דודו ודניאל

אנחנו באמת לא מאלה שמשדכים בין שני הומואים רק בגלל שהם הומואים, אבל אי אפשר להתעלם מהמשיכה החד צדדית שמתרחשת כאן. מצד אחד דודו ודניאל הם טיפוסים לגמרי שונים אחד מהשני - אחד גברי, עממי, מרוקאי מהשכונה שעובד בשיפוצים, והשני צלם אופנה אשכנזי, מעורבב ומוחצן שאוהב רעש (והרבה ממנו). אבל אם מסתכלים מקרוב, אפשר לראות שהם שני הצדדים של אותו מטבע ורדרד, וכולנו יודעים שהפכים משלימים אחד את השני. לצמד חמד הזה יש את הפוטנציאל הכי גדול בעיר להפוך לפאוור קאפל שיכבוש את המשחק, אבל זה יקרה רק כשדודו יתגבר על ההומופוביה הפנימית שלו ויאמץ את אותם הרגשות החייתיים שדניאל מחזיק כלפיו. עוד לא אבדה תקוותינו.

דודו ודניאל בבריכה (צילום: מתוך 񓠉", קשת12)
דודו ודניאל בבריכה | צילום: מתוך "2025", קשת12
דניאל ודודו עושים לחיים (צילום: מתוך 񓠉", שידורי קשת)
דניאל ודודו עושים לחיים | צילום: מתוך "2025", שידורי קשת
דניאל ודודו כבר מרכלים (צילום: מתוך 񓠉", שידורי קשת)
דניאל ודודו כבר מרכלים | צילום: מתוך "2025", שידורי קשת

לימור ודודו

אז נכון, באופן עקרוני דודו הומו וכביכול זה די מחסל את האופציה שהוא יפתח רומן עם אישה, אבל הוא בעצמו אמר שיש סיכוי שיתאהב באישה וזה אפילו קרה בעבר. אז אם זה יקרה שוב כדאי מאוד שזאת תהיה לימור, שכבר הוכיחה שהיא אחת המעריצות הכי גדולות שיש לקהילה הגאה. לשניים היה קשר מיוחד וקרוב כבר מהימים הראשונים שלהם בעיר והם הפכו לבסטיז מאז שסמי עזב את העיר. ובואו לא נשכח שהם חולקים שנאה לאותם האנשים - וכולם כבר יודעים שהאויבים של האויבים שלהם - הם חברים שלך. 

לימור ודודו מתכרבלים על הספה (צילום: מתוך 񓠉", שידורי קשת)
לימור ודודו מתכרבלים על הספה | צילום: מתוך "2025", שידורי קשת
דודו ולימור צמודים (צילום: מתוך 񓠉", שידורי קשת)
דודו ולימור צמודים | צילום: מתוך "2025", שידורי קשת
דודו ולימור מתחבקים (צילום: מתוך 񓠉", שידורי קשת)
דודו ולימור מתחבקים | צילום: מתוך "2025", שידורי קשת

אודטה וראש העיר בלאק

מצד אחד - האישה הכי חזקה ועוצמתית שיש כרגע בעיר של 2025 ומהצד השני, הגבר הכי חזק שאי פעם יהיה ב-2025. אודטה הצהירה כבר בכניסה לעיר שהיא יודעת איך לנצח את המשחק, ואנחנו רק יכולים לנחש שכל האמצעים כשרים, כולל קרבה מיוחדת לראש העיר בכבודו ובעצמו. אנחנו לא רואים שום דרך שבה בלאק מצליח להתעלם מהפלירטוטים של האישה הכי תוססת של העיר.

יש סיכוי לרומן? אודטה ומר בלאק (צילום: 2025)
יש סיכוי לרומן? אודטה ומר בלאק | צילום: 2025

ג'ו וגולדי

ג'ו הוא כמעט תמיד הראשון להתעורר בכל בוקר, הרבה לפני ששאר תושבי העיר פוקחים עיניים. את השעות הראשונות של היום הוא מעביר בבית הקפה, שם הוא שותה אספרסו ואוכל לגולדי את הראש לפחות במשך שעתיים. בזמן שלו בעיר עד עכשיו הוא הספיק לשבת לעשרות שיחות צפופות עם המלצרית הנאמנה, בהן סיפר את כל סיפור חייו לפחות חמש פעמים, ועוד אינספור אנקדוטות חסרות כל משמעות או חשיבות אמיתית. גולדי מצידה גומעת בשקיקה כל סיפור וסיפור. בעצם, היחסים ביניהם הן הדוגמה לזוגיות מושלמת - הוא מקשקש את עצמו לדעת והיא מכילה אותו לחלוטין, ועצם העובדה שעד עכשיו היא לא חטפה וירוס ששיבש לה את כל השבבים, זה רק סימן משמיים שמדובר בשידוך שהוא לגמרי אפשרי.

ג'ו בשיחת הבוקר הקבועה שלו עם גולדי המלצרית (צילום: מתוך 񓠉", קשת12)
איך סיגל הגיבה לסיטואציה המשעשעת? | צילום: מתוך "2025", קשת12
ג'ו מתפנק עם הקפה (צילום: מתוך 񓠉", שידורי קשת)
צילום: מתוך "2025", שידורי קשת

סיגל והודיה

מאז השיחה הזאת של סיגל והודיה אנחנו לא מפסיקים לתהות מה יקרה אם. השתיים הפכו לחברות הכי טובות כבר בשבוע הראשון שלהן בעיר כשנכנסו לבית הפרטי עם נטע, והחברות לא התפרקה גם כשהאחרונה החליטה שהיא מפרקת את החבורה. את נטע החליף דודו וכשהיחסים של סיגל ודודו עלו על שרטון, הודיה לא נטשה ונשארה לצד סיגל גם ברגעים הקשים, עודדה אותה וייעצה לה איך לצאת מהמשבר. סיגל בתמורה לנאמנות של הודיה קנתה לה ארוחת שף באלף שקלים (!!), וכשזאת איחרה לסעודה, סיגל ישבה וחיכתה לה יותר משעה עד שהואילה להצטרף, ואם זאת לא נאמנות אז אנחנו לא יודעים מה כן. יש גם שיחות נפש ליליות, פלירטוטים אינסופיים וגם לינה משותפת. אז אולי הגיע הזמן ששתיהן ייקחו את הסוויטה וינעלו את הדלת.

הודיה וסיגל שוב במיטה (צילום: מתוך 񓠉", קשת12)
הודיה וסיגל שוב במיטה | צילום: מתוך "2025", קשת12
סיגל מרימה את הודיה (צילום: מתוך 񓠉", שידורי קשת)
סיגל מרימה את הודיה | צילום: מתוך "2025", שידורי קשת
פרויקט "חוכמת רחוב" מסתיים (צילום: מתוך 񓠉", קשת12)
איך הרווחים של התושבים משפיעים על הטבלה? | צילום: מתוך "2025", קשת12

"2025": משודרת בקשת, ערוץ 12

>> בואו לעקוב אחרי כל מה שקורה בעיר: בפייסבוק ובאינסטגרם

רוצים להיות שם כשהכל קורה? הירשמו עכשיו ותוכלו להיות חלק מהקהל ב-2025