניק, לימור ודניאל". קורין גדעון הוסיפה: "אבל אתמול הועברו 57,000 שקלים. בשלב זה מי שמעביר כסף מסכן את עצמו".

אליסה ולימור העבירו את כל כספן לדומיניק ודודו בהתאמה, ובכך למעשה הצילו אותם, אך סיימו את דרכן במשחק. נטע העבירה מספיק כסף לדניאל כדי להצליח להציל אותו, ובסיום ההעברות היו אלה ג'ו, לימור ואליסה שעזבו את העיר. כך נשארו בעיר שישיית הגמר של 2025: דומיניק, דודו, דניאל, נטע, הודיה וסיגל. שלושת התושבים שעזבו הגיעו לאולפן של התכנית, וג'ו, היחידי שיצא מהעיר עם קצת יותר מ-25 אלף שקלים הכריז שהוא מוריש את כל הכסף שנשאר לו לדומיניק, מה שהקפיץ את דומיניק להיות בראש הטבלה.

למיד אחרי השידור הודיע מר בראון לתושבים שמעתה והלאה האוכל יהיה בחינם. בראון שאל מה יהיה עם הבידינג הקרוב, ודומיניק הודיע לו שדודו יהיה בחדר היחיד, הודיה וסיגל יישנו בסוויטה ובבית הפרטי יגורו הוא, דניאל ונטע.

 וזה כל מה שקרה אתמול בעיר